jel mislite vi da postoje ljudi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
humanodi.. :lol:
Da bwe...učini mi se ponekad. Ali sam sigurna da to ima beze sa TEMPOM govora i INTONACIJOM (sintetička) nego sa - stvarnošću.
Pre nekoliko dana imala sam prilike da slušam (uživo!:lol: ) ceo govor jedne takve...yebote, gvoori sve same ispravne stvari ali TOLIKO nespontano i nešarmantno i s tim....neutralnim pc akcentom....mnogo je dosadno bilo.
Trebalo bi makar da ih personalizuju u odnosu na područje u koje ih spuste :lol: Srbi su spontan svet....znači, ovamo samo eXluziva od humanoida :lol:




Šala. Ali PC akcenat primećujem. (ja sam filolog)

Ima i nešto što se zove "govor u notepadu" tj. kao da taj NEKO nema srpski alfabet. Govori ovako : a sta to (umesto šta)...i tako, fale im sve "kukice i kvačice" (dijakritike).

:?
 
tema je da se covek duuuuuuuuuuuuuuuuuuboko zamisli :?:P

e,meni si ti,batka,nesto sumnjiv................................'izbacujes' non-stop neke nove teme ko kak'i...............................automat,da ne kazem robot

i to sto kazes da ne postoje................to sto kazu mediji!...............to nije tacno!

jos ako primetim da zivis medju nama,tj.ljudima!!
 
batka_mija:
znaci, ti si robot isto? sad si se otkrila... :)
bio je jednom jedan film.. policajci neki iz francuske... komedija... i oni su se isto bavili tom problematikom... pa se secam kad kao roboti moraju da piju ulje da ne bi bili bolesni...
to ti je film 'zandarm i vanzemaljci' (iz serijala zandara iz sen tropea)

ali je mnogo 'zanimljiviji' film 'westworld' snimljen pocetkom '70-ih sa yul brynner-om......................................davno sam ga gledala,ali jos mi se koza najezi kada se setim...............................ljak
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top