POŠTANSKE MARKE

Vi koji prodajete marke jugoslavije i kraljevine srbije,crne gore molim vas da mi napisete sta imate i u kakvom stanju a ja cu rado odgovoriti na ponudu

========================================================
Ja u danom momentu imam nesto Srbije, Crne Gore i nekih drugih zemalja na prodaju - pogledajte na moja tri blog stranice da "uokvireno" vidite sta imam na prodaju.


s postovanjem
Chastven Miloje
 
Ja sam isto kupio taj blok za 1200 din,pre nekoliko dana i josh uvek ga imaju po toj ceni.
Inache po Mihel katalogu je navodno samo taj blok 50 evra,
To znam jer mi je kolega filatelista iz Rumunije poslao za taj blok markice u protivrednosti od 50 evra/takodje po mIhelu/
E sad ja nemam Mihel katalog i imam problem mogu da me muntaju stranci i zato mi ljudi kazite ko ima katalog poshto su nasha izdanja Evropa od 1995 do 2006 god.
==================================================
ja bas dobio danas novi Michel katalog (200/2008) i vidim da taj blok iz Srbije (Cirkus) ima katalosku vrednost 60.00 euro u cistom stanju.

Sada ako se takav material prodaje za 50-60% i cena nije velika.

U svakom slucaju ako nekome treba ovaj blok - tu sam.

s postovanjem
Chastven Miloje
 
ja imam 150 komada markica iz celog svetasa slikama ptica dali mi neko moze reci cenu tih markica a evo i slika

e da imam i ove onesu iz 1973 god
 

Prilozi

  • slika-PTICE-150-kom-iz-celog-sveta-11614x400.jpg
    slika-PTICE-150-kom-iz-celog-sveta-11614x400.jpg
    38,9 KB · Pregleda: 57
  • slika-MARKICE-POSTA-ROMANA-10321x400.jpg
    slika-MARKICE-POSTA-ROMANA-10321x400.jpg
    18,6 KB · Pregleda: 49
Koliko trazis za te markice?? Da li se placa ceo album zajedno, ili moze i jedna markica?? Ako moze pojedinacno koliko trazis za markicu na drugoj slici 2 red 2 markica?? I odkad sakupljas, i da li su iz raznih zemalja, daleko, ili odavde??
 
Ovo su samo neke od markica koje posjedujem.
Hvala.

prva slika
ne vredi gotovo nishta zato shto su te markice oshtecene promenile su boju flekave su a i izgleda da su malo poguzvane,
inache kataloshka vrednost im je po Michel katalogu 14 evra i ponishtene i neponishtene od tih 14 evra samo ta od 100 din vredi 11 evra ali u besprekornom stanju ,uzgred toj seriji fali prva markica od 10 din.tako da se vracam na ono da ne vrede nishta,bar meni.
druga slika
isto nishta jer su takodje flekave i pozutele inache po katalogu vrede 5.50 evra u besprekornom stanju
treca slika
ponishteni raspari takodje u loshijem stanju ali poshto su ponishteni mozda i prodju ako nekom trebaju,dakle ako ti neko ponudi dvadesetak dinara i ako ti trebaju te parice ti ih prodaj
chetvrta slika
serija je bez prve dve - u besprekornom stanju vrede kataloshki 17 evra ali isto su zute i oshtecena chak je prva iz serije vodozemci od 15 din pocepana u levom coshku,meshane su ima i ponishtenih i neponishtenih primeraka a trebalo bi da su ili sve ponishtene ili sve neponishtene.
Dakle necesh se ovajditi prodajom
i zaboravio sam da ti napishem ovo su kataloshke vrednosti u praksi to se u Srbiji prodaje najvishe 6o % od kataloshke cene u BESPREKORNOM stanju
Nadam se da sam pomogao ako sam neshto pogreshio vec ce me neko ispraviti.
pozdrav Dragan
 
što reče prion, nećeš se ovajditi od prodaje
znači, te marke kao čiste i besprekorne kvalitete su 30-35% od kataloške cene, poništene su na 15%
veruejm da su sve bile na pismima, samo što neke nemaju pečat, ili su oprane
sve u svemu, to ti je sataraš od filatelije:lol:
 
što reče prion, nećeš se ovajditi od prodaje
znači, te marke kao čiste i besprekorne kvalitete su 30-35% od kataloške cene, poništene su na 15%
veruejm da su sve bile na pismima, samo što neke nemaju pečat, ili su oprane
sve u svemu, to ti je sataraš od filatelije:lol:

Ne chiste i besprekorne ako nadje kupca realno najvishe oko 60% od kataloshke cene a ponishtene ako su lepo ponishtene nezamrljane neizguzvane sa svim zubcima i naravno kompletna serija mogu dostici istu cenu kao i neponishtene ili neshto malo manju .njegova zbirka nije tog kvaliteta i zato ne vredi toliko ali poshto svaka roba ima svog kupca neka proba mozda i zaradi neki sitnish.
u svakom sluchaju da su ostale na pismima bile bi vrednije...
 
Posedujem manju kolekciju neponistenih markica Jugoslavije iz perioda, odprilike kraj osamdesetih - pocetak devedesetih, po cetiri od svake, blok markice iz tog perioda kao i po dve koverte svake od tih markica sa zigom prvog dana. Tu je i jedan broj starijih markica Jugoslavije, ratnih i posleratnih, kao i odredjeni broj markica iz celog sveta (novih, starih, ponistenih, neponistenih...) Sve bih ja to da prodam, procenu prepustam ozbiljnom kupcu, a za prodaju u kompletu ne bih cepidlachio oko toga koliko je cena realna.
Ako ima neko zainteresovan neka se javi na mail: greenriver_fly@yahoo.com.
 

Back
Top