3000. post i ultimativna ANKETA o Krstomanima i Krstomaniji

Da li osobe koje imaju (recimo) vi$e od 7 poruka dnevno trebaju struchnu pomoc

  • Da. Mislim da svim osobama sa preko 7 poruka dnevno treba struchna pomoc

  • Ne. Smatram da su osobe sa 7 i vi$e poruka dnevno apsolutno normalne

  • cLick. Da ide$ ti lipo i piiizdu materinu pa kad se vrati$ vodim te na sladoled


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
7.126
clickovih3000bludnika.jpg

Dragi prijatelji i netprijatelji krstomani. Ovo je moj 3000. jubilarni post te odluchih da bude malo $areniji nego obichno. Znate i sami da ljudi pitaju sami sebe kad se pomenu neke okrugle cifre.. godi$njice.. $ta sve vec ne, pa tako i ja re$ih da prvi put u svojoj krsta$koj karijeri ispitam javno mnjenje.

Ima nas raznih ovde.. svakakvih profila i sklonosti.. razlikujemo se i to je naravno dobro, ali ono $to nas sve spaja je ovaj forum. Nekoga spaja vi$e, nekoga manje, a mene zanima kakav stav imate o sebi i o forumskim bludnicima koji po ceo dan vise ovde i kucaju hiljade poruka. Ponekad sam tripovao da sam nenormalan koliko postujem na Krstu, ali kada uporedim svoje surove cifre o prosechnom 'broju poruka dnevno' sa mnogim foruma$ima, skontam da nisam zavisnik i vrhunska danguba koliko sam se sebi isprva chinio.

Sledeca pitanje koje krene da me muchi (jer brinem o buducnosti i dobrobiti chovechanstva, a posebno foruma) je da 'ovima drugima' sigurno treba neka pomoc.. E sad.. da li je to pomoc mesara, zhigola, prijateljice noci, doktora op$te prakse ili nekog drugog struchnog lica to trenutno nije toliko vazhno.. bitno je da se naslucuje neka vrsta dijagnoze

Molim vas da obuchete gace, stanete u red i popunite anketu!
 
za Ljubu:
"3000" sliku sam naravno odradio u photoshopu i picasa2

za whitenicky:
Nicky legendo.. po broju poruka dnevno vec bi trebao da si hospitalizovan :D

za ostale:

Jo$ nismo do$li do nekog odgovora o tome za$to neki ljudi imaju 10 PUTA! vi$e poruka dnevno od
drugih. Evo, ja i da hocu.. i da imam svo vreme ovoga neta ne bih mogao da napi$em toliko poruka.
$ta ti ljudi koji kucaju preko 7 i vi$e poruka dnevno imaju, a mi ostali nemamo i obratno?
 

Back
Top