pomooooocccc

  • Začetnik teme majjjaaaa
  • Datum pokretanja
M

majjjaaaa

Gost
Moj dan pocinje ovako:ustajem u 13 doruckujem i rucam oko 14,zatim sedim na kompijuteru do 20,veceram,opet sedam za kompijuter do 2 kada i odlazim na spavanje.Napolje izadjem mozda tri puta nedeljno i to samo do obliznje prodavnice i natrag.Osecam stezanje a ponekad i ostar bol u predelu srca koji traje nekih 10-15 sekundi.Molim vas recite mi dokle me moze dovesti ovakav nacin zivota,i sta bi trebalo da promenim. :cry:
 
Jeli se ti to salis malo samnom? :?
Mislim ne mogu da verujem da me pitas gde ce te dovesti takav nacin zivota...kao da ne znas da treba da menjas svoj dnevni raspored :shock: .Sa takvim zivotom cudilo bi me da ti nesto ne fali.
Prvo ustajes kasno,preskaces najvazniji obrok ,sedis ceo dan pred kompjuterom,nikad ne izlazis,zamenila si dan za noc...daj molim te :roll: budi malo ozbiljna!
 
dr:
Jeli se ti to salis malo samnom? :?
Mislim ne mogu da verujem da me pitas gde ce te dovesti takav nacin zivota...kao da ne znas da treba da menjas svoj dnevni raspored :shock: .Sa takvim zivotom cudilo bi me da ti nesto ne fali.
Prvo ustajes kasno,preskaces najvazniji obrok ,sedis ceo dan pred kompjuterom,nikad ne izlazis,zamenila si dan za noc...daj molim te :roll: budi malo ozbiljna!
naravno da se ne salim jer mi uopste nije do sale vec je to apsolutna istina :(
 
dr:
Jeli se ti to salis malo samnom? :?
Mislim ne mogu da verujem da me pitas gde ce te dovesti takav nacin zivota...kao da ne znas da treba da menjas svoj dnevni raspored :shock: .Sa takvim zivotom cudilo bi me da ti nesto ne fali.
Prvo ustajes kasno,preskaces najvazniji obrok ,sedis ceo dan pred kompjuterom,nikad ne izlazis,zamenila si dan za noc...daj molim te :roll: budi malo ozbiljna!
naravno da se ne salim jer mi uopste nije do sale vec je to apsolutna istina :(
 
dr:
Jeli se ti to salis malo samnom? :?
Mislim ne mogu da verujem da me pitas gde ce te dovesti takav nacin zivota...kao da ne znas da treba da menjas svoj dnevni raspored :shock: .Sa takvim zivotom cudilo bi me da ti nesto ne fali.
Prvo ustajes kasno,preskaces najvazniji obrok ,sedis ceo dan pred kompjuterom,nikad ne izlazis,zamenila si dan za noc...daj molim te :roll: budi malo ozbiljna!
naravno da se ne salim jer mi uopste nije do sale vec je to apsolutna istina :(
 
Pa buduca akademska gradjanko...super si!
Ne mogu da verujem da sa 23 godine ti ne mozes da shvatis da se ne ustaje u 13h,da se ne doruckuje u 14 h i da se ceo da ne sedi pred kompjuterom.I onda se pitas zasto te steze u grudima.
Pa vrlo verovatno je da si zbog takvog nacina zivota anemicna,znaci moras da odes kod lekara da bi proverila krvnu sliku.Ne znam da li si i pre imala takve navike da spavas do 13h,ali ako ti se stalno spava i imas stezanje u grudima to je najverovatnije zbog anemije,smanjenog hemoglobina i posto u tom slucaju nema ko da snadbeva organizam kiseonikom srce daje signal.
Zbog toga ti i mozak pati.Sa druge strane dnevno bi trebala da provodis bar 2 sata napolju,bolje ces se osecati,imaces bolji apetit,i bolje ces pamtiti gradivo.Probaj bar da potrcis za autobusom pa ces videti da ce ti nakon toga mnogo lakse ici ucenje.
Dakle da sumiram,ustajanje bar do 9h,ucenje do rucka,posle toga bar dva sata u setnju,na spavanje najkasnije do 23h.
Ti si zamenila noc za dan i nije cudo sto ti se telo buni.Puno voca u svezem obliku,nadam se da nisi pusac ako jesi u tom slucaju smanji ili potpuno ostavi cigarete.I napolje,u setnju,idi gledaj izloge,setaj kroz park...radi sta god samo budi na svezem vazduhu.
 

Back
Top