Pain Killer

Igra je puna akcije i odlicne muzike. Mislis na onog bosa u onom manastiru sta li je vec ono? Hmm..... Skini walkthrough, mislim da svaki bos ima caku da ga roknes. Presao sam igru nekoliko puta i 9/10
 
Ekiman:
cekaj 1.bos je kostur
2.je onaj u mocvari
3.je ako je onaj sa cekicem prvo mu unistis cekic pa ga onda dokrajcis ovo je jedno od laksih bossova
Ne bre to su generali pakla i njih cepam na kraju chaptera a uchapter-u ima nekoliko nivoa e pa ja nikako da ubijem bosa u prvom chapteru treci nivo
 
Yup, iznad vatre ima otvor zabarikadiran daskama. Pucaj u to i daske ce pasti. Onda, moras da namamis cudoviste tu. Budi kod same ivice i kad ti se maksimalno priblizi, skoci na lestve i on bi trebao da se raskomada.
 
ej nemoj ti meni ''bre'' da ne bi prosao ko zidane na mom javnom profilu :-)
i meni je trebalo jedno pola sata da skontam -ne mozes ga ubiti ni sa jednim oruzjem nego iznad grotla ima neki prozor to unistis sa oruzljem i onda dodje svetlost e sad je fazon da namamis to cudoviste na svetlo a pre toga moras skocit na lestve koje su na suprotnoj strani i to je to...
 
Ekiman:
ej nemoj ti meni ''bre'' da ne bi prosao ko zidane na mom javnom profilu :-)
i meni je trebalo jedno pola sata da skontam -ne mozes ga ubiti ni sa jednim oruzjem nego iznad grotla ima neki prozor to unistis sa oruzljem i onda dodje svetlost e sad je fazon da namamis to cudoviste na svetlo a pre toga moras skocit na lestve koje su na suprotnoj strani i to je to...

Thanx
 
aha.Pa ocenicu igru sa 9,5.
Presao sam Painkiller - Hevens got a hitman,i ono,igra je cisto da se malo ispraznis,kad si nervozan a ti rokaj po glupim zombijima,cudovistima i sl.Odbra fora je to sto ne moras da pazis koga gadjas,samo da pazis da pogodis.
E sada,sto se tice "Battle out of hell",ona je vrlo,vrlo malo zahtevnija od originala medjutim nista strasno.
Medjutim ja sam se zapucao kod neke table gde si u nekim pecinama valjda i imas tri rupe da preskocis,prvu preskocim bez prob jer je rupa na levom kraju uza...medjutim drugu rupu....pa jedino da imam motku da je preskocim..... :)))
Jel zna neko kako to da predjem?
 

Back
Top