ZAVODJENJE

Jeste, ja htela nesto da kazem ali pored vas zavodnica bolje da cutim. :roll: Jedino da potvrdim onaj pajamacin nacin zavodjenja muza.:lol: 20 evra i to. Dakle, pali. Samo direktno i iznenadno. :lol: A za ostale. Hmm, nemam neki savet. Kod mene je uvek palila spontanost, brbljivost i naivan pogled. :treptrep:
 
hanibaI77:
pa dobro bre koliko to godina imas?:lol:
(meni su i ove ok :) )
e da jos jedna fora:dok ti prica gledati sirom otvorenih ociju,pustiti ga da te nesto nauci jao sto to voleeeee...kao pametna si ti i sve al ipak on nesto moze da ti pokaze

Pa, rekla bih 10-tak više od tebe! Bravo, priznajem- meni u tvojim nije išlo ovako glatko! :lol:
P. S. I još jedna, ako me vučeš za jezik: dok ti priča( pa i o karburatoru na svom BMW-u, npr. pravo u oči ali kroz MALO sužene kapke...I trepći što manje...Diši na nos... :lol:
Jbt, nisam znala da ću ovo da napišem... :oops:
 
Gazdarica:
Ma, sjetila sam se jedne davnasnje teme o tome sta prvo radite poslije seksa... Ako se dobro sjecam, kvinsi i ja smo rekle da trcimo u kupatilo...
Toliko o romantici... :lol:

da, da , znam da si se setila. fleke po posteljini koje nijedan Vanish ne može da ispere i tako to:lol:
 
Queen_:
i podizanje obrve značajno, ko može
:lol: obrva
kad smo radile onaj suting rain i ja prvo mi ona davala instrukcije kao "gledaj ovamo,izbaci ramence ajde zavodnicki pogled,poljubac ..." a kad je videla da sam ukapirala sta trazi samo kaze "ajde hani obrva":lol:
 
Onome koga tek treba uvuci u krevet se smeskam, slusam sta prica, oblacim se ko qrvetina. A muza ucenim tipa: oces da usisavas ili da se 'ebemo? I on, naravno odmah bude zaveden.
 
hahaha qqlele kako dobar nick:lol:
oš se yebemo:lol:
oš da pereš sudove, pa da ti popušim:lol:
jeste, stvarno sa muževima je lako...
ma sa svima je lako, ako nisi freak.
vole oni pametne, sisate i zgodne žene:p
 
to vise spada u domen ucene,sto ja redovno radim a mom muzu ne pada tesko "ajde idi po dete u vrtic iako je na mene red a ja cu ti popu siti"
zavodjenje je ipak nesto suptilnije:lol:
 
hanibaI77:
mislis na make up ili ono drugo? :D
na make up! JAKO bih volela da umem da se našminkam tako da ne delujem našminkano a da to bude efektno! ja nisam baš vešta sa šminkom :-( mislim, umem da spretno izvučem ajlajner, da uvijem trepavice i stavim maskaru, i tako to, ali više ne volim da izgledam jako našminkano. zapravo želim da izgledam prirodno, ali lepo. Pomozi mi, please :D
 

Back
Top