Istine i zablude o bombardovanju 1999.

Ako je do istine onda je istina da je pola vojnog rukovodstva JNA izdalo, da je DB i KOS kao i ostale sluzbe Jugoslavije izdale,
a da su ratovali pravi vojnici i jos vise rezerve. Istina je i da su Srbi platili bombardovanje Srbije u zamenu za Kosovo.

I jos gore, evo sada ovog trenutk vam sede u sred beograda i brinu o bezbednosti oni koji su prodali drzavu Srbiju jos 80tih...
 
Mi nismo pobedili mi smo se predali potpisivanjem kapitalucije.

Da, bre, a kapitulacija se potpisuje na teritoriji pobedjenih u ovom slucaju...cik pogodi gde.:)

- - - - - - - - - -

Jos nam iznesi imena te "polovine" i da "postupimo po Ovlascenjima"...!

I da prikupim neoborive dokaze do kojih ne moze da dodje javno tuzilastvo....:)

Ono jes i to sam radio, a javno tuzilastvo nit odgovara niti pokrece tuzbu...verovatno se ceka da cika Pera sa Stolova pokrene privatnu tuzbu protiv celnika drzave Srbije...:)

- - - - - - - - - -

Jos nam iznesi imena te "polovine" i da "postupimo po Ovlascenjima"...!

Da znas da si u pravu, svaki gradjanin je duzan da poznaje zakone svoje zemlje i da ga stiti,
sto naravno ne vazi za drzavne organe, oni ne moraju da poznaju zakone dovoljno je da slusaju svog rukovodioca,
makar bio strani drzavljanin...
 
Da, bre, a kapitulacija se potpisuje na teritoriji pobedjenih u ovom slucaju...cik pogodi gde.:)

- - - - - - - - - -



I da prikupim neoborive dokaze do kojih ne moze da dodje javno tuzilastvo....:)

Ono jes i to sam radio, a javno tuzilastvo nit odgovara niti pokrece tuzbu...verovatno se ceka da cika Pera sa Stolova pokrene privatnu tuzbu protiv celnika drzave Srbije...:)

- - - - - - - - - -



Da znas da si u pravu, svaki gradjanin je duzan da poznaje zakone svoje zemlje i da ga stiti,
sto naravno ne vazi za drzavne organe, oni ne moraju da poznaju zakone dovoljno je da slusaju svog rukovodioca,
makar bio strani drzavljanin...
...i naravno ti si jedan od onih koji sve znaju, a?
 
...i naravno ti si jedan od onih koji sve znaju, a?

Nem pojma, mislis da znam ili pitas reda radi?


A neki Pitic, slucajno guverner narodne banke Srbije nekoliko godina,
direktno upravlja bankarskim sistemom dirigujuci uslove rada banki u Srbiji,
a svakako raspolaze uticajem i na narodnu banku koja skuplja, sortira i raspolaze
svim podacima, vlasnistvima i kretanjem Srba, doduse on je slucajno glavni predstavnik
Francuske za Balkan.
Pa da li je lud ovaj Ognjenovic da dovede u sumnju rad tuzilastva i interesa finansijskih
bandi u Srbiji?

Hocu reci, citajte blic, kurir, rts politiku i ostale "informativne" medije, ja cu da slusam neke
druge informacije...
 
" СЕНЗАЦИЈА НАД АМЕРИКОМ!

Војска Југославије га послала у историју, повукли га из употребе, а сада је Ф-117 снимљен у лету над Невадом (ВИДЕО)


31-07-2018 10:46 Ратни извештаји Наоружање Свет Планета Видео

Стелт бомбардер Ф-117 ноћни соко још важи за једну од најзагонетнијих летелица икада произведених, наводе амерички медији, који су објавили најновији видео, снимљен за викенд.

F_117_JT.jpg


И даље тврде да је ова летелица мистериозна, очигледно заборављајући да га је РВ и ПВО Војске Југославије оборила већ трећег дана агресије на СРЈ, после кога "невидљиви" није летео у мисијама над нашом земљом.

Иако је званично повучен из употребе, и даље колају многе приче о Ф-117.

Такође, авион је снимљен како лети на аеродрому у Тонопи у Невади иако не би требало да уопште буде у оперативној употреби.

Видео приказује како два авиона Ф-117 полећу из Тонопе. Један је летео изнад базе, а други се запутиона југ.

Као што знамо, Ф-117 остао је упамћен у нашем народу јер га је 27. март 1999. године оборила ракетна ПВО бригаде Војске Југославије.

Узрок пада није наведен јер, према саопштењу, званичници Пентагона још увек нису знали да ли је авион оборен или је квар довео до губитка летелице.

Америчке власти су у неколико наврата захтевале од југословенских органа да се у Сједињене Државе врате сви делови и остаци ловца бомбардера Ф-117А.

Највећи део остатака обореног авиона налази се у Музеју ваздухопловства надомак Београдског аеродрома Никола Тесла.


Када је реч о самом моделу, сваки пут кад се појави неки сличан снимак, поново се у америчкој јавности спекулише шта власти тачно планирају са тим авионом и зашто су те операције тако тајновите.

Поменути видео је посебно занимљив јер је снимљен после саопштења да ће Ф-117 остати повучен и да се неће реактивирати у случају кризе, као што је било планирано.

 

Back
Top