SAMO ZA MUSKE VODOLIJE?????!!!

Z

zelim!!

Gost
jedna vodolija,sa kojom sam nedavno(a pre toga smo dugo bili drugovi)mi prica da mu nenormalno znacim i da ce to od prilike biti tako ceo zivot.......samo sve zavisi od mene.......
sta mislite,koliko trebam da mu verujem?
ja sam riba u horoskopu.
h v a l a
 
zelim!!:
jedna vodolija,sa kojom sam nedavno(a pre toga smo dugo bili drugovi)mi prica da mu nenormalno znacim i da ce to od prilike biti tako ceo zivot.......samo sve zavisi od mene.......
sta mislite,koliko trebam da mu verujem?
ja sam riba u horoskopu.
h v a l a[/quo
mozes jer vodolije su iskrene i kada zavole to je za celi zivot,i moj decko je vodolia
 
Tebi kao ribi, male su sanse da fasciniras vodoliju. Treba da shvatis, da su one jako sebicne i neverne, i da ne vole puno 'mlake' zene , kao sto su ribe. Njima je potrebna vatra. Ne podnose glupost, odnosno glupave zene, ne trebas ih nikada pitati gde su i sta rade, jer ce pobeci od tebe, ne znam zasto, ali to im jako smeta. Trudi se uvek da imas kombinaciju za neku akciju, recimo da idete na sport, bioskop, u izlazak, zato sto tada nece traziti nekog drugog da im pravi drustvo za to, a bez toga ne mogu. Kad ih vidis se ucute, cuti i ti i ne probaj da progovoris. Iznenadi ih cesto sa nekim interesantnim poklonom itd
 
arijela je super pogodila. muške su sjeb...traže nemam pojma šta.ne vole da ih išta pitaš i pogotovo neke obaveze i prevelku ljubav ,te osječaje.i da ih pokušaš vezati.uglavnom obožavaju seks bez obaveza najviše od svih znakova.
 
E izvini ako sam te pomeshao snekim...mada mislim da nisam... josh ovo : Imao sam ja iskustva tako sa najboljim drugaricom,bili smo u vezi i bili smo dugo zajedno [mada je sve to na kraju puklo] Ako mu budesh verovala biche sve ok i biche vam lepo ipak je to vodolija ako zavoli nema mu de :oops: Da je meni namenjena osoba verovala i bili bi i dan danas zajedno nego jbg. sve je to proshlost i mene je sve to proshlo tako da je sada ok. Veruj mu i uvek ga podrzi u nechemu i biche sve ok.Samo budi iskrena i slobodno mu izjavi svoja osechanja koje osechash.[Njemu che to biti znachajno i verovache ti] Ps.Samo neznam kakva je osoba :roll:
 

Back
Top