Istine i zablude o bombardovanju 1999.

Citam ove krkane ovde sta napadaju ovde nase junake sta su se hrabro borili na Kosovu,branili nasu Srbiju od terorista i agresora i sada im ovako neka deca od 15-16 godina napaljena Rambo filmovima,ovde dodje proziva i ismijava???
Pa kako vas bre nije sramota?Vidim da ste jaki iza monitora svoga kompjutera,a sta vi eto tako pametni niste isli da branite nasu svetinju Kosovo?
Pa dajte malo smirite se,procitajte sta vam pisu iskusni ljudi sta su prosli pakao,izjebite neku devojku pa da se malo smirite,a ne ovde pametujete i cisto provocirate!

Zoki,iskander,sumnjivo lice i ostali nasi borci veterani,stvarno ste ljudine da jos imate nerva da ovde citate kojekakve budalastine od provokatora i jos lepo ljudski sa njima diskutirate.

Svim ovim provokatorima i "junacima" iza monitora sta pljuju po nasoj vojsci,ajd lepo emigrirajte za presvetlu Ameriku,pa tamo njima lizite dupe svakoga dana sta su vas oslobodili od onoga "zlotvora" Slobe,i naravno da pokazete lojalnost prijavite se u americku vojsku,pa ajde malo prosetajte po Iraku,i jos bolje idite na Kosovo pa tamo zajedno bratski sa siptarima isterajte ono malo nasih napacenih Srba sta su ostali,mozda onda u vasem mozgu se nesto preokrene,ako ga imate uopste,nakon ovoga svega sta sam procitao........
 
a dali je zabranjeni imati drugacije misljenje?
sta si ti socijalisticka omladina, LDP, podmladak neke "demokratske" strane, mladi radikal...?
ovo je forum... svako ima svoju disciplinu, i ti i svako drugi je pametan za nesto, pa kao da se nece neko pojaviti i to osporiti!
zato se spusti malo na zemlju, i popij jedno pivo!
 
pokusao je NATO i u bosni da porazi Srbe pa nije uspio,NATO avijacija i artiljerija potpomognuta sa muslimanoskom pjesadijom je napadala ali bez uspjeha...
Mozete vi blatiti koliko hocete i omalovazavati nase snage ali smo sigurno na nasoj teritoriji jaci i nebi nam mogli nista!!!
Jedno je napadati na neku zemlju koju neznate naci ni na karti i boriti se za tamo neke siptare a drugo je braniti svoju zemlju i porodicu!!!
Te dvije stvari su totalno razlicite!!!
Pa samo u Sarajevu je zarobljeno oko 1500 SFOR-ovaca,vidjeli ste i u Srbiji neka njihova zaplenjena borbena vozila...
A jos kad su televizije prenijele snimke svezanih NATO za bandere i mostove,stalo je sve...
Tako bi im bilo i u Srbiji samo mnogo gore he he he!!!
A neznate niti se jos prica da je dan prije potpisa prekida rata sa NATO-m i napustanja Kosova samo su dva aviona za 24 sata preletjela preko Srbije,jedan iz pravca Tuzle preko Zlatibora a drugi iz pravca Hrvatske preko Vojvodine...
Oba su izbacila nesta tada su u Vojvodini izbili manji pozari a u sumama Zlatibora vojska je skupljala nesta!!!
Poslije toga je potpisano...
Znaci nisu nas dobili vojnicki vec hinjski i kukavicki!!!
 
Nase su "komsije" nakon svih ratova ostale iste.Njihovi se apetiti nisu zasitili.Drago mi je sto ovde mogu procitati koliko hrabrih momaka imamo.Nadam se da imate bar deo m... o kojima pricate.Nesto sumnjam u to.Nemojte se ljutiti,slabo se vidjaju Srbi na "administrativnoj liniji razgranicavanja".Manite se suplje price.Citajte o novim vojnim dostignucima i to komentarisite,ostavite ratove koji su prosli.
 
marbik:
sad ce da ispadne da smo potpisali jer su bacali virus ebole na srbiju.
dajte ljudi...:rolleyes:
Neznas,nepricaju zasad ali procuce se...
Bilesu u vojvodine nekezapaljive plocice,gore na temperaturi od 20 celzijusa...
demonstrirali kako ce izgorjeti zitnice...
Poslije bombardovanja televizije nisu se libili nicega...
U ratu je sve dozvoljeno...
A informacije o ova dva aviona su iz DBa i NATA
 
pejos:
A neznate niti se jos prica da je dan prije potpisa prekida rata sa NATO-m i napustanja Kosova samo su dva aviona za 24 sata preletjela preko Srbije,jedan iz pravca Tuzle preko Zlatibora a drugi iz pravca Hrvatske preko Vojvodine...

da, ovo je tacno 100%
da li znas kakav je napad na pancevo bio vece pred potpis?
ne znas?
ZAPALILI su SVE...takve su detonacije bile da sam mislio da su bacili nuklerano oruzje, a pancevo je posle toga gorelo nedelju dana...
ne pricaj gluposti koje ti je mozda zoki rekao...

pejos:
Znaci nisu nas dobili vojnicki vec hinjski i kukavicki!!!

kako kukavicki?
sta je trebalo da rade? da nas gadjaju cvecem? da nas pitaju sa koliko aviona zelimo da nas napadnu (glupo je da nas napadju sa puno aviona)?
 
u kom vi veku zivite????Palite se na neko vitestvo,kodeks casti i fer borbu....pa kada je rat bio fer??I kazes nisu nas dobili vojnicki....vidi koliko je njihovih mrtvo a koliko nasih,vidi koliko je njihovih izbeglica a koliko nasih i vidi ko je na kosovu sada mi ili oni.Nije dovoljno danas pobediti na livadama i pasnjacima vec treba dobiti informacioni rat,a tu smo ga ispufili samo tako
 
Pa ti rece pre neki dan da je Milosevic balkanski kasapin, a sada govoris da rat nije fer. Ja sve vreme upravo o tome pisem, a ti i ljudi tvog misljenja me napadaju kao : komunistu, ubicu, Slobinog pionira, lopova, izdajnika...itd, itd...
Ne znam kako ovo da prokomentarisem, ali ocigledno je onda da namerno ne zelis da cujes moje misljenje, nego vam je taktika da minirate sve bez obzira sta ja kazem ili neko drugi koji ima slicno misljenje kao ja...
 
Kazem vam samo mi je zao sto nije Americka pjesadija napala!!!
To vam je dokaz da nesmiju pjesadijski udariti jer smo jaci,lako je bombardovati sa visine i tuci sa brodova valja pjesadiju pustiti a to nisu uradili...
Imas odredjena pravila u ratu,znate dobro da novinare nesmijeniko da dira a oni srusili RTV zgradu...
Smetala im istina...
Moj drug je u trenutno Bondstilu a bio je ucesnik 99 i zna o dosta stvari...
A i kaoprofesionalni vojnik kad je vidio stanje 99 i on je rekao da nebi mogli nista pjesadijski da urade!!!
 
pejos:
Moj drug je u trenutno Bondstilu a bio je ucesnik 99 i zna o dosta stvari...
A i kaoprofesionalni vojnik kad je vidio stanje 99 i on je rekao da nebi mogli nista pjesadijski da urade!!!

jel ti on rekao i ono za prelet ona dva aviona?
to sto je neko bio u borbi ne cini ga kompetentnim da komentarise citave vojnopoliticke dogadjaje, taktiku strategiju i sve ostalo na citavoj teritoriji zemlje
 
E bre pa vi ste svi na isti kalup ko Zoki...
Jel spori neko da je kukavicki i zlikovacki sto su srusili zgradu RTS-a? Ne.
Jel spori neko da bi im naneli ogromne gubitke na Kosovu i da je pitanje da li bi tuda uspeli da prodju? Ne.
Jel spori neko da je teritorija stvarno uzeta kad neko korchi nogom na nju? Ne.

Ali vi onda dolazite sa glupostima tipa:
Lukasenko doso sa 50 Suhoja i svi NATO avioni se razbezali, keve mi, moja svekrva ih videla.
Kumanovski sporazum potpisan jer su 2 NATO aviona bacili nesto sto gori na 20 stepeni :rolleyes:, isto tako bi nam izgorela zitna polja
Onda vrhunac Pejos kaze da je to prema dokumentima DB-a i NATO-a? ALo pa mi za sve sto ovde napisemo damo neki dokaz. JA kad sam napisao za bombardovanje aerodroma u Albaniji sam stvaio tekst iz nasih novina.
Manite me tih "rekao mi drug od druga", ili pise tu i tu.
Ne lupajte gluposti i ne pricajte priche za decu, niko vam ne spori chinjenice vec ovo ostalo sto lupate bez ikakvih dokaza i pokrica i mislite da je neko ovde sisao ne vesla nego ceo tanker. Deco...
 
napisao sam u prthodnim postovima o nasem MIGu 29 sto se srusio u Bijeljini,i kako su svi koji su bili pored ostatka aviona umrli...
Treba li mozda dokaz i za to ako hoces da skeniram smrtovnice???
A sto se ticce novina kao dokaza to je relevantno...
Sudeci po novinama oborili smo bruku aviona!!!
 
Prvo ja nisam nista tvrdio da je to tako, mogao bi malo da se vratis unazad vec samo postovao tekst bez ikakvog kritickog suda o istom to ostavljam drugima. Ja nikako ne mogu da znam dal je to istina.
Ti sa druge strane provlacis neke neverovatne teze kao apsolutne tvrdnje tipa rat zavrsen zbog super tajnog oruzja, sad i avioni koji zrace itd...
Ne znam ko ce da ti poveruje u te price ovde.
Ustvari znam jednog. I ime mu pocinje na Z...
 
Pancevo je bas nastradalo.sto kaze Ober gorelo je 10dana posle toga.Bila je strasno velika zagadjenost u to vreme.Pogodjeni su tankeri sa sirovom naftom i nisu hteli da ih gase nego su pustili da izgori.Stajao sam ispred svoje kuce u trenutku eksplozije sa kapetanom iz neke PVO jedinice i pricao mi je kako su ukljucili radare i sve osmatraju i da ne veruje da ce biti napada te veceri.Gledali smo prema rafineriji i odjednom smo videli jaku svetlost 2-3 sekunde nakon toga detonacije.Naravno sirene su se posle toga oglasile(bas super sto nas obavestavaju sto je vazdusna opasnost).Kapetan je prebledeo covek a pre toga se setao ko da je njegov ceo svet i pricao kako smo mi jaki!Sutradan je rekao da su to bili B-2a.Ne znam koliko je to istina mada je moguce.
 
pejos:
napisao sam u prthodnim postovima o nasem MIGu 29 sto se srusio u Bijeljini,i kako su svi koji su bili pored ostatka aviona umrli...
Treba li mozda dokaz i za to ako hoces da skeniram smrtovnice???
A sto se ticce novina kao dokaza to je relevantno...
Sudeci po novinama oborili smo bruku aviona!!!

svi pored ostatka aviona?
oni koji su skupljali ostatke, oni koji su transportovali ostatke, oni koji su to ispitali? oni koji su to uskladistili?
znaci jedno 200 ljudi...
 
pejos:
pokusao je NATO i u bosni da porazi Srbe pa nije uspio,NATO avijacija i artiljerija potpomognuta sa muslimanoskom pjesadijom je napadala ali bez uspjeha...
Mozete vi blatiti koliko hocete i omalovazavati nase snage ali smo sigurno na nasoj teritoriji jaci i nebi nam mogli nista!!!
Jedno je napadati na neku zemlju koju neznate naci ni na karti i boriti se za tamo neke siptare a drugo je braniti svoju zemlju i porodicu!!!
Te dvije stvari su totalno razlicite!!!
Pa samo u Sarajevu je zarobljeno oko 1500 SFOR-ovaca,vidjeli ste i u Srbiji neka njihova zaplenjena borbena vozila...
A jos kad su televizije prenijele snimke svezanih NATO za bandere i mostove,stalo je sve...
Tako bi im bilo i u Srbiji samo mnogo gore he he he!!!
A neznate niti se jos prica da je dan prije potpisa prekida rata sa NATO-m i napustanja Kosova samo su dva aviona za 24 sata preletjela preko Srbije,jedan iz pravca Tuzle preko Zlatibora a drugi iz pravca Hrvatske preko Vojvodine...
Oba su izbacila nesta tada su u Vojvodini izbili manji pozari a u sumama Zlatibora vojska je skupljala nesta!!!
Poslije toga je potpisano...
Znaci nisu nas dobili vojnicki vec hinjski i kukavicki!!!
majku im kad su krenuli imali su tacnije mape nasih rovova i polozaja od nas , za bosnu pricam , plus ih bilo tri puta vise , i dokle ih je to dovela , onaj dudakovic se igrao skolice , dva koraka napred , tri nazad.... na kosovu cak ni ta dva u napred nisu skocili, dobili su po usima, stradali , i onda vise nisu hteli da se igraju rata , posle one kopnene ofanzive, vojnike ovk nisu mogli motkom da nateraju na polozaj, sve se to razbezalo... a amerika se osramotila, pa svi znaju da oni zadnje 3 nedelje vojsku nisu ni gadjali....
 
Obersturmfuehrer:
svi pored ostatka aviona?
oni koji su skupljali ostatke, oni koji su transportovali ostatke, oni koji su to ispitali? oni koji su to uskladistili?
znaci jedno 200 ljudi...
ober , samo da te saopstim , posto neznam kako ste ovde obavesteni sto se toga tice , pre nedelju dana je PAO F15 I POGINUO JE PILOT!!! a pre 5 dana , je na aero mitingu poginuo jedan od najboljih americkih test pilota , kada je njegov f18 udario od zemlju, toliko o tome kako americki avioni nepadaju!
 

Back
Top