Kako postati...?

ohmygod

Obećava
Poruka
77
Imam brata od tetke, i kumicu, koji inace zive jedno pored drugog, i jako su slicni u svakom pogledu...balbla...elem oni lude od želje da postanu modeli tj.manekeni...
Ja, odnosno mi, se obično nasmejemo na to, i ne shvatamo to ozbiljno...ali oni su nezaustavljivi. Nemaju bas love za popularne modne agencije, kao UMS i to slično, jer kazu da su skupe...uzgred i jedno i drugo lepo izgledaju, 90 i 88 godište imaju kvalitete, reklo bi se...mene su zamolili da trazim preko neta nesto, ali nije uspesno...
Pa pitam vas...kako da postanu manekeni???
 
Pa za pocetak neka se upisu u neku skolu za manekene.... njih ima svugdje i nisu mnogo skupe....
Pa polako kad napreduju,ima ums....
Ja sam jedno dijete... nije vazno sta mi dodje... povela kad je ums bio u pg... imao je mozda 1.5, 2 godine.... I samo smo sjedjeli u publiku i gledali....
njega je uocio jedan tip iz ums-a i pitao je da li zeli da radi kataloge za njih kad jos malo poraste....
Sad on ima 4 godine,i radio je nekoliko puta za njih,bez para...
 
ohmygod:
Imam brata od tetke, i kumicu, koji inace zive jedno pored drugog, i jako su slicni u svakom pogledu...balbla...elem oni lude od želje da postanu modeli tj.manekeni...
Ja, odnosno mi, se obično nasmejemo na to, i ne shvatamo to ozbiljno...ali oni su nezaustavljivi. Nemaju bas love za popularne modne agencije, kao UMS i to slično, jer kazu da su skupe...uzgred i jedno i drugo lepo izgledaju, 90 i 88 godište imaju kvalitete, reklo bi se...mene su zamolili da trazim preko neta nesto, ali nije uspesno...
Pa pitam vas...kako da postanu manekeni???

Pa kao prvo,verovatno su lavovi u horoskopu,ili bar u podznaku!!! :lol: :lol: :lol:
Kao drugo,najbolje je da ih negde primete.Postoje u bg-u razni lovci na talente,a takve cak mogu i da upoznaju preko chata.A i tvoja kumica moze da se prijavi na miss!
Kao trece,potpuno ih razumem,jer cu ja jednog dana da postanem kao madonna,da zivim u ogrroooomnoj vili,da imam 300 miliona dolara godisnje. Pa mozda se i budemo druzili!!! :lol: :lol: :lol: America,get ready,cuz here i come!!!
 
ok je to znas, imati svoje snove, naravno ako su ostvarivi... :-)
A njihov nije neostvariv, samo sto oni polako gube nadu, a steta bi bilo...bar iz mog ugla razmisljanja, da se razocaraju u sve tako mladi.
pa koju skolu da im preporucim, na koja mesta da idu da ih neki skaut primeti...?

A oni su jako slatki, pogotovo ona, ima predispozicije... ;-)
a ne bi da trose pare na skupe agencije, a spremni su da rade to iz hobija...cak i za dž...jbt toliko su poludeli za tim!

hvala unapred... :)
 
ohmygod:
Imam brata od tetke, i kumicu, koji inace zive jedno pored drugog, i jako su slicni u svakom pogledu...balbla...elem oni lude od želje da postanu modeli tj.manekeni...
Ja, odnosno mi, se obično nasmejemo na to, i ne shvatamo to ozbiljno...ali oni su nezaustavljivi. Nemaju bas love za popularne modne agencije, kao UMS i to slično, jer kazu da su skupe...uzgred i jedno i drugo lepo izgledaju, 90 i 88 godište imaju kvalitete, reklo bi se...mene su zamolili da trazim preko neta nesto, ali nije uspesno...
Pa pitam vas...kako da postanu manekeni???
da,da,da!priznaj da hoćeš da postaneš maneken!!!! :smile:
 
:lol::lol:
pa ako su jaki talenti, nek odu na kasting UMS....
moj akumica mala ide, ima sest godina....
vidi, da deru - deru, ali isplatice im se na kraju, ako su stvarno zagrizli...pogotovo ako su multi talenti :lol: :D:D
 
tz tz tz .....

ja sam trebao da glumim djems bonda u filmu ,,die another day,, , jer je glavni glumac bio bolestan , al ..... nekako je ozdravio i on je glumio ....

dobio su tu ulogu jer su me videli u parku kako vozim male autice i prskam prolaznike pistoljima sa vodom ....

i onda sam se razocarao u glumu , pa sam krenuo u pevace , bio sam na zvezde granda , i nisam prosao ....

i sad sam batalio sve .....
 

Back
Top