A GDE SE TO GOVORILO O MORALNOSTI NA OVAJ NAČIN???
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: A GDE SE TO GOVORILO O MORALNOSTI NA OVAJ NAČIN???

Iskusan shaddow (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Smile A GDE SE TO GOVORILO O MORALNOSTI NA OVAJ NAČIN???

E sad stvarno ozbiljno. Koristio sam pretraživač. Kada upišem reč "moral" ili "moralnost" ne pojavljuje se ni jedna tema tog sadržaja. Video sam da ima tema o utilitarizmu, o moralnu u Srbiji...... i tako nešto. Ali nigde nisam video da postoji tema o moralnosti kao takvoj, odnosno tema koja počinje na način na koji sam ja definisao:

Citat Original postavio shaddow
    Šta podrazumevate pod moralnošću? Da li je moralnost nešto što je svuda i uvek isto ili se menja? Ko postavlja moralne norme? Da li su one uopšte potrebne? Da li je u čovekovom interesu da postupa prema moralnim načelima? Koji su postupci po vašem mišljenju moralni, a koji nemoralni?
    Dakle, ovde ne govorim od nekoj posebnoj teoriji morala, niti o moralu u Srbiji, već o moralu uopšte. Tema je zaista veoma inspirativna, veoma interesantna i navodi na razmišljanje.

Ajde ako neko zna gde se to govori o moralu na ovaj način, naka ubaci lepo link. Hvala.

I zaista mi nije jasno da ako je neka tema nekada bila u opticaju, o tome ne može više nikada da se govori. Na primer, ja sada postavim neku temu i narednih 10 godina nema otvaranja nove teme o tome. U redu je da ne mogu da postoje istovremeno dve iste teme, ali ovde se radi o temi poja je postojala (prošlo vreme), na kojoj su pisali neki ljudi, od kojih neki možda nisu više na forumu. Treba imati u vidu da su se na forumu pojavili i mnogi novi ljudi, pa bi možda i oni mogli da kažu svoje mišljenje o tome.
    Čak i da postoji ovakva tema (mislim u kontekstu u koji sam ja stavio moralnost, a ne u nekom drugom kontekstu razmatranja moralnosti), kome je interesantno da čita gomilu napisanih stranica o tome? Već posle pete strane izgubio bih volju da bilo šta napišem?

Dakle, voleo bih da me neko uputi gde se nalazi tema koja je ista kao i ova koju sam ja postavio.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: A GDE SE TO GOVORILO O MORALNOSTI NA OVAJ NAČIN???

" Moral " je bas kao i " Greh " ili " Izbor " - Iluzija kreirana izmedju onih koji imaju Moc, i onih koji je nemaju.

Aktivan član Garota De Brasil (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: A GDE SE TO GOVORILO O MORALNOSTI NA OVAJ NAČIN???

http://forum.krstarica.com/showthrea...5&page=1&pp=15

sve shto ima veze sa moralom
    nastavite na ovoj temi

nema potrebe za otvaranjem 30 slichnih tema
    [font=Arial]…stizu nas priche kojima plashe dechake
    lazu nas oni koji nam duguju sve
    morash da mi oprostish shto nemam razuma…
    ovaj sistem najboljima zivot uzima…
    [/font]

Slične teme

1. Da li ste ikad masturbirali na ovaj nacin?
    Autor Marin55 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.03.2007., 13:59
  2. Zasto ljudi salju poruke (pitanja) na ovaj nacin?
    Autor Normalna u forumu Arhiva
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 13.10.2003., 03:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •