Rat u zalivu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

marlоn

Gost
Ljubaznšću anonimnog moderatora bez ikakvog razloga je izbrisana tema o danas najaktuelnijem dogadjaju u svetu koji moze da ostavi nesagledive posledice po covecanstvo ako se sukob rasplamsa. akcenat danasnje vesti koji je postavljen ticao se odluke iz kneseta da ih boli ona stvar za primirje od 48 sati i da ce oni ratovati do ispunjenja svojih ciljeva. znaci danas su jevreji pogazili primirje koje je ustanovljeno na 48 sati. mozda ovo nikog ne zanima, pa moze i ovo da se brise...
 
marlоn:
Ljubaznšću anonimnog moderatora bez ikakvog razloga je izbrisana tema o danas najaktuelnijem dogadjaju u svetu koji moze da ostavi nesagledive posledice po covecanstvo ako se sukob rasplamsa. akcenat danasnje vesti koji je postavljen ticao se odluke iz kneseta da ih boli ona stvar za primirje od 48 sati i da ce oni ratovati do ispunjenja svojih ciljeva. znaci danas su jevreji pogazili primirje koje je ustanovljeno na 48 sati. mozda ovo nikog ne zanima, pa moze i ovo da se brise...
Јевреји показују да их није брига за друге као ни за децу, а Амери их чувају, па може им се
 
Iron Lord:
Svet se uvek menjao i menjaće se dok se ne istrebimo do poslednjeg
A onda će taj jedini preživeli da zapali poslednju cigaretu i posle sebi da prosvira glavu pobedničku.

there can be only one......... :D :D :D

bulletintheheaddu8.gif
 
e vidite gospodo modovi . iskopirajte ova vasa dva posta gde se zaebavate i za mesec il dva ih stavite ponovo da svi vide koliko ste politicki iskusni. sto se mene tice mozete da je zatvorite. pozdrav.
 
marlоn:
e vidite gospodo modovi . iskopirajte ova vasa dva posta gde se zaebavate i za mesec il dva ih stavite ponovo da svi vide koliko ste politicki iskusni. sto se mene tice mozete da je zatvorite. pozdrav.
Što, pa ja sam samo rekao da treba da ostane jer je aktuelna politički. Gde je tu zaebancija?
 
Па ша има раја
Аааааааааааааааа
Какво је ово спамовање Јомини шефе?
А видим челични банује све редом.
Ауууууууу Па то неке промене'?
 
marlоn:
e vidite gospodo modovi . iskopirajte ova vasa dva posta gde se zaebavate i za mesec il dva ih stavite ponovo da svi vide koliko ste politicki iskusni. sto se mene tice mozete da je zatvorite. pozdrav.

Ovo je treća tema gde iskusni vojno-politički komentatori foruma Krstarica povezuju ratna dešavanja i religiju na primitivan način sa sve medjusobnim ujedanjima uz ponavljanje slika, te "neoborivih dokaza" u vidu linkova ka raznim sajtovima i kopiranja tudjih tekstova.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top