Bioptron lampa?
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Bioptron lampa?

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Bioptron lampa?

Kakva su vasa iskustva ako je neko koristio? Za oziljke, za bubuljice, i za slicne stvari.

Primećen član Petka (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Bioptron lampa?

[font=Verdana]Za bubuljice ok.[/font]
    [font=Verdana]Ozbiljne stvari resavas ozbiljnim sredstvima.[/font]
    [font=Verdana]Zakljucak: U kozmetici je OK.[/font]

Primećen član Astorela (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Slazem se sa Petkom, za kozmeticke tretmane je odlicna, za ostalo..hmmm

sanja
    Guest

Ok je i za sportske povrede, uganuca, nategnute misice... ŽI posle vadjenja zuba, onako svetlo na obraz, brze zarasta... Naravno, savet dr je zakon.

Obećava ice land (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Koristi se vrlo uspesno u fizioterapiji, naravno, uz osnovnu terapiju, ne samo lampa.

sbojana nije na forumu
    Kada zelis nadjes nacin, kada ne zelis nadjes opravdanje!
    Aktivan član sbojana (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Jel zna neko koliko lampa kosta? I gde se kupuje?

Zainteresovan član Drashko (avatar)
    Učlanjen
    10.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Cuo sam sa vise strana da nije losa.

Nov član
    Učlanjen
    05.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sbojana Pogledaj poruku
    Jel zna neko koliko lampa kosta? I gde se kupuje?

Bioptron lampa je jedinstveno dostignuce na kome je radilo preko 500 lekara iz raznih oblasti medicine,priznata u celom svetu i moze se koristiti apsolutno za sve probleme koji se jave,sto je i potvrdjeno..ja je imam,i velikodusno je preporucujem svima,jer smatram da svako domacinstvo trba da poseduje tog malog lekara..ukoliko te lampa interesuje,slobodno mozes da mi se obratis za vise informacija,a isto tako mozes i da je probas,ukoliko imas bilo kakav zdravstveni problem,i da se sama uveris..veliki pozdrav

maja.bur nije na forumu
    Iskustvo je zbir razočarenja koja su nam se, kroz godine, dogodila....
    Zainteresovan član maja.bur (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    25

Lampa je ekstremno skupa i nije delotvorna kao sto pricaju(iz iskustva). Dobra je za najbanalniju upotrebu, kod nekih laksih povreda, uganuca, iscasenja, a za kozmeticke svrhe - stvarno ne znam. Ja ti je ne preporucujem, osim ako nemas debeo bankovni racun i svoj tim kozmeticara, koji ce ti posluziti za sve ostalo sto nije u "nadleznosti" ove lampe. Pozdrav!

maja.bur nije na forumu
    Iskustvo je zbir razočarenja koja su nam se, kroz godine, dogodila....
    Zainteresovan član maja.bur (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    25

Mala dopuna - prodaje se u Zepter radnjama, videla sam neki dan(Imas u Beogradu u Knez Mihajlovoj) i kosta negde oko 58 000 din.Priznaces, delotvornost ne opravdava cenu?

Nov član
    Učlanjen
    26.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Postovanje svima,
    prvi put sam na forumu,imam jedno pitanje,u bioptron lampi je nesto puklo verovatno sijalica,jel zna neko broj telefona ko servisira lampe.Hvala

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    138

Koristio sam je za problem sa kolenom (mikrooštećenja, problem sličan teniskom laktu) i baš mi je pomogla, to mi je jedino iskustvo s njom a ćale je kupio pre 10 godina za sebe (glavobolja) i nikad je nije upalio
    Naučno utemeljeni odgovori o vakcinama: www.examinus.org/faq/vakcine

Elita greba (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2246

Citat Original postavio Bg8333 Pogledaj poruku
    Kakva su vasa iskustva ako je neko koristio? Za oziljke, za bubuljice, i za slicne stvari.
    moja drugarica je odavno ima,kaze da je njesra....
    a da je skupa ko djavo
    nemoj pa se ne boj

Početnik
    Učlanjen
    27.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Iz svog licnog iskustva mogu da kazem da je za bolove tj prestajanje bolova odlicna!!!

Nov član
    Učlanjen
    01.07.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja je kupila...pre svega za cerku,koja je imala bubuljice,a i meni za hronicni sinuzitis. U pocetku skoro da nije bilo efekta, bila sam besna na sebe sto sam dala tolike pare. Ali posle 10 dana koriscenja Bioptrona, mom andjelu se drasticno smanjilo crvenilo na licu,bubuljice su skoro nestale,izadje po koja(jos je u pubertetu),ali vidi se veliki napredak...Odusevljena sam. Sto se mene tice, posle samo 3 tretmana ja sam ponovo prodisala,nos ne curi,nit kijam. Koristila sam ga u predelu TRECEG OKA,ako nekog zanima. Osip, alergija ili neka rana-mnogo brze prolaze,2-3x brze. Za reumu je takodje dobar(moja mama se isto tretira), tako da ako u porodici vise vas ima benefita od lampe, toplo preporucujem.Isplati se. Nije carobna lampa,ali radi svoj posao. Posle kupovine sam procitala i brojne naucne radove i studije, koje mozete naci na netu. Veliki poljubac :*

Poznat
    Učlanjen
    23.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    362

Citat Original postavio Bilja Marinkovic Pogledaj poruku
    Ja je kupila...pre svega za cerku,koja je imala bubuljice,a i meni za hronicni sinuzitis. U pocetku skoro da nije bilo efekta, bila sam besna na sebe sto sam dala tolike pare. Ali posle 10 dana koriscenja Bioptrona, mom andjelu se drasticno smanjilo crvenilo na licu,bubuljice su skoro nestale,izadje po koja(jos je u pubertetu),ali vidi se veliki napredak...Odusevljena sam. Sto se mene tice, posle samo 3 tretmana ja sam ponovo prodisala,nos ne curi,nit kijam. Koristila sam ga u predelu TRECEG OKA,ako nekog zanima. Osip, alergija ili neka rana-mnogo brze prolaze,2-3x brze. Za reumu je takodje dobar(moja mama se isto tretira), tako da ako u porodici vise vas ima benefita od lampe, toplo preporucujem.Isplati se. Nije carobna lampa,ali radi svoj posao. Posle kupovine sam procitala i brojne naucne radove i studije, koje mozete naci na netu. Veliki poljubac :*
    Za sinuse, akne, upala grla, naročito kod dece, da bi se izbegla stalna upotreba antibiotika ,korisno je imati lampu, ali pod
    uslovom da je pri ruci i da se redovno koristi .Uglavnom, ljudi su lenji ...
    Kod mene je nastao problem štitna nije dobro funkcionisala , a da to nisam znala , rečeno mi je da taj predeo izbegavam .

Početnik
    Učlanjen
    18.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prvo pitanje-u kom vremenskom roku resava problem sa bubuljicama i oziljcima tj. flekicama od bubuljica na licu ? drugo pitanje-ja imam problema sa sluznicom u grlu (grlo-zdrelo,nemam pojma tacno).Mucim se mesecima,ne mogu normalno da gutam hranu (povremeno kad mi je bas velika upala sluznice grla kad gutam hranu imam trip da mi zastaje hrana u grulu i da nece da prodje dalje).Da li ova lampa utice na oporavak sluznice grla i zdrela ?

Poznat
    Učlanjen
    23.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    362

Немам појма који временски период , користила је свакодневно , неколико пута на дан
    уз Оху спреј и оне би се сасушиле , крај пубертета је био и нису остали никакви ожиљци.

А ово са слузницом ... па иди код доце , можда да провериш штитну јер сам и ја чудно гутала ,
    некако са задршком, а користила сам лампу за крајнике , а нисам знала за ово чудо па се баш
    увећала.
    За синусе и главобољу која нема везе са притиском , проверила на себи и ради посао . Била сам
    мирна 10 година , а сада ми је спакована у кутију и мрзи ме , немам сталак, а и страх ме је због штитне .

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •