savet hitno

bedboy

Početnik
Poruka
7
zdravo, nadam se da ovde ima neko ozbiljan da mi nesto kaze. naime, jos uvek nisam spavao sa devojkom ali sada sam sa jednom u vezi i pitanje je dana kada ce mo imai sex. samo mene muci jedna stvar. kad god mocnemo da se mazimo, meni se digne i pocne da slini, i to dosta, tako da mene bude sramota kad ona rukom predje preko mojih bokserica koje su prilicno mokre. a moj penis se skroz balav, i to sto se duze mazimo sve vise. je li to normalno?
 
drkanje ne resava problem. SEksualno uzbudjenje kod muskarca se manifestuje erekcijom (ukrucenjem) i izbacivanjem plodove vodice. Znaci, sasvim normalna fizioloska pojava.
 
videh u cemu se zeznuh? lapsus

prema med. def. normalna seksualnost se sastoji iz 4 faze:
1. seksualna zelja (nema potrebe objasnjavati)
2. seksualno uzbudjenje (manifestuje se kod muskaraca ukrucivanjem penisa i izbacivanjem vodice, a kod zena vlazenjem vagine)
3. orgazam (kod muskaraca izbacivanje semene tecnosti, a kod zena spazam misica vigine)
4. terminacija (period opustanja, osecaj zadovoljstva, ....)
 
rekoh da je bio lapsus. Sta cu kad sam zensko i jos mi proradili hormoni i majcinski nagon, pa cim pomislim na vodicu, odmah pridodam i plodova, i trudnoca i tako krene lapsus za lapsusom. :0
 
bedboy:
zdravo, nadam se da ovde ima neko ozbiljan da mi nesto kaze. naime, jos uvek nisam spavao sa devojkom ali sada sam sa jednom u vezi i pitanje je dana kada ce mo imai sex. samo mene muci jedna stvar. kad god mocnemo da se mazimo, meni se digne i pocne da slini, i to dosta, tako da mene bude sramota kad ona rukom predje preko mojih bokserica koje su prilicno mokre. a moj penis se skroz balav, i to sto se duze mazimo sve vise. je li to normalno?


Pod hitno da si prestao da kontaktiraš sa bilo kojom ribom, dok ne popraviš one kečeve.
 
Za tu sluzavu tečnost je zadužena prostata. Njome se oblaže kanal muškog polnog organa zbog lakšeg izbacivanja spermatozoida prilikom orgazma te njihove pokretljivosti.
Količina tečnosti zavisi od osobe do osobe i napaljenosti.
Takodje služi za "podmazivanje" glavića jer, gde ćeš "na suvo" zemljače?
 

Back
Top