Metal Hammer - UKINUT ! ! !

Painkiller_girl:
Treba fensere pobiti, jadna nasa zemlja kakve seljake ima.

Znas sta seljaci nas `lebom rane i nije lepo da ih nazivamo fenserima,niti je pristojno da
fensere nazivamo seljacima>"Evo npr. ja sam seljak,sednem na kucni prag,brzo navucem opanke i u 5h ujutru trk u traktor pa na njivu,da je uzorem,naravno...i davno bih ja poludeo od tog velikog posla da ja ne pustim na moj cd-plejer Metallicu i HammerFall i Kiss i Ganse,pa prva brazda i pesma Fuel,pa druga brazda I believe,pa treca brazda Crazy,crazy nights,pa cetvrta brazda Nightrain.....i tako dalje se ponavlja nesto od Metallice pa od Hammerfall-a pa od Kiss-a pa od Gans`n`Rosesa,a kad uvece dodjem kuci onako iskidan od traktorskog volana i onako znojav onda se strovalim onako prljav k`o fenser u vec prljav krevet sa nepromenjenom,stajacom posteljinom i ukljucim Kraljevski Apartman-Ranjena Zver,
pa sutra opet isto tako a dok ne stignem na njivu jurim punim gasom uz pesmu Speed -Billy Idol-a....E nisu seljaci fenseri,seljaci su mucenici....
 
ebote, jel ste prosle godine imali Slayer... sta ocete??? ima vas vise nego fensera, mozda ste cak i gori... zasto ja moram da budem fenser ako mrzim metal i obrnuto? treba da se pobijete medjusobno...
kao da mi je Kiss i Metallica neki kvalitet... a tek KRALJEVSKI APARTMAN!!?!?! ahahahhaha...
odrastite
 
pa ako kazhu na svakoj trafici da su rasprodali broj to znachi da je chasopisa BILO al da ga vishe nema, a ne da ga NIJE BILO i da je ukinut.

ponekad se pitam koja je razlika izmedju klinaca metalaca i klinaca fensera kad su podjednako glupi.
 
e pa vidish nisu ni svi fenseri loshi...najbolja drugarica mi je fenserka,i josh pored te najbolje imam josh 3 drugarice fenserke,onda n.drug mi je fenser itd....
Shta otjemo?pa da se jednostavno ne meshate...eto niko se nije bunio za esmu redzhepovu a ona je snimila za Grand CD...Shta otjemo?To je da se ne meshate...Shta vama smeta,ako neka grupa dolazi...mnogi fenseri se meshaju i tamo gde im nije mesto i misli da se oko njih svet vrti...:roll:...e pa to naravno nije istina...Da imali smo Slayer...i nadam se da tje uskoro dotji SlipKnot da razvali celu tvrdjavu :twisted:
 

Back
Top