Will Rock

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Igra li neko ovu igricu? Ja sam je nabavio od nekud, a ni sam nisam siguran odakle, i to nazalost imam piratsku verziju (da znam gde ima da se kupi uzeo bih original, ali te igre prosto nema nigde...)

Naime radi se o pucacini, nista posebno ali je meni prirasla za srce, jer mi se nalazi na jednom obcnom CD a mnogo je dobra grafika i ima dosta misija

Zanima me da li neko zna neki server za ovu igru, piratski plz.........

I molio bih moderatore da ne lockuju ovu temu, jer stvarno ne mogu da nadjem original, a znam da je piraterija strogo zabranjena, ali nemam mnogo izbora :???: .........
 
ako vidim ovdje da neko predlozi lock, ili ne daj boze lokuje ovu temu to ce biti stvarno veliko razocaranje. Budite uljudni kad covjek ovako fino pita...
ivane, jbg ne mogu ti pomoci, ne znam gdje bi se mogla naci ta igrica...
 
labo:
ako vidim ovdje da neko predlozi lock, ili ne daj boze lokuje ovu temu to ce biti stvarno veliko razocaranje. Budite uljudni kad covjek ovako fino pita...
ivane, jbg ne mogu ti pomoci, ne znam gdje bi se mogla naci ta igrica...

Jašta...dabome...kada se uvije u oblande onda nije piraterija...a kada neko kaže "treba mi crack" onda da ga napljujemo,zaključamo i bacimo ključ.
Ne,pravila su pravila i ista su za sve,sve što mogu je da temu ne obrišem već zaključam pa ako je vidi neko ko može i hoće da pomogne,tu je pp.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top