Istine i zablude o bombardovanju 1999.

I ja sam na nekim ranijim temama iznosio dosta toga sto sam video i doživeo te 1999-e, jer sam bukvalno tih 78 dana spavao u hodu zbog prevelikh obaveza i aktivnosti, mada za neke događaje imam dokaza ali iz određenih razloga ne mogu da ih iznosim, i onda ovde odmah se pojavi gomila nevernih Toma i počinje smaranje i izgubim volju da pišem......
 
Inače ni jedan ispravan avion sa Bataje nije uništen na zemlji, 29-su stadale u vazduhu, a bilo je nekoliko starih i neispravnih Migova 21 koji su ostavljeni ili samo izvučeni van aerodroma i ostavljeni kao mete, a sad vidite šta je delo majstorskih ruku mojih komšija,a zadnja slika je slikana iza moje kuće.

mak1ug7.jpg

mak2zz6.jpg

mak3gt1.jpg

mak4vc7.jpg

mak5izakucepe2.jpg
 
King 7:
JEdna stvar se pokazala kao tacna: Bombe su padale najvise tamo gde se bezalo. Svi koje znam da su pobegli iz grada u planinu i na selo su se vratili u panici jer je u njihovoj blizini bas pao projektil. Cudno ali istinito u vecini slucajeva.
Pa jesu li gađali kolonu šiptarskih vozila punih žena, dece i staraca koji su se vraćali u svoja sela kada su shvatili da ih njihovi političari lažu!?
 
iskander:
Ne, bre, postoji sluzba osmatranja i javljanja pri PVO, verovatno si cuo, oni negde dobro utvrdjeni, a to je na Kosovu bio aerodrom Goles (podzemni), i preko raznih radara, ne samo jednog, osmatraju i beleze pravac, visinu i brzinu cilja. Protivgradne rakete se ispaljuju na pravcu kretanja grupe aviona, i to pre naleta, na visinu do 3km maksimum, zato sto im je to domet, ostalo ucini prirodno kretanje vazduha.Znaci ispaljuju se u vazduh a ne u avion. Druga stvar je ta da svaka posada aviona, to je pravilo, ako hoce da bude sigurna u pogodak mora da se spusti ispod 5km visine, a tu ih vec cekaju nase kuronje iz PVO. 8-)
:lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:
 
King 7 mislim da malo pre brzo reagujes, te da napadas coveka bez razloga, bez obzira na to ko on bio. On je samo izrazio sumnju u ono sto je citirao, a na zalost i ja se slazem sa njim, jer nesto je sumnjivo, a za nesto opet na zalost znam da nije tacno, i to opet da kazem na zalost iz licnog iskustva. Ali na srecu mogu i da potvrdim, opet iz licnog iskustva i ono sto iznosi Bobo No1.
 
Zlokotlokrp:
King 7 mislim da malo pre brzo reagujes, te da napadas coveka bez razloga, bez obzira na to ko on bio. On je samo izrazio sumnju u ono sto je citirao, a na zalost i ja se slazem sa njim, jer nesto je sumnjivo, a za nesto opet na zalost znam da nije tacno, i to opet da kazem na zalost iz licnog iskustva. Ali na srecu mogu i da potvrdim, opet iz licnog iskustva i ono sto iznosi Bobo No1.
Znam ja njega, njegove komentare i stavove, nije ova reakcija bez veze.
 

Back
Top