Pomoc !!!!! Balet za devojcice?

  • Začetnik teme Mirka šizika
  • Datum pokretanja
M

Mirka šizika

Gost
Jel zna neko da li na Banovom Brdu neko drzi balet za devojcice od 3 godine, a da je uz to uredno, cisto i profesionalno a ne neka rupa ili podum pun prasine?
Pomagajte ubi me cerka od smaranja!!!!

:confused: Please ..bilo ko....
 
Pa raspitaj se kod komsiluka ili u najblizem sportskom centru.
Ja za taj kraj ne znam gde ima baletska skola, ali znam gde mozes naci opremu za balet.
Specijalizovani butik se nalazi u ulici koja ide od Sumatovca ili 202 do 29. novembra. Ne znam tacan naziv ulice, no uz ove odrednice sigurno neces zalutati. Pa mozes i tamo da pitas. Mozda znaju.
 
Na Brdu ne znam,ali znam za Orchestru kod Vukovog spomenika.Moja je isla dve godine i morala da prekine jer su joj se poklopili termini sa drugom obavezom.Vrlo profesionalno,ozbiljno,cisto...
Ja sam sad na mukama jer ona zeli u Baletsku skolu,sto je meni ...:shock:Sta ce ti to crna kcerko?
 
Proveri u onom.. mmmm... domu kulture, kako li se to zove... gde je bioskop Šumadija ali ulaz sa druge strane, ima dečije pozorište...
A za balet... khm... išla ja kad sam imala 5 godina, sve bilo super dok mi nije učiteljica rekla:''Uvuci tibu!'' a ja je uvukla odavno z:hm:
Više ni jednom nisam htela da idem z:D
 

Back
Top