kupovna voda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja najvise pijem rosu i mislim da je ok voda!
kad se rekreiram uvek se osvezim i ja bih preporucio rosu!
Za istrazivanja ne znam ali je rosa po meni najbolja!
pozdrav!
 
Prosle godine je neko meni veoma blizak licno radio u laboratoriji bakterijsku analizu VODA VODA vode i tada je dodjavola... bila neispravna. Isli su od laboratorije do laboratorije i nudili mito da im daju dozvolu za prodaju vode... i naravno, ovo je Srbija, nekog su nasli. Ne znam da li se nesto u medjuvremenu promenilo po pitanju bakterija...
 
етотако:
Prosle godine je neko meni veoma blizak licno radio u laboratoriji bakterijsku analizu VODA VODA vode i tada je dodjavola... bila neispravna. Isli su od laboratorije do laboratorije i nudili mito da im daju dozvolu za prodaju vode... i naravno, ovo je Srbija, nekog su nasli. Ne znam da li se nesto u medjuvremenu promenilo po pitanju bakterija...
I dosli smo do poente.Ko je pratio Dosije X,zna sta je "Duboko grlo" reklo Molderu na samrti- "Ne veruj nikome"!Na neki nacin,sva ova prica je the X file.
Nama ostaje mogucnost da budemo ili Duboko grlo ili Molder,koji zeli da veruje("I want to believe").
A verovatno je u nekim mestima za pice najbolja "aqua bunarica". ;-)
 
voda voda je najbolja - podseca me ukusom na cesmovacu koju sam pio kada sam bio mali. piti voda vodu je za mene kao neki povratak u detinjstvo. akva viva je ok za uz kafu ili tako nesto ali samo voda - onako ledena... voda voda... njam....

rosa me podseca na vodu iz filtera - plasticno nekako....
 
DB 06:
I dosli smo do poente.Ko je pratio Dosije X,zna sta je "Duboko grlo" reklo Molderu na samrti- "Ne veruj nikome"!Na neki nacin,sva ova prica je the X file.
Nama ostaje mogucnost da budemo ili Duboko grlo ili Molder,koji zeli da veruje("I want to believe").
A verovatno je u nekim mestima za pice najbolja "aqua bunarica". ;-)

haha X-smisao za humor
 
Garabtujem da je Prolom voda dobra za probavu, ne znam sta ima unutra, ali radi!
po ukusu mi se svidja Mivela, blago gazirana, a ima dosta magnezijuma, a malo soli.
Na, to jest so, ne treba da se unosi pijenjem vode, jer uglavnom, jedemo dosta slanu hranu, plus preradjevine i tako to. Ko ima nizak pritisak, moze, ali ne gaziranu, jer ugljen-dioksid nadima i otezava varenje.
Voda-Voda nije losa, govorim o ukusu, mada, daleko bolja kada je malo ispod sobne temperature. Skoro sam bila u banji Vrujci, i pila tu vodu sa cesme, drzala je u frizideru par dana i ima isti ukus kao flasirana. Jos je vise sad volim otkad ste mi rekli za kvalitet i evropski standard.
Rosa, nju najcesce pijem, jer se najlakse nalazi, svidja mi se ukus. Gazirana je ocajna, ne znam sta joj rade kad ni ne lici na ovu negaziranu.
Da li znate, da roditelji koji hrane bebe vestackim mlekom, svi odreda razmucuju taj prah u Rosi?
I da li je normalno da nijedna od nasih fabrika vode ne pravi flasiranu vodu za bebi hranu???
meni je to mnogo cudno i dosta puta sam cula i videla da bebice imaju problema em zbog tog vestackog mleka, em zbog vode, u kojoj ima minerala. Nadam se da ce se neko uskoro dosetiti da pravi demineralizovanu vodu za bebi stomacice.
Za to vreme, ja glasam za Rosu, a moze i Voda-Voda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top