mene na primer...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
ima jedna muzika koju su odsvirali Ruben Gonzales i prijatelji... zove se 'Pueblo Nuevo'... i pred kraj pocinje da svira truba... e, kad ta truba pocne da svira, meni nista vise ne treba da budem srecan... ali stvarno... uvek mi izmami osmeh...
sta stvarno vas moze da usreci? barem na trenutak? ali da kazete: e, sad mi bas nista ne fali i dobro mi je bas ovako kako jeste...
 
Jutros sam išla na posao i videla jednog lepog belog čupavog psa .... on mi je izmamio osmeh .... i pomislila sam kako je jutro lepo i kako u tom parku ništa sem tog psa i nije trebalo da bude.

Volim da vidim malu bebu .... ona me obara sa nogu ... ne mogu da ostanem imuna na iracionalni svet u kome živi.

Cveće .... ono mi je uvek izmamnjivalo osmehe .... cveće prekriva sve :)
 
Obozavam kada je leto kao sada i najednom naidje oluja, naoblaci se i pocne da seva sa sve vetrom i pljuskom. Odmah mi iskoci osmeh na lice. Sad kad je pre neki dan bilo takvo vreme, izasla sam napolje sa kerom i onda smo po onom najgorem pljusku trcali i skakali po barama, sve dok nije pukao grom i nestalo ulicnog svetla. A i onda je bilo ql jer nisam videla gde mi je pas dok ne sevne, kao u onim filmovima strave i uzasa. Eto sad kad se toga setim smesak mi se nacrta na licu. :D
 
TOPLO MORE........jednog leta 96 godine izmedju Platamona i Leptokarije,u Grckoj,sam posle kishe ushao u chisto more....nebo je bilo u nijansama lila,pink,nebo-plavo kako je noc padala....more fino kao tereni u ENG Premier ligi/pitch/,,toplo,toplo more Egejsko----nije bilo ni algi,ni meduza,jezeva....plaza pusta vs. mirna kao da sam JA jedini bio tamo,chudan vetric je pirkao.....video sam Halkidiki !!!!(to je od ona 3 prtsa poluostrvo jedno) *inache kamp Hellas gde sam ja bio se nalazio izmedju "prstiju"......
 

Back
Top