Odbojka
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Odbojka

sremica
    Guest

Podrazumevano Odbojka

Ljubitelji dobre odbojke kako na pesku tako i na parketu ovo je pravo mesto u pravo vreme za vas samim tim sto su u toku kvalifikacije nasih odbojkasa,a ni reprezentativke nisu lose.Svaki komentar vezan za musku i zensu odbojku je dobro dosao.Da li su nasi odbojkasi ono sto su nekada bili i fizicki i psihicki...dalje je sve stvar vase maste!!!

odbojka
    Guest

Podrazumevano odbojka

S.best
    Guest

Podrazumevano

Odbojka!?!COOL 8)
    U tome smo THE BEST,nema sta!!!!!!!!
    8) :wink:

ma_ja_b@hotmail.com
    Guest

Podrazumevano Re: odbojka

Citat Original postavio odbojka
    Jas sam odbojkasica izMakedonije i za to te podrzavam i mislim da odbojkas nie odbojkas ako ni e izdrzliv tako da izdrazi li bi

Katy
    Guest

Podrazumevano Re: Odbojka

Citat Original postavio sremica
    Ljubitelji dobre odbojke kako na pesku tako i na parketu ovo je pravo mesto u pravo vreme za vas samim tim sto su u toku kvalifikacije nasih odbojkasa,a ni reprezentativke nisu lose.Svaki komentar vezan za musku i zensu odbojku je dobro dosao.Da li su nasi odbojkasi ono sto su nekada bili i fizicki i psihicki...dalje je sve stvar vase maste!!!
    I slatki i sposobni...visestruki prvaci-cool
    Valjda nas bar oni nece izneveriti na ovom prvenstvu!?

PS:GERICU volim teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

asdf
    Guest

Podrazumevano odbojka

SRAMOTA!!! Kosarka i fudbal posebno mesto imaju na ovom forumu dok nasi odbojkasi potpadaju pod"ostali sportovi"...Pa oni su 100 puta bolji od napred navedenih...Kosarkasi nam unistise zivce ovom svojom bednom igrom...fudbaleri da i ne spominjem...Dok jedino odbojkasi(uz vaterpoliste i Oliveru) malo nam uzdizu elan.Zao mi kosarksa(poneki momci mogu slobodno da napuste kosarku i posvete se manekenstvu posto im je izgleda smisao zivota u trcanju po pisti,namestanje fotografima,davanje intervjua ops: ops: ops: ops: a najmanje igra u dvorani...).ODBOJKASI SAMO NAPRED Cak i ako ne budete prvi(u sto sumnjam ),pokazali ste ono sto se zove"timski rad".SRECNO

Katy
    Guest

Citat Original postavio asdf
    SRAMOTA!!! Kosarka i fudbal posebno mesto imaju na ovom forumu dok nasi odbojkasi potpadaju pod"ostali sportovi"...Pa oni su 100 puta bolji od napred navedenih...Kosarkasi nam unistise zivce ovom svojom bednom igrom...fudbaleri da i ne spominjem...Dok jedino odbojkasi(uz vaterpoliste i Oliveru) malo nam uzdizu elan.Zao mi kosarksa(poneki momci mogu slobodno da napuste kosarku i posvete se manekenstvu posto im je izgleda smisao zivota u trcanju po pisti,namestanje fotografima,davanje intervjua ops: ops: ops: ops: a najmanje igra u dvorani...).ODBOJKASI SAMO NAPRED Cak i ako ne budete prvi(u sto sumnjam ),pokazali ste ono sto se zove"timski rad".SRECNO

Bas bih volela da znam o kome ti to pricas??!
    Slazem se ovo za odbojkase...

Guest

Naši odbojkaši su u izvanrednoj formi, prikazuju ogromno snagu, volju i smorenost u igri.
    Nemam reči hvale za takve asove kakvi su oni, stvarno su fantastični.
    Imamo uvek najintelegentnije igrače kao Kvisko Vujević i Nikola Grbić po meni veoma intelegentni sportisti.
    Najači smo nem šta.

snaja88
    Guest

Podrazumevano poruka

Bas mi je drago da su pukli,da ne bude,,Bolji su od kosarkasa,,!Mislim,ovo bi im bio jedini i zadnji put,ali ni to im ne treba dozvoliti!
    PEDJA STOJAKOVIC IS THE BESTES!

Guest

Podrazumevano

U kom sportu imamo najvise uspeha ako ne u ODBOJCI .STVARNO JE SRAMOTA DA STOJI POD "OSTALI SPORTOVI"
    MISLIM DA TO NIJE FER PREMA NASIM ODBOJKASIMA I ODBOJKASICAMA, ZAR NE?!

Početnik
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    U kom sportu imamo najvise uspeha ako ne u ODBOJCI .STVARNO JE SRAMOTA DA STOJI POD "OSTALI SPORTOVI"
    MISLIM DA TO NIJE FER PREMA NASIM ODBOJKASIMA I ODBOJKASICAMA, ZAR NE?!
    naravno slazem se a ti kosarkasi su najmanje kosarkasi...oni su manekeni i fotomodeli a na terenu su se pokazali kao propaliteti dok su odbojkasi imali savrsen timski rad bez obzira na rezultat...NIKOLA GRBIC IS THE BEST... 8)

eni
    Guest

Podrazumevano

Geric je najbolji odbojkas na svetu,i veoma mi je zao sto ga nisu proglasili za Naj sportistu SCG.

ANDRIJA,VOLIM TE!!!

Guest

Podrazumevano ODBOJKA JE NAJBOLA

SLAŽEM SE SA SVIMA VAMA!!!!!!!!!
    ODBOJKA JE NAJBOLI SPORT NA SVETU, A I NAŠI ODBOJKAŽI SU NAJBOLJI(NA SVETU,TAKOĐE)!!!!!!!!
    BAS SMARAJU NA OVOM FORUMU O FUDBALU I KOŠARCI,MISLIM DA BI BIO RED DA SE PIŠE I O ODBOJCI!!

POZDRAV SVIM LJUBITELJIMA ODBOJKE( I ODBOJKAŠA, NARAVNO)!!!!!! :wink:

JOVANA ODBOJKASICA
    Guest

Podrazumevano ODBOJKA NAJBOLJA NA SVETU

OBOZAVAM ODBOJKU I MOJ OMILJENI SPORTISTA JE IVAN MILJKOVIC.OBOZAVAM GA.

yuforever
    Guest

Podrazumevano

dobro ovo je vise za vas devojke samo moram da kazem da su treneri zenske reprezentacije najveci ****** na svetu pogotovo terza koji kara svoje igracice

Guest

Podrazumevano

Slazem se sa vama.Nasi odbojkasi nam u svetu svetlaju obraz,a ovde su u ostalim sportovima!SRAMOTA!!!!!Najbolji su,najjaci...Ja ih sve obozavam od prvog u reprezentaciji do poslednjeg i nemoj da mi ih neko dira,jer se nece dobro provesti(ima ljubitelja odbojke jos!)

gost87
    Guest

Podrazumevano ODBOJKA RULES

SLAZEM SE SA SVIMA VAMA,ODBOJKA JE NAJBOLJI SPORT NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I BAS JE BEDAK STO JE POD OSTALI SPORTOVI!!!1

Guest

Podrazumevano Re: ODBOJKA NAJBOLJA NA SVETU

[quote="JOVANA ODBOJKASICA"]OBOZAVAM ODBOJKU I MOJ OMILJENI SPORTISTA JE IVAN MILJKOVIC.OBOZAVAM GA.I ZELIM DA POSTANEM SLAVNA ODBOJKASICA.

Guest

Podrazumevano

LEPO JE TO KADA NEKO NEŠTO ŽELI!!!!!
    EVO NA BOŽIĆ TI JA ZELIM DA POSTANES POZNATA ODBOJKAŠICA!!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio eni
    Geric je najbolji odbojkas na svetu,i veoma mi je zao sto ga nisu proglasili za Naj sportistu SCG.

ANDRIJA,VOLIM TE!!!
    i ja obozavam ANDRIJU GERIC bas je sladak.i meni ja zao sto nije proglasen za najboljeg igraca SCG,ali je dva puta bio najbolji igrac utakmice sasvim zasluzeno!!!!!!! 8)

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

zbog cega "odbojka" pise malim slovima????

MIMICA
    Guest

Podrazumevano ODBOJKA JE NAJBOLJA

JA TRENIRAM ODBOJKU VEC PET GODINA I MOGU VAM RECI DA JE TO NAJLEPSI SPORT A TRENIRALA SAM MNOGO TOGA I UVEK SE VRACALA NA ODBOJKU JER BEZ NJE NE MOGU DA ZIVIM

kenjalo
    Guest

Podrazumevano istina boli

Citat Original postavio yuforever
    dobro ovo je vise za vas devojke samo moram da kazem da su treneri zenske reprezentacije najveci ****** na svetu pogotovo terza koji kara svoje igracice

eeeeeeeeee svaka ti cast na zapazanju,napokon neki pametan komentar ops: ops: ops:

atleticarka
    Guest

Podrazumevano

logicno, meni je atletika na prvom mestu, ali da nije "kreljica" tu bi bila odbojka, pa tenis, pa kosarka... Odbojkasi/ce samo napred!!!!

Početnik
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kakva odbojka,kajak je zakon.
    K.K.VAL

Slične teme

1. ODBOJKA
    Autor bramil u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 1