POŠTANSKE MARKE

Frozen74:
a nema na sajtu jugomarke tih godina

kako sta ce mi? pa da kupim!!! :)


PS Mislio sam da cu da kupim pa mi zena zapretila razvodom :confused: :confused:


Znachi ne da kupish nego da prodash a izgleda zena zapretila da se ratosiljash papirica iz kuce i da oslobodish njene police u regalu .

shto ne kazesh odmah nego nas folirash
 
Posedujem kolekciju markica Jugoslavije 1970-1990 i kolekcija je potpuna, markice su neponistene, sve su u kareu i zeleo bih da ih prodam. Imam i albume za njih, koji su pretezno kozni i austrijskog su porekla. Znaci prodaja je moguca sa i bez albuma. Iako zivim u Skoplju, primopredaja je moguca brzo i lako.
 
Frozen, da li te zanimaju Shpanske markice.
Reci mi, da li znash koliko vredi serija marokanskog kralja HASSAN-a II? U pitanju je 1968. god.
Da li, kojim sluchajem znash, koliko vredi komlet 10 markica, Maroko je u pitanju, jun 1970. Komplet je dimenzija 12x24 cm. Prikazane su narodne noshnje.
Pozz...
 
za spanske marke javi mi se na pp... interesuju me :)

Sto se Marokanca tice.. izgleda da je izasao u 20 komada.. komplet serija dobro ocuvana pecatirana po Michelu vredi 12 eur. A neponistena vredi 40 eura. To ti je kataloska vrednost. Cini mi se da su izbacene kao obicne franko marke. Trzisna je kao sto je nekoliko puta receno posebna prica.

Sto se nosnji tice... verovatno mislis na ovaj blok.

mrpb006.jpg


Vrednost po Michelu mu je 25 eur za pecatirane i nepecatirane. jednako.
Inace Maroko po meni ima jedne od najlepsih africkih maraka.

Pozdrav i javi mi sta imas od Spanaca
 
Shto se tiche Marokanca, u mom albumu ih ima 30 i neshto + njegov blok... bash sam gledao u katalogu, sve su na broju... naravno, nisu ponishtene. Takodje , imam i markice s likovima njegove dece, oba sina i cerka. Ako se ne varam, njegov sin je trenutno na chelu Maroka.

Da, na tu noshnju sam mislio, imam ih ukupno 9... sa originalnim kovertama, svaka chast kako su ih napravili za to vreme... nisu ponishtene. Moj deda je neko vreme proveo u Maroku, tako da imam puno marokanskih markica.

Spanija - komplet serija grbova i noshnji... poprilichan broj... ima tu josh svega i svachega... ujutro idem na put, dolazim u petak, pa ti mogu reci neshto vishe.

Pozz...
 
:D Ma jadan je ceo sajt ... citavih 5 minuta sam ga pravio...

Inace pravim sajtove koji se besplatno odrzavaju za 50 eura.... :D Eto taj moj je primer

BUDITE I VI NA NETU !!! OD VAS ZAVISI !!! :D
 

Back
Top