skorpionka on line

Anonymous:
Stvarno smo najbolje :twisted:
SLAZEM SE - JA ZIVIM ZA SKORPIJU
ŠKORPIJE
Biti vladalac Kuće Seksa može biti i blagoslov i prokletstvo, a koje će od ova dva biti najviše zavisi od toga kao se osoba rođena u znaku Škorpije nosi sa svojim erotskim libidom. Ova mistična i magična stvorenja su veoma vešta u kanalisanju svoje velike energije u istraživenje partnerovih emocija i seksualnosti. Škorpija je intuitivan znak i želi da dopre u dubinu svake stvari i zato ne vredi mnogo skrivati bilo kakvu tajnu od ovog znaka, mada će one vrlo rado kriti svoje tajne. Ko god je spreman da se upusti u vezu sa ovakvom osobom, za uzvrat će iskusiti pravu kosmičku snagu sa mnogo seksualnosti. Međutim, Škorpije umeju da budu veoma odane. No, ako ih prevarite, spremite se za žestoku osvetu.
ŠKORPIJA I SEKS
Kralj Seksa u horoskopu ima veoma izražen libido. Škorpije vole da flertuju i iskoristiće svaki slučajan pogled da započnu novu avanturu. Ukoliko želite da upoznate pravog tigra, kada je o seksu reč, najverovatnije je da će Škorpija odgovarati tom opisu. Takođe, osobe rođene u ovom znaku vole raznolikost u seksu i koliko vole da pružaju zadovoljstvo, isto toliko vole i da ga dobijaju. U seksu, Škorpije vole partnere koje mogu da joj pružaju zabavu i po celu noć, zato, ukoliko možete da zadovoljite potrebe ovog izrazito seksualnog znaka, samo napred!
ŠKORPIJA I ROMANTIKA
U ljubavi i romantičnim situacijama uopšte, teško je odbiti Škorpiju, jer njena aura kao da govori: 'Probaj me, ako se smeš!'. To je zapravo ono što one žele - nekoga neustrašivog, ko će ih podići na ljubavne visine na kojima nikad pre nisu bile. Ako se u njihovom životu pojavi neko takav, one oslobađaju svoju uragansku snagu. Činjenica da njima upravlja planeta Mars, može im dati karakteristiku da ljubav shvate kao bojno polje, ali ukoliko pored sebe imaju pravu osobu, shvatiće da je ipak nežnost ta koja obara sve prepreke.
ŠKORPIJA U VEZI
Ko je u vezi uvek glavni? Pogađate, radi se o Škorpiji, znaku koji nije baš spreman da drugi vladaju nad njim. Ovo može biti zanimljivo onima koji vole da im veza bude dinamična i da pomalo podseća na seksi šah. Škorpija od osobe sa kojom je u vezi traži ljubav, seks i novac i idealna je onaj koji joj donosi sve te tri stvari. U dubini duše, Škorpije mnogo vole moć što i ne mora da bude povoljan temelj za vezu. Bilo kako bilo, dokle god Škorpija pobeđuje u igri, dotle će i veza biti harmonična, a idealan partner za nju je onaj koji može da izdrži i dvanaest rundi u bilo čemu, a pogotovo u krevetu.
ŠTA JE POTREBNO ŠKORPIJI?
Izazov je ono što Škorpiju najviše uzbuđuje, neko ko može da konstanto testira njihovu snagu i ko može da igru zavođenja igra brzo i zabavno. Škorpije ne žele ništa što nije najbolje, zato u obzir dolaze samo rođeni pobednici. Škorpije traže nekoga ko ih neće osuđivati i kritikovati, nekoga ko je rešen da ih osvoji. Zato samo oni koji su voljni da izađu na kraj sa ovim seksi stvorenjem, mogu da uđu u igru.


POZDRAV - MILOS
 
RAK:
Anonymous:
anakin:
vasi egocentricni hvalospevi pocinju da guse...

i sex pa sex....imate li jos nesto da ponudite?
nemaju...
Primecuje se ovde na forumu da nisu bas ni pismene! :twisted:
pa to sto si ti los je_ac, nije razlog da prozivas skorpije!
nadji neku vodoliju, mozda je i zadovoljis (uz pomoc ruke i drugih prirucnih sredstava)

Bravo za ovog raka, svaka ti cast!!!!
 
Primecuje se ovde na forumu da nisu bas ni pismene! :twisted:[/quote]
pa to sto si ti los je_ac, nije razlog da prozivas skorpije!
nadji neku vodoliju, mozda je i zadovoljis (uz pomoc ruke i drugih prirucnih sredstava)
[/quote]

Skorpijama svaka cast!
Po cemu si zakljucio da Vodolije nisu dovoljno sexualne?
Imam nekoliko prijatelja Rakova koji nisu neki je_baci? :idea:
 
vodolija77:
Primecuje se ovde na forumu da nisu bas ni pismene! :twisted:
pa to sto si ti los je_ac, nije razlog da prozivas skorpije!
nadji neku vodoliju, mozda je i zadovoljis (uz pomoc ruke i drugih prirucnih sredstava)
[/quote]

Skorpijama svaka cast!
Po cemu si zakljucio da Vodolije nisu dovoljno sexualne?
Imam nekoliko prijatelja Rakova koji nisu neki je_baci? :idea:[/quote]
pa mi o sexu a ti o pismenosti...mislim da to govori sve
 
pa ovde je tema skorpije a ne ko je kakav je_ac ili slicno, a ko pocne da proziva, mora da mu vratim...
inace, slobodno mozemo da pitamo skorpije ko ja kakav u krevetu, one to najbolje znaju :)
 
Auuu sto smo sujetni i sto se vrijedjamo, nema potrebe za to. Pa ovo je samo horoskop i nisu svi ljudi isti. To u horoskopu stoji da su Skorpije u seksu najbolje, tako horoskop kaze i to se ne moze poreci! 8)
 
drugi to kažu za nas mi samo to rado prihvatamo jer to shvatamo kao kompliment.
možda objašnjenje takve reputacije leži u tome što za razliku od svih ostalih škorpije(apsolutno sve škorpije bez obzira što vam to možda neće priznati) o seksu ne razmišljaju samo u svetlu fizičkog zadovoljenja.
e sad da ovo ne bi bilo puko citiranje astroloških udžbenika reći ću vrlo jednostavne stvari iz ličnog iskustva ako zaista želim da ga zadržim uz sebe na pamet mi neće pasti koliko ja fizički uživam tako da sam fokusirana na to da mu pružim što više uživanja(ostali znaci se zadržavanju u vezi u kojoj dobijaju znatno fizičko zadovoljenje čak iako nedostaju drugi elementi).ako želim da ga kaznim jer me povredio neće dobiti ono što mu najviše prija(a naravno vrlo dobro znam šta je to,potrudila sam se da saznam)
tako da dragi moji kada bi i ostali znaci toliko pažnje posvećivali seksu i na takav način ga spajali sa ostalim aspektima svog života škorpije ne bi bile jedine sa takvom reputacijom 8)
 
slučajna prolaznica:
drugi to kažu za nas mi samo to rado prihvatamo jer to shvatamo kao kompliment.
možda objašnjenje takve reputacije leži u tome što za razliku od svih ostalih škorpije(apsolutno sve škorpije bez obzira što vam to možda neće priznati) o seksu ne razmišljaju samo u svetlu fizičkog zadovoljenja.
e sad da ovo ne bi bilo puko citiranje astroloških udžbenika reći ću vrlo jednostavne stvari iz ličnog iskustva ako zaista želim da ga zadržim uz sebe na pamet mi neće pasti koliko ja fizički uživam tako da sam fokusirana na to da mu pružim što više uživanja(ostali znaci se zadržavanju u vezi u kojoj dobijaju znatno fizičko zadovoljenje čak iako nedostaju drugi elementi).ako želim da ga kaznim jer me povredio neće dobiti ono što mu najviše prija(a naravno vrlo dobro znam šta je to,potrudila sam se da saznam)
tako da dragi moji kada bi i ostali znaci toliko pažnje posvećivali seksu i na takav način ga spajali sa ostalim aspektima svog života škorpije ne bi bile jedine sa takvom reputacijom 8)
pa evo i ja se slazem sa ovim, tadodje iz iskustva... al mislim da ono sto skorpije ,kao slicno i rakovi, osecaju samo i one mogu da shvate i razumeju ... sve je to u nasem paralenom svetu :roll:
 

Back
Top