SAMO ZA MUSKE VODOLIJE?????!!!
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: SAMO ZA MUSKE VODOLIJE?????!!!

zelim!!
    Guest

Podrazumevano SAMO ZA MUSKE VODOLIJE?????!!!

jedna vodolija,sa kojom sam nedavno(a pre toga smo dugo bili drugovi)mi prica da mu nenormalno znacim i da ce to od prilike biti tako ceo zivot.......samo sve zavisi od mene.......
    sta mislite,koliko trebam da mu verujem?
    ja sam riba u horoskopu.
    h v a l a

Guest

Podrazumevano Re: SAMO ZA MUSKE VODOLIJE?????!!!

[quote="zelim!!"]jedna vodolija,sa kojom sam nedavno(a pre toga smo dugo bili drugovi)mi prica da mu nenormalno znacim i da ce to od prilike biti tako ceo zivot.......samo sve zavisi od mene.......
    sta mislite,koliko trebam da mu verujem?
    ja sam riba u horoskopu.
    h v a l a[/quo
    mozes jer vodolije su iskrene i kada zavole to je za celi zivot,i moj decko je vodolia

vodolija77
    Guest

Podrazumevano

Guest

Podrazumevano Re: SAMO ZA MUSKE VODOLIJE?????!!!

mislim da je to ljubav ALI,PAZI STAradis

Arijela
    Guest

Podrazumevano SAMO ZA MUSKE VODOLIJE

Tebi kao ribi, male su sanse da fasciniras vodoliju. Treba da shvatis, da su one jako sebicne i neverne, i da ne vole puno 'mlake' zene , kao sto su ribe. Njima je potrebna vatra. Ne podnose glupost, odnosno glupave zene, ne trebas ih nikada pitati gde su i sta rade, jer ce pobeci od tebe, ne znam zasto, ali to im jako smeta. Trudi se uvek da imas kombinaciju za neku akciju, recimo da idete na sport, bioskop, u izlazak, zato sto tada nece traziti nekog drugog da im pravi drustvo za to, a bez toga ne mogu. Kad ih vidis se ucute, cuti i ti i ne probaj da progovoris. Iznenadi ih cesto sa nekim interesantnim poklonom itd

zelim!!
    Guest

hvala ti,arijela ,dala si vrlo realan komentar.a sta mislite na temu seks sa vodolijom?na sta je sve spreman u ljubavi,koliko je spreman na prastanje,koliko je spreman na trajnost osecanja....?

Guest

Podrazumevano

Ja sam vodolija a ona riba.U braku smo vec 9 godina.Sve u svemu ljubav je trajala 4 godine .

zelim!!
    Guest

mislim da to i nije tako lose.nadam se da vam i sada nije lose ????

Yuri_Master
    Guest

Podrazumevano Bice u redu... polako!

Ja sam vodolija... zaprepastilo me pogacanje Arijele, pogodila je sve, sto ja kao vodolija mogu da procenim i potvrdim. A sto se tebe ,,zelim" tice, javi se na moj mail nadam@bankerinter.net, sa svojim podacima, opisom i slikom. Mogo bi da ti pomognem i mnogo toga nucim. Hvala na unapred pisanom pismu. Pozdrav!

zelim!!
    Guest

a zasto mi ovde ne bi napisao neku pojedinost,o vodolijama,cisto da mi malo pomognes u tome sta trebam da radim a sta ne u vezi sa mojom vodolijom?sliku nemam a i ne znam zasto bi ti trebala.
    hvala,caos.

Dr.All
    Guest

Podrazumevano

Pa ovako poshto znam i tebe i njega ja mislim da je on rodjen za tebe...a i ti za njega... Samo opushteno i nishta vishe ... Pozdrav od AleXa 8)

joka
    Guest

Podrazumevano

mrzim vodolije mali odvratni lazovi

zg.
    Guest

Podrazumevano

arijela je super pogodila. muške su sjeb...traže nemam pojma šta.ne vole da ih išta pitaš i pogotovo neke obaveze i prevelku ljubav ,te osječaje.i da ih pokušaš vezati.uglavnom obožavaju seks bez obaveza najviše od svih znakova.

Početnik
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E izvini ako sam te pomeshao snekim...mada mislim da nisam... josh ovo : Imao sam ja iskustva tako sa najboljim drugaricom,bili smo u vezi i bili smo dugo zajedno [mada je sve to na kraju puklo] Ako mu budesh verovala biche sve ok i biche vam lepo ipak je to vodolija ako zavoli nema mu de ops: Da je meni namenjena osoba verovala i bili bi i dan danas zajedno nego jbg. sve je to proshlost i mene je sve to proshlo tako da je sada ok. Veruj mu i uvek ga podrzi u nechemu i biche sve ok.Samo budi iskrena i slobodno mu izjavi svoja osechanja koje osechash.[Njemu che to biti znachajno i verovache ti] Ps.Samo neznam kakva je osoba

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •