Bigovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bigovo je jedno lepo malo mesto u cg, daleko od svega i potpuno namenjeno turizmu tj osamljenom turizmu. More je zaslo u kopno napravilo neki vid uvale , sa jedne strane su kuce a sa druge vojno odmaraliste. Slatko je ako ne trazis neki fancy odmor ili lud provod jer toga definitivno nema u Bigovu. Mi smo bili kratko, ali se nismo vracali jer smo opredeljeni da se vise necemo vracati u Cg , ali da to nije moj stav, Bigovo bi svakako bio moj izbor. Slatko , malo, ususkano, mirno, lepa i cista voda...

Napominjem da imam dete pa mi ovakav vid odmora odgovara.
Pozdrav
 
Iskrena da budem nisam videla plazu , bila sam kod priajtelja u kuci , oni imaju barku ap smo se mi kupali na zanjicama.
Ali trebalo bi da je simpa , cim mi nisu rekli nista lose o njoj.
 
ja sam bio par puta u bigovu,lepo ribarsko mesto izolovano od sveta,plaze nisu nesto,tj.ima kod mola mala plazica polu kamena i preko puta plaza vojnog odmaralista cini mi se kamena,a klopa u restoranu kod serifa je fenomenalna,mesto je vise za jednodnevni izlet nego letovanje,plus ko nema kola smorice se
 
od puta budva-kotor,skrece se kod jugodrva gore u planine,ima 10 km od tog puta ali je problem sto je to jedini put pa svaki put kad ides negde moras da prolazis serpentine,i da se vracas na taj glavni put a do kotora otprilike 20 km
 
Dal ste bre normalni ljudi....
ok mozda nekad maaalko smara al idem tamo vec 3,4 godine i mesto je savrseno,zivela bix tamo a btw imam 16 GODINA!a kom uzrastu je obicno dosadno u "takvim" mestima...?
tamo je svima super narocito kad imate drustvo sta vam vise treba?!!!ljudi su savrseni,obozavaju nas(srbe) znaci i pored svega nasa zastava stoji na nekom sranju u sred vode i kad sam pitala sta ce biti ako je neko skine,odgovor je bio:"Nista,sutra ujutru ce se pojaviti nova..."
A sta biste vi,Budvu il Herceg Novi??da naravno,tamo nema smaranja boze sacuvaj...Au da,da ne zaboravimo cuvenu Grcku,Tursku i ostala...mesta
hahah
 
rouzi:
Dal ste bre normalni ljudi....
ok mozda nekad maaalko smara al idem tamo vec 3,4 godine i mesto je savrseno,zivela bix tamo a btw imam 16 GODINA!a kom uzrastu je obicno dosadno u "takvim" mestima...?
tamo je svima super narocito kad imate drustvo sta vam vise treba?!!!ljudi su savrseni,obozavaju nas(srbe) znaci i pored svega nasa zastava stoji na nekom sranju u sred vode i kad sam pitala sta ce biti ako je neko skine,odgovor je bio:"Nista,sutra ujutru ce se pojaviti nova..."
A sta biste vi,Budvu il Herceg Novi??da naravno,tamo nema smaranja boze sacuvaj...Au da,da ne zaboravimo cuvenu Grcku,Tursku i ostala...mesta
hahah

uuu...kako si ovo rekla,u najmanju ruku ko da si bila u nekom africkom plemenu...
"obožavaju nas srbe"...pa,i crnogorci su srbi,bona ne bila...:) ili bar do juce bili ... i šta bi trebalo da bude sa zastavom?:roll:
šalim se...da neko ne bi zlonamjerno shvatio konstataciju...
nisam bila u bigovu,a ni u turskoj...ali sto podcjenjujes one kojima se to dopada? svako mjesto ima svoje draži...nekom dosadno,nekom zanimljivo...ali zato smo tu da iznesemo svoje utiske...:wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top