Rumeni (((;

newerna_beba

Iskusan
Poruka
5.421
Za 15 min....8-)

Srecno punoljetstvo,pa da se oslobodis tih poroka,da i dalje budes stidljiv i da naravno polozis sve to kako treba i bez "dogovora".... I naravno ono standardno,puno srece,ljubavi,ehhhh PARA... itd...
Svaka ti se dala....:mrgreen:
(pamet u glavu)....
:****
 
evo i mene pre ponoci ;) sve najjjjjjjjj,da ostanes tako simpatican,sladak,dobar,da imas vise para ;) ,da polozis sva ta sr( a hoces) i da budes fina ''devojcica'' :P ;****** a evo i tortice,zameris li joj nesto,mrtav si :P salim se :*****
 
dragi moj shinoda da se opametish i prestanesh da se prcash u bulju, jerbo su zhenske lepshe, da odrastesh i postanesh mushko a ne "kuchka" klinkicama, da ne padnesh vishe na popravni zbog gluposti, da..... hmmm. bolje da ja prestanem? :)

srecjan rodjendan ;-)
 
ganacheph.jpg

uzivaj ;)
 
aj , da ubacim i ja nesto , cisto radi reda

salim se ..... ;)

srecan rodjendan , da polozis sve to sto imas ( nisam bas totalno upucen , al jad :lol: ) , da te ne odbije ni jedna zenska , da ti odbijes svaku chicken , bla bla bla ..... da imas puno keša uvek .....

i tako ....

bla bla bla ........ ;p
 
Eeeeehhhhh... ae sad malo da prosipam zahvalnice :p
Kome cu prvo nego dragoj newernoj, jer ona je ipak postavila temu.. :D
Ce batalimo poroke valjda.. to mi je sad najmanja briga, mada ni za ovo ostalo se ne brinem..sto bi rekla ona reklama za neku banku: I sve je zavrseno savrseno, tako ce i sa mnom.. ;)
@Lucky hvala kao prvo za (pedersku) tortu.. Ne znam da li cu bas biti "devojcica" rekao POP da sam sad "musko" woohoo to sam cekao :D
@Keep prestacu da se prcam obecavam, sad vec treba da se zenim, dosta je zaebavanja.. Ali "kuchkaracu" se ja sa Ninom jos malo, dok ne nadjem zhenu :D
@sofffka Znaci zelis mi kamenolom za rodj, pa dobro lepo je to cu da napravim po uspomenu za svakog.. Necu valjda vise gladovati, sad je dosao period izobilja.. (ladno si dala Andjeliji moj br. sram te bilo! :shock: xexe shalim se., devojka me uzasno obradova)
@Zapadna Devojcice hvala i tebi na lepim zeljama! Bicu valjda jos malo pametan, bar da zavrsim skolu :p a sladak sam ko shecjerlema ljubi me majka xixi oleee :D
@Nina tebi sam vec uputio svoju zahvalnost, kao i ti meni cestitke..
@Madonna ohhh zahvaljujem
@Lupi hvala i tebi dragi druze... u jeee umorih se bre, ae jos malo..
@Avetinja nadam se da ce biti piletine.. uf jos kad se ispece onako na zaru mmm :mljac-mljac:
@naanc jao, pa ja sam tvoja sreca.. blago meni vala :D
@Mon cherie ti me kao i uvek prijatno iznenadis i izmamis obavezan veeeliki osmeh.. hvala ti najlepse

etoooo... zahvalih se svima ponaosob, da ne kukate vise :p
 
Rumenkice da si ti nama ziw i zdraw :**
ewo dovla i ja smo morali da prekinemo odmor i zakachimo se na net, da bi ti chestitali rodj ( Nda :P )
swe najbolje i najlepshe ....
 
Sizzlym:
Rumenkice da si ti nama ziw i zdraw :**
ewo dovla i ja smo morali da prekinemo odmor i zakachimo se na net, da bi ti chestitali rodj ( Nda :P )
swe najbolje i najlepshe ....
Nije trebalo da napises ovo (Nda :p ) , jos bi ti i poverovao! ;)
Ovako, ima sad da spamujem namerno da svi popizde :p dobro, necu..lazem!
Hvala.. ae sad bezi tamo kupaj se! :p
 

Back
Top