kuhinja,nije o kuvanju!

katarinat

Obećava
Poruka
57
E dragi moji ovako stoje stvari!Moj muz,koji inace povremeno boravi u Nemackoj nasao je novu kuhinju sa svim aparatima sto mozes da zamislis,za 1200 evra pa me je pitao da li mu se isplati da to dopremi ovamo jer sa prevozom bi bila 1600evra!E sad vi tu nastupate trebaju mi saveti kako da preko neta potrazim cene istih ili slicnih kuhinja i znate li kakve konkretne sajtove da ne lutam bez veze!
JEL MOZE?
LJUBAC ZA VAS!
 
zavisi kolik aje kuhinja, da li to uključuje zamrivač, frižider, šporet?
Kuhinja: sudopera, okrugli otvor+radni deo 80 cm sa fiokama+viseći delovi 1mx1.4m-od medijapana košta 32.000 dinara.
Što se tiče bele tehnike-neke prosečne cene: frižider max 30.000 din, šporet isto. Zamrzivač ne znam tačno.
 
Sunce Ta:
zavisi kolik aje kuhinja, da li to uključuje zamrivač, frižider, šporet?
Kuhinja: sudopera, okrugli otvor+radni deo 80 cm sa fiokama+viseći delovi 1mx1.4m-od medijapana košta 32.000 dinara.
Što se tiče bele tehnike-neke prosečne cene: frižider max 30.000 din, šporet isto. Zamrzivač ne znam tačno.
da da sve to ima to je snizenje 50 posto
 
Isplati se, mi smo tako pre par godina nasli celu kuhinju u Becu za isto 1200E ( svwe sa masinom za sudje, sporetom sa ravnom plocom, friziderom plus zamrzivacem, aspiratorom ) i naravno ostatkom polica i sl. Jedino je po preporuci proizvodjaca morao da elektricar bude iz nekog servisa i da on prikljuci sporet, jer u protivnom ne vazi garancija.
 
E drage moje kad vec pricamo o kuhinjama kakve imate vi kuhinje i da li ste takve bas htele i da li ste zadovoljne s njima!?Necete mi verovati,ali ja odnosno moja svekrva imamo kuhinju iz74 godine ali skoro je kao nova nije uopste puno koristena rerna od sporeta je svega 5 puta ukljucena!!!!!da ne poverujes ali tako je!
 

Back
Top