Pismo kao predigra....

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Pre izvesnog vremena nakon podužeg chat-a o sexu i raznim kombinacijama dobijem mail-pismo od «sagovornice « koja je izrazila želju da se sretnemo i uživo «razmenimo iskustva». Šta je želela reći- sami zaključite........da li se pravdala , umirivala savest,praznila emocije ili šta već.Uglavnom sex sa njom je bio više nego dobar...
Evo jednog dela pisma......
Postavila sam sebi mnogo pitanja u životu na koje još uvek ne znam odgovor a sva su vezana za prošlost.Greške koje učinimo u životu naprave barijeru i odrede ti smer koji se teško menja. Ti putevi koje smo odabrali u prošlosti nam ne daju da se vratimo unazad i zato sebi pravimo stazice po kojima želimo da gazimo sami.
Ono što želim u osnovi stane u dve reči, «poštovanje» i «samopoštovanje». Trpeti, je reč koju teško izgovaram a dobro je koristim, jer čini mi se da puteve više nemam snage da pravim, a stazice nekako nastanu same od sebe.
Mog čoveka bih opisala kratko i ne bih ga pominjala više u ovoj priči, to je ˝čovek koji ima problem za svako rešenje˝.Nemoj misliti da želim da opravdam svoje postupke njegovim brljotinama u životu.Da sam ga napustila, imala bih želju da se opravdam u tvojim očima.Moja ˝dela˝ su samo kompromis za nastavak našeg zajedničkog života, to su one stazice kojim ponekad odlutam sama.On je svoja ˝ne-dela˝ pravio javno, zbog sebe i zbog drugih, ja satisfakciju pravim samo za sebe.
 
Postoje ocigledno zene koje ce zarad mira u kuci da se seve okolo, da ucine partneru valjda... e klasicno ispiranje usta da ne kazem mozga, u fazonu ma ja sam domacica i sva sam divna, jerBoa sve sto se ne sazna nije se desilo... Po meni klasicna *****, samo skolovana sto bi moja baba rekla, nije od onih seljackih mladi sa misljenjem: kakvo ti to yebanje kad niko ne zna za njega... Ja ga raspali a vi kako ocete...
Licno me iritiraju takve zene... ja sto na um to na drum, i na jeziku, i u vezi a vala i u pismu:D

A ti brajko si sa ovim pismom samo trebao da ostanes na vezi za neke sledece kres varijante, eventualno ako ne naleti na novu srodnu dusu a prigusti... pitao si , ja ti rekla, sory...
 

Back
Top