ZAVODJENJE

pa muskarce je relativno lako zavesti...samo malo zenstvenosti i maste upotrebiti...
nema tu sad neki nacin....jednostavno krenes ...:-)
ma spava mi se sad....drugi put cu da odgovorim,vazi?:-)
 
znas sta pali musku populaciju?....dok jedes kad zadignes glavu.....zabacis glavu..ma..ne mogu sad da razmisljam i da objasnjavam...nesto mi masta ne radi veceras....al valjda kapiras o cemu ti pricam....
ili.....kad mu ljubis prste i lizes ih.....:-)al to vise i nije zavodjenje....i kad mu grizes usnu,al onako blago.....:-)
 
ako ti krene tema dobices hiljadu pametnih komentara poput "budem prirodna i on se upeca" ili "nema tu fora,takva sam kakva sam pa kome se svidja nek izvoli kome ne nek pali" :lol:
moje fore za zavodjenje?bezobrazna u izazivanju,dignuta obrva:lol: igre recima,trik:nasminkana sam a kao da nisam :-o
 
sam' da dodam..
oni kada nas ugledaju, oni vide sIsE i goozu...i sIsE i gooozu
oni koji kažu da vide oči i usne..lažu pre toga su videli sIsE i dobrano odmerili goozu...
a i kao važna im je ličnost, to znači da su zadovoljni sa sIsE i goooza:lol:
a i da se ne prenemažeš..kao oću pišlim oću kakim...
i da ne zaboravim
budi prirodna:mrgreen: ali stavrno-ne foliraj se, ako ga želiš-uzmi ga.
biće ti ko pas veran ako postupiš-muški:p
 
hanibaI77:
trik:nasminkana sam a kao da nisam :-o
e, ja ovo nikada nisam znala kako da postignem!!! :-( MOLIM TE, PLEASE,... reci kako se to radi - konkretno
inače, što se tiče odgovora na temu - pa, koliko ja znam, za zavođenje se ne može biti sto posto prirodan - u tome i jeste razlika. malo igre toplo-hladno (ali malo, da ne bi bilo kao što je neko rekao 'hoće kaki- neće kaki'), zapravo, po meni stvar je u tome da treba malo otkriti pa malo sakriti - i bukvalno, tj što se tiče oblačenja, i sa pričama o sebi, i sa pokazivanjem osećanja, ... a kad nekog zavedeš, ako se pokaže da vredi i da ste se zaljubili itd, onda biti prirodan i iskren ;)
 
Umem to dobro da radim al' ti ne mogu opisati ...
Ili si rođena s tim ili nisi, na žalost...
U ovim godinama, bez preterivanja, nema tog koga ne bih mogla da zavedem, manje ili više...
 
pajamaca:
sam' da dodam..
oni kada nas ugledaju, oni vide sIsE i goozu...i sIsE i gooozu
oni koji kažu da vide oči i usne..lažu pre toga su videli sIsE i dobrano odmerili goozu...
a i kao važna im je ličnost, to znači da su zadovoljni sa sIsE i goooza:lol:
a i da se ne prenemažeš..kao oću pišlim oću kakim...
i da ne zaboravim
budi prirodna:mrgreen: ali stavrno-ne foliraj se, ako ga želiš-uzmi ga.
biće ti ko pas veran ako postupiš-muški:p
:-D :-D :-D
 
hm.
dobro pitanje hani.
mislim da bi mogla da odvučem u krevet, ali koga god poželim.
(jedino je problem što ja ne želim više takve akocije)
čak i ovako matora u podgojena.
jbg godine su utrošene u igre mačke i miša, pobogu valjda se nešto naučilo:lol:
a?
 
a muža zavodim sa šargarepicom na dugačkom štapu:lol:
naša šifra je oprala sam kosu:lol:
a o priči o dvajes' evra..i vrapci znaju:p
a devojke treba da nauče:lol:
idem...prolupala sam
 
hm spomenute su genetske predispozicije a posle toga iskustvo...
sta znam,ja se osecam kao zena zavodnica(ne zena ortak,ne zena majka i ostalo sto boji odnos muskarca i zene) ali znam da postoji odredjeni procenat muskih koji ne padaju na moj stil...od onih preostalih postoji takodje odredjeni procenat koje ne bih mogla da zavodim...tako da SVAKOG ne bih mogla da zavedem
 
hanibaI77:
marina ne sumnjam u tvoje zavodnicke sposobnosti ali da li bi mogla bas svakog?

Rekla sam- u ovim godinama( u kojima sam) DA.Izgledam dobro, izgledam mlađe, brbljiva sam i mogu da pričam o raznim temama(čitam puno sve i svašta, ne samo struku!)...I imam" ono nešto", harizmu- reče jednom jedan moj drug(mada ja ne mislim da je to to).
Znači- ovi mladji(i desetak godina) su mi bukvar a sa ovim starijima(isto toliko a i više) je još lakše! Al' to ne iskorišćavam, nemoj pogrešno da me shvatiš! Volim ponekad da koketiram i flertujem i onda shvatim dokle mogu...
Ranije, dok sam bila mladja, to mi nije baš uvek polazilo za rukom.Ili ja nisam znala kako ili su muškarci bili nezreli.Obično, koga sam htela- taj mene nije hteo.
A, onda sam porasla.I veruj mi- ove godien ili 10-tak manje, rekla bih ove godine!!! POzz
 
pa dobro bre koliko to godina imas?:lol:
(meni su i ove ok :) )
e da jos jedna fora:dok ti prica gledati sirom otvorenih ociju,pustiti ga da te nesto nauci jao sto to voleeeee...kao pametna si ti i sve al ipak on nesto moze da ti pokaze
 
naravno da ima onih koji ne padaju, ni na olimpijsko dubljenje na trepavicama...:lol:
ali moja teorija o sIsE i goozaaa radi i kod takvih:lol:
žene bre...oni samo na sex misle bre...shvatite..i da, da jedu.
ali to kada vas ožene,
do tada samo sex:lol:
dakle, kada vi počnete da mislite muškom glavom, tj na sex:p
sve karte se otvaraju...
ali hani jeste, u pravu si...i ja sam zavodnica u duši, valjda mi zato sve lako:p
ne snebivam se, i nije mi blam da pokažem interesovanje...
 
hanibaI77:
pa dobro bre koliko to godina imas?:lol:
(meni su i ove ok :) )
e da jos jedna fora:dok ti prica gledati sirom otvorenih ociju,pustiti ga da te nesto nauci jao sto to voleeeee...kao pametna si ti i sve al ipak on nesto moze da ti pokaze

ovo neverovatno pali;-)
 
pa naravno-ove godine.
sazrela, i materijalno apsolutno samostalna,
sve naučila, svašta doživela i probala..
nema iznenađenja...
samim tim si i sigurna, a to njih pali.
oni bre vole da smo sa obe noge na zemlji,
ako izuzmemo sex:p
tada im nije bitno jel znamo kolki je koren iz 4:lol:
moj muž još uvek pada na moje fore...da me nauči neku glupost:lol:
ja trepćem i govorim mu kako bez njega ne bi znala šta ću:lol: u životu
i opaa dvajes' evra:lol:
 
jeste bre ima neke zene vole da budu kao ortaci,oblace se isto kao decko,nose iste majice...
neke druge vole ga lepo obuku pa ga podsete za sal i rukavice,pa da l je popio vitamine
neke trece vole da ga nahrane,pa su ponosne kad polize tanjir
znam jedan par gde on nju hvali pred drugima kako dobro kuva a ona blista od srece...ja rekla muzu ispred njih "ajde bre reci i ti nesto lepo za mene samo cutis" a on "pa kad ti kuvas jednom mesecno" "imam ja druge kvalitete" :mrgreen:
 
Hahaha, nasmijaste me...
A, ja ih fakat uvijek slusam pazljivo kad mi drze poucak o necemu, cak iako cesto ne razumijem ni pola od onog sto govore... Kako, klimam glavom sa razumijevanjem i jos zapitkujem, ali pomalo, toliko da se jos vise razvezu, ali da im ne smeta sto ih prekidam u prici... :oops:
 

Back
Top