kad biste hteli...

kako bi izgledalo to... mesto?


  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .
a koliko bi to trajalo? bezanje na pusto ostrvo... bezanje u gomilu... bezanje u tisinu...
uvek postoji opcija do kraja, naravno... i ako biste se vratili, kako biste znali da je doslo vreme da se vratite na staro?
 
doslo je vreme za promenu... to se obicno tesko shvata, ali kada se shvati... onda je samo bitno da nije prekasno...
a kako biste znali da je doslo pravo vreme da se vratite? NN, kako znas da ti je dovoljno 20tak dana?
 
dobro, vi ta pusta mesta zamisljate kao mesta iz snova... sa razglednica... kad kazete pusto mesto to takodje moze da bude i neka pustinja... kao oni svestenici koji odu tamo i do kraja zivota ne progovaraju nego se samo mole...
ja mislim da bi' izabrao mesto gde ima ljudi ali niko ne prica ni sa kim i svako gleda svoja posla... mozda samo, dobro jutro komsija...
i nije me briga kakvo milje ima neko na televizoru...
 
Proshli put kad sam ulazila u ovu temu nisam ni pogledala odgovore, a sad jesam, tako da proshli put nisam videla odgovor pod a. Definitivno pod a, i to ne samo onda kad zelim da pobegnem nego stalno, obozavam guzvu i puno ljudi.
 

Back
Top