Odbojka

S

sremica

Gost
Ljubitelji dobre odbojke kako na pesku tako i na parketu ovo je pravo mesto u pravo vreme za vas samim tim sto su u toku kvalifikacije nasih odbojkasa,a ni reprezentativke nisu lose.Svaki komentar vezan za musku i zensu odbojku je dobro dosao.Da li su nasi odbojkasi ono sto su nekada bili i fizicki i psihicki...dalje je sve stvar vase maste!!!
 
sremica:
Ljubitelji dobre odbojke kako na pesku tako i na parketu ovo je pravo mesto u pravo vreme za vas samim tim sto su u toku kvalifikacije nasih odbojkasa,a ni reprezentativke nisu lose.Svaki komentar vezan za musku i zensu odbojku je dobro dosao.Da li su nasi odbojkasi ono sto su nekada bili i fizicki i psihicki...dalje je sve stvar vase maste!!!

I slatki i sposobni...visestruki prvaci-cool
Valjda nas bar oni nece izneveriti na ovom prvenstvu!?

PS:GERICU volim teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
SRAMOTA!!! Kosarka i fudbal posebno mesto imaju na ovom forumu dok nasi odbojkasi potpadaju pod"ostali sportovi"...Pa oni su 100 puta bolji od napred navedenih...Kosarkasi nam unistise zivce ovom svojom bednom igrom...fudbaleri da i ne spominjem...Dok jedino odbojkasi(uz vaterpoliste i Oliveru) malo nam uzdizu elan.Zao mi kosarksa(poneki momci mogu slobodno da napuste kosarku i posvete se manekenstvu posto im je izgleda smisao zivota u trcanju po pisti,namestanje fotografima,davanje intervjua :oops: :oops: :oops: :oops: a najmanje igra u dvorani...).ODBOJKASI SAMO NAPRED :D :D :D :D Cak i ako ne budete prvi(u sto sumnjam :!: :?: :idea: ),pokazali ste ono sto se zove"timski rad".SRECNO :!: :!: :!:
 
asdf:
SRAMOTA!!! Kosarka i fudbal posebno mesto imaju na ovom forumu dok nasi odbojkasi potpadaju pod"ostali sportovi"...Pa oni su 100 puta bolji od napred navedenih...Kosarkasi nam unistise zivce ovom svojom bednom igrom...fudbaleri da i ne spominjem...Dok jedino odbojkasi(uz vaterpoliste i Oliveru) malo nam uzdizu elan.Zao mi kosarksa(poneki momci mogu slobodno da napuste kosarku i posvete se manekenstvu posto im je izgleda smisao zivota u trcanju po pisti,namestanje fotografima,davanje intervjua :oops: :oops: :oops: :oops: a najmanje igra u dvorani...).ODBOJKASI SAMO NAPRED :D :D :D :D Cak i ako ne budete prvi(u sto sumnjam :!: :?: :idea: ),pokazali ste ono sto se zove"timski rad".SRECNO :!: :!: :!:


Bas bih volela da znam o kome ti to pricas??!
Slazem se ovo za odbojkase...
 
Naši odbojkaši su u izvanrednoj formi, prikazuju ogromno snagu, volju i smorenost u igri.
Nemam reči hvale za takve asove kakvi su oni, stvarno su fantastični.
Imamo uvek najintelegentnije igrače kao Kvisko Vujević i Nikola Grbić po meni veoma intelegentni sportisti.
Najači smo nem šta.
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Bas mi je drago da su pukli,da ne bude,,Bolji su od kosarkasa,,!Mislim,ovo bi im bio jedini i zadnji put,ali ni to im ne treba dozvoliti!
PEDJA STOJAKOVIC IS THE BESTES!
 
U kom sportu imamo najvise uspeha ako ne u ODBOJCI :o :o :o :o .STVARNO JE SRAMOTA DA STOJI POD "OSTALI SPORTOVI"
:twisted: :twisted: MISLIM DA TO NIJE FER PREMA NASIM ODBOJKASIMA I ODBOJKASICAMA, ZAR NE?!
 
Anonymous:
U kom sportu imamo najvise uspeha ako ne u ODBOJCI :o :o :o :o .STVARNO JE SRAMOTA DA STOJI POD "OSTALI SPORTOVI"
:twisted: :twisted: MISLIM DA TO NIJE FER PREMA NASIM ODBOJKASIMA I ODBOJKASICAMA, ZAR NE?!

naravno slazem se a ti kosarkasi su najmanje kosarkasi...oni su manekeni i fotomodeli a na terenu su se pokazali kao propaliteti dok su odbojkasi imali savrsen timski rad bez obzira na rezultat...NIKOLA GRBIC IS THE BEST... 8)
 
SLAŽEM SE SA SVIMA VAMA!!!!!!!!!
ODBOJKA JE NAJBOLI SPORT NA SVETU, A I NAŠI ODBOJKAŽI SU NAJBOLJI(NA SVETU,TAKOĐE)!!!!!!!!
BAS SMARAJU NA OVOM FORUMU O FUDBALU I KOŠARCI,MISLIM DA BI BIO RED DA SE PIŠE I O ODBOJCI!!

POZDRAV SVIM LJUBITELJIMA ODBOJKE( I ODBOJKAŠA, NARAVNO)!!!!!! :wink:
 
dobro ovo je vise za vas devojke samo moram da kazem da su treneri zenske reprezentacije najveci ****** na svetu pogotovo terza koji kara svoje igracice
 
Slazem se sa vama.Nasi odbojkasi nam u svetu svetlaju obraz,a ovde su u ostalim sportovima!SRAMOTA!!!!!Najbolji su,najjaci...Ja ih sve obozavam od prvog u reprezentaciji do poslednjeg i nemoj da mi ih neko dira,jer se nece dobro provesti(ima ljubitelja odbojke jos!)
 
eni:
Geric je najbolji odbojkas na svetu,i veoma mi je zao sto ga nisu proglasili za Naj sportistu SCG.

ANDRIJA,VOLIM TE!!!

i ja obozavam ANDRIJU GERIC bas je sladak.i meni ja zao sto nije proglasen za najboljeg igraca SCG,ali je dva puta bio najbolji igrac utakmice sasvim zasluzeno!!!!!!! :D :D :lol: 8)
 
JA TRENIRAM ODBOJKU VEC PET GODINA I MOGU VAM RECI DA JE TO NAJLEPSI SPORT A TRENIRALA SAM MNOGO TOGA I UVEK SE VRACALA NA ODBOJKU JER BEZ NJE NE MOGU DA ZIVIM :roll:
 
yuforever:
dobro ovo je vise za vas devojke samo moram da kazem da su treneri zenske reprezentacije najveci ****** na svetu pogotovo terza koji kara svoje igracice



eeeeeeeeee svaka ti cast na zapazanju,napokon neki pametan komentar :oops: :oops: :oops: :twisted:
 
logicno, meni je atletika na prvom mestu, ali da nije "kreljica" tu bi bila odbojka, pa tenis, pa kosarka... Odbojkasi/ce samo napred!!!!
 

Back
Top