DOBROBITI SEXA...?

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.297
Znate li da se po koži može prepoznati da li je osoba seksualno aktivna ili nije..

1.Sex ulepšava..Naučno je dokazano da žene tokom sexa luče više hormona estrogena
koji čini kosu sjajnijom i nežnijom.
2.Nežno i opušteno vođenje ljubavi smanjuje rizike od dermatitisa,crvenila i ostalih
kožnih bolesti
3.Vođenje ljubavi sagori sve kalorije koje ste tokom večeri uneli u sebe..
4.Sex trenutno leči blažu depresiju.Otpusta endorfine u krvotok što pobuđuje
osećaj zadovoljstva i euforije..
5.Seks pomaže kod glavobolje.Polno odnos opušta napetost koja sužava krvne
žile u mozgu..

PITANJE:

KOJE SU DOBROBITI SEXA ZA VAS?
 
Prija kad znas da te neko voli i uziva u mazenju tvog tela, a isto tako i ja u njegovom...
To je nesto izmedju dvoje, nesto samo vase, duboka intima koja spaja ljude. To je nesto ocemu se radujes, pravis planove, kupujes mirisljave svece, pravite romanticne kupke u vasem kupatilu, zene kupuju fini ves da bi svojim muskarcima bile privlacnije ( meni moj muz rekao da njemu taj ves ne znaci nista :roll: :D )....a kad je seks dobar onda se sve to odrazi pozitivno na bore, na ten, na kozu, na kosu, na opste zdravlje i sve ono sto je psiho ispricao
 
Psihologue:
Znate li da se po koži može prepoznati da li je osoba seksualno aktivna ili nije..

1.Sex ulepšava..Naučno je dokazano da žene tokom sexa luče više hormona estrogena
koji čini kosu sjajnijom i nežnijom.
2.Nežno i opušteno vođenje ljubavi smanjuje rizike od dermatitisa,crvenila i ostalih
kožnih bolesti
3.Vođenje ljubavi sagori sve kalorije koje ste tokom večeri uneli u sebe..
4.Sex trenutno leči blažu depresiju.Otpusta endorfine u krvotok što pobuđuje
osećaj zadovoljstva i euforije..
5.Seks pomaže kod glavobolje.Polno odnos opušta napetost koja sužava krvne
žile u mozgu..

PITANJE:

KOJE SU DOBROBITI SEXA ZA VAS?

Zadovoljnija sam, nasmejanija i bolje raspoložena.
 
Psihologue:
PITANJE:

KOJE SU DOBROBITI SEXA ZA VAS?
Za mene su dobrobiti to, sto mi partnerka ima sjajniju i nezniju kosu, sto je manje depresivna i zbog lucenja endorfina zadovoljna, sto joj seks otklanja glavobolju i prosiruje krvne zile u mozgu...
Samim tim, ja dobijem lep rucak i slusam veselo cvrkutanje umesto konstantnog zvocanja.
 
да...да...највећа добробит од секса је доручак ујутро... сендвичићи на којима је кечапом нацртан осмех... и окице (наравно)...
 
Julian_Duranona:
Za mene su dobrobiti to, sto mi partnerka ima sjajniju i nezniju kosu, sto je manje depresivna i zbog lucenja endorfina zadovoljna, sto joj seks otklanja glavobolju i prosiruje krvne zile u mozgu...
Samim tim, ja dobijem lep rucak i slusam veselo cvrkutanje umesto konstantnog zvocanja.
...jes... ti je yebesh samo zato da ona ne bi morala kod frizera (znash li ti kol`ko to koshta?!!), da je nasmejana, da je ne boli glava.... sve samo zbog nje, jer da je do tebe, ti u zzivotu ne bi yebo.... e nisi li ti samaricanin.... kroz koliko muka prolazish.... i na kraju shta si dobio - nishta! jedan ruchak.... jadan ti. kuku...kuku...
 
Psihologue:
Znate li da se po koži može prepoznati da li je osoba seksualno aktivna ili nije..

1.Sex ulepšava..Naučno je dokazano da žene tokom sexa luče više hormona estrogena
koji čini kosu sjajnijom i nežnijom.
2.Nežno i opušteno vođenje ljubavi smanjuje rizike od dermatitisa,crvenila i ostalih
kožnih bolesti
3.Vođenje ljubavi sagori sve kalorije koje ste tokom večeri uneli u sebe..
4.Sex trenutno leči blažu depresiju.Otpusta endorfine u krvotok što pobuđuje
osećaj zadovoljstva i euforije..
5.Seks pomaže kod glavobolje.Polno odnos opušta napetost koja sužava krvne
žile u mozgu..

PITANJE:

KOJE SU DOBROBITI SEXA ZA VAS?

Sve si ti to u pravu,moj dobri psiholege,ali objasni ti to jednoj forumasici!Evo,i ona i ja se bas ofucali u zadnja dva meseca,samo sto to ona nece da prizna.
 
Maslachak:
...jes... ti je yebesh samo zato da ona ne bi morala kod frizera (znash li ti kol`ko to koshta?!!), da je nasmejana, da je ne boli glava.... sve samo zbog nje, jer da je do tebe, ti u zzivotu ne bi yebo.... e nisi li ti samaricanin.... kroz koliko muka prolazish.... i na kraju shta si dobio - nishta! jedan ruchak.... jadan ti. kuku...kuku...
Ne znas ti mene... zato tako i pricas.
Nisam rekao da ebem da bih njoj ugodio... Glavni razlog je sebican i u pitanju je licna satisfakcija. Naveo sam ga - obilan obrok i mir u kuci. Dakle, vodim racuna o svojoj guzici. Da se mene nesto pita, ja se vise ne bih zamarao seksom... ali mora se. O tome sam na ovom forumu vec pisao...
I nema potrebe da ironicno govoris kako sam jadnicak, kako sam dobio samo rucak... A koliko puta si se zahvalila muskarcu posle seksa? Mislim, to je osnovni red... Meni se nijedna nije zahvalila na trudu. Naprotiv, hoce jos! Das im prst, one hoce celu ruku...
Ma, o svemu ovome sam vec pisao. Ne pristaj mi na muku...
 
...izvini... sledeci put kad me pita momak... ocemo josh malo.... ja cu njemu da kazem...hvala dusho, neka, idem da ti skuvam sarmu... pa da vidimo ko ce kome da zvoca....
a da treba da trazish "hvala" za trud i treba.... "hvala" je deo opshte kulture....
 
....ja njemu dala.... on meni, hvala mala.... nema na chemu....
...ma dajte, chemu zahvaljivanje?... "hvala shto mi je kosa meksha...."..."hvala shto me jaja ne bole..."..."ne, ne... hvala tebi...."..."ma o chemu prichash.... hvala tebi..."
...slon, telefon....
 

Back
Top