Епизода "Саут Парка" изазвала бес босанских муслимана

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Islamic groups in Bosnia are infuriated after local TV network OBN broadcast an episode of SOUTH PARK which depicts the Muslim Prophet MOHAMMED. The episode in question portrays the Muslim prophet alongside Christianity's JESUS CHRIST, Hinduism's KRISHNA and Buddhism's BUDDHA. ENES LJEVAKOVIC, head of the Bosnian Islamic Council, says, "The broadcast (of the cartoon) is unacceptable and we condemn it and consider it to be a kind of provocation. "According to Islamic tradition, the presentation of Prophet Mohammed or any other prophet is unacceptable, even if their presentation is not sarcastic but in positive light. "The cartoon was even censored in the United States and that is what the local Bosnian television station should have done as well." Nearly 40 per cent of Bosnia's 3.8 million population are Muslims.
01/08/2006 12:27

Исламске групе у Босни су побеснеле због епизоде "Саут Парка" коју ј емитовала станица ОБН, како каже неки Енес Љеваковић, епизода погрдно представља Мухамеда, поред Исуса, Кришне и Буде. Он каже да је било какво представљање пророка по исламској традицији недозвољено, па макар и у позитивном светлу додајући да је неприхватљиво емитовање те епизоде која ј ецензурисана и у америци.

Исламофашизам, одмах у комшилуку...
:confused:
 
eIvin:
pored ekstremnih hrišćanskh grupa, sad se protiv south park-a bune i muslimani...bravo za treja parkera i meta stona, po običaju udaraju po najvećim licimerima...

majstori brate 8)

mada... treba poshtovati tudja mishljenja...

ko je tero OBN da kupi i pusti epizodu???

a njima slobodu izrazavanja ne mozesh da zabranish!
 
Alekasandar2:
Но, но... немој да подржаваш људе који шире нетолеранцију....
Није демократски...


aco, aco...jesi ti pogledao koju epizodu south park-a? je l' znaš na kojoj televiziji se prikazivao kod nas?


ja sam pogledao sve, i fan sam serije jako dugo...i mogu reći da oni ne biraju po kome će da opletu, po bilo kom drugom kriterijumu sem po licimerju onih koji su tema njihovih epizoda. ljudi su stvarno carevi. :D

uostalom, idi na 'najveći republikanski forum i pitaj ljude šta misle o seriji i autorima, pa se javi da prodiskutujemo...teško da će bilo ko od njih reći išta pozitivno.

Aleksandar2:
Либерализам је болест.
ne videh da ga je neko stručan tako okarakterisao... ti si neki dr-mr? :D
 
e ovi muslimani ga stvarno lupetaju.
mislim da njihova pravila vazhe samo za njih.
tu su se malo zayebali al ajde.

sva srecja pa hrishcjani nisu poput njih mogu da zamislim shta bi bilo kad bi se bunili zbog muslimanskih harema, ne chini preljube i te stvari. :)

btw. i treba da postoje takve provokacije.
chisto da se oni, koje jedna dobra zayebancija poput "south parka" mozhe da vredja, malo nerviraju :D
 
yebote, ovim musllimanima stalno neki K*rac smeta.............nek se zale Izraelskom misnistarstvu za kulturu............ :twisted:
suckmyballsju9.png
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top