Bioptron lampa?

Jel zna neko koliko lampa kosta? I gde se kupuje?


Bioptron lampa je jedinstveno dostignuce na kome je radilo preko 500 lekara iz raznih oblasti medicine,priznata u celom svetu i moze se koristiti apsolutno za sve probleme koji se jave,sto je i potvrdjeno..ja je imam,i velikodusno je preporucujem svima,jer smatram da svako domacinstvo trba da poseduje tog malog lekara..ukoliko te lampa interesuje,slobodno mozes da mi se obratis za vise informacija,a isto tako mozes i da je probas,ukoliko imas bilo kakav zdravstveni problem,i da se sama uveris..veliki poz:bye:drav
 
Lampa je ekstremno skupa i nije delotvorna kao sto pricaju(iz iskustva). Dobra je za najbanalniju upotrebu, kod nekih laksih povreda, uganuca, iscasenja, a za kozmeticke svrhe - stvarno ne znam. Ja ti je ne preporucujem, osim ako nemas debeo bankovni racun i svoj tim kozmeticara, koji ce ti posluziti za sve ostalo sto nije u "nadleznosti" ove lampe. Pozdrav!
 
Koristio sam je za problem sa kolenom (mikrooštećenja, problem sličan teniskom laktu) i baš mi je pomogla, to mi je jedino iskustvo s njom a ćale je kupio pre 10 godina za sebe (glavobolja) i nikad je nije upalio :)
 
Ja je kupila...pre svega za cerku,koja je imala bubuljice,a i meni za hronicni sinuzitis. U pocetku skoro da nije bilo efekta, bila sam besna na sebe sto sam dala tolike pare. Ali posle 10 dana koriscenja Bioptrona, mom andjelu se drasticno smanjilo crvenilo na licu,bubuljice su skoro nestale,izadje po koja(jos je u pubertetu),ali vidi se veliki napredak...Odusevljena sam. Sto se mene tice, posle samo 3 tretmana ja sam ponovo prodisala,nos ne curi,nit kijam. Koristila sam ga u predelu TRECEG OKA,ako nekog zanima. Osip, alergija ili neka rana-mnogo brze prolaze,2-3x brze. Za reumu je takodje dobar(moja mama se isto tretira), tako da ako u porodici vise vas ima benefita od lampe, toplo preporucujem.Isplati se. Nije carobna lampa,ali radi svoj posao. Posle kupovine sam procitala i brojne naucne radove i studije, koje mozete naci na netu. Veliki poljubac :*
 
Ja je kupila...pre svega za cerku,koja je imala bubuljice,a i meni za hronicni sinuzitis. U pocetku skoro da nije bilo efekta, bila sam besna na sebe sto sam dala tolike pare. Ali posle 10 dana koriscenja Bioptrona, mom andjelu se drasticno smanjilo crvenilo na licu,bubuljice su skoro nestale,izadje po koja(jos je u pubertetu),ali vidi se veliki napredak...Odusevljena sam. Sto se mene tice, posle samo 3 tretmana ja sam ponovo prodisala,nos ne curi,nit kijam. Koristila sam ga u predelu TRECEG OKA,ako nekog zanima. Osip, alergija ili neka rana-mnogo brze prolaze,2-3x brze. Za reumu je takodje dobar(moja mama se isto tretira), tako da ako u porodici vise vas ima benefita od lampe, toplo preporucujem.Isplati se. Nije carobna lampa,ali radi svoj posao. Posle kupovine sam procitala i brojne naucne radove i studije, koje mozete naci na netu. Veliki poljubac :*

Za sinuse, akne, upala grla, naročito kod dece, da bi se izbegla stalna upotreba antibiotika ,korisno je imati lampu, ali pod
uslovom da je pri ruci i da se redovno koristi .Uglavnom, ljudi su lenji ...
Kod mene je nastao problem štitna nije dobro funkcionisala , a da to nisam znala , rečeno mi je da taj predeo izbegavam .
 
Prvo pitanje-u kom vremenskom roku resava problem sa bubuljicama i oziljcima tj. flekicama od bubuljica na licu ? drugo pitanje-ja imam problema sa sluznicom u grlu (grlo-zdrelo,nemam pojma tacno).Mucim se mesecima,ne mogu normalno da gutam hranu (povremeno kad mi je bas velika upala sluznice grla kad gutam hranu imam trip da mi zastaje hrana u grulu i da nece da prodje dalje).Da li ova lampa utice na oporavak sluznice grla i zdrela ?
 
Немам појма који временски период , користила је свакодневно , неколико пута на дан
уз Оху спреј и оне би се сасушиле , крај пубертета је био и нису остали никакви ожиљци.

А ово са слузницом ... па иди код доце , можда да провериш штитну јер сам и ја чудно гутала ,
некако са задршком, а користила сам лампу за крајнике , а нисам знала за ово чудо па се баш
увећала.
За синусе и главобољу која нема везе са притиском , проверила на себи и ради посао . Била сам
мирна 10 година , а сада ми је спакована у кутију и мрзи ме , немам сталак, а и страх ме је због штитне .
 

Back
Top