back to basics...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
malochas neshto prichamo i pomene neko vatjarenje devojchica u osnovnoj...u mom odeljenju to niko nije radio...par puta je moooozhda neko poqshao al je bio prijavljen kod razredne (koja je imala xy godina i sva onako...stara garda) koja je to sankcionisala...kroz razgovor sa roditeljima...a i ruq na srce devojke su u mom odeljenju bile stoka...baaash dno dna...retko koja devojka se druzhila s nas 15musharaca (koji smo svi manje vishe-bili na oqpu)...sve neshto po nekim grupicama...e kako je bilo kod vas?...jel su bile po grupicama il ste se svi druzhili sqpa...jeste li vatjarili devojchice u osnovnoj?...
ovaj jedan drugar pciha oni bili na exqrziji i kao vatjarili ih...one prijavile razrednoj a ona "pa deco vi ste sada u pubertetu to je normalno nemojte da qkate"...
miiiisim...nas bi nasha da joj se pruzhi prilika izvela na nekakav stub srama na gradskom trgu...zhigosala bi nas vrelim gvozhdjem...sekla extremitete i slichno...
ok ovo je uputjeno mushkarcima...ajd sad da bude i za zhene neshto...

el je bolji trulex il magichna krpa?...njaaaa
 
Jednom je jedan dechko misilim uvatio za sisiu jednu.."obdarenu",i ona se rasplakala...pa rekla razrednoj..pa ona pred celim odeljenjem..pa se on rasplako...ko shpanska serija.:)U sushtini ne znam konkretno shta se desilo jer sve je bilo zamuljano nekako al nije bilo neshto ko silovanje ili napastvovanje to znam ali se napravila takva frka da su ga svi u odeljenju gledali ko da je zigosan.

Ja nisam vatao,bio sam fin dechko a ni toga uopshte nije bilo u moje vreme...bar ne u mojoj shkoli.I bili smo potpuno razdvojeni-devojchice na jednu mi tipovi na drugu stranu......jedino je jedna mene neshto kao jurila stalno me udarala u rame mislim da sam joj se dopao:) ali nisam bio neshto odushevljen(i ako je dobro izgledala nije bash bila neshto pametna a i imala je ludog starijeg brata).I tako.....
 
Pa kod nas je bilo toga a bilo je i daleko gorih stvari, tako da vaćarenje nije bilo ništa, a mogu bez problema da kažem da su neke volele da ih vaćare :) Što reče ona žena - to je normalno, u pubertetu smo :lol: A njima to dođe kao da im je neki momčić u "staro vreme" doneo buket cveća i bombonjeru, kao kompliment...
Mene su nešto malo dirali, nikada nikoga nisam prijavila, ali divote šta su drugima radili, super sam prolazila... Tako da se nisam nešto preterano potresala, niti radovala :lol:

Uhvate je dvojica, nabiju na klupu i simuliraju seks, ustvari ko zna da li su simulirali, to što nije bilo penetracije, jbg... Ja gledam i ne verujem, ona se smeje. Valjda je poenta da ako se buni ispadne kao da je silovana a to je, složićete se, prilično poražavajuć osećaj... Pa je kao i njoj lepo.
Mada, međusobno su muški bili i gori. Uhvate nekog lika za noge, jedan za jednu, drugi za drugu, i d'izvinete, nabiju ga na ivicu od stola, a on kao ne vrišti i kao je i njemu smešno, a pocrveneo od bola... Valjda je i njemu ponižavajuće da trpi. Naravno, takve stvari je radila grupica idiota, koji su samo dobijali nove članove među onim "najhrabrijim"...
Jel' bilo ovakvih perverzija kod vas?
Ja sam bila fina, premeštala sam torbe sa drugaricama dok bi svi bili na odmoru, i onda 10 minuta po početku časa još uvek se traže stvari :mrgreen:
Jedan se lik presvlačio redovno na času, pre fizičkog, mrzelo ga posle... I kada stigne do gatja, uzme flašu, ispiša se u nju i prospe iza klupe kada zvoni... Ček' da se setim još nečega...
Hehehe, gađali smo jajima školu, a zbornica onako lepo izbačena, bila je najžuća... Kao se mi nešto bunili, nemam pojma, klinci štrajkovali, niko ne zna ni zašto ni kako, ali su nas naoružali tim jajima, nemam pojma odakle im. I da, jednom se lik smorio i odlučio da izbaci klupu sa drugog sprata :roll: kroz prozor.

Tako da... Bilo je tu svega i svačega. Nije ni čudo što je razredni mlad umro.

A da, ne znam kakva je magična. A truleks je dobra dok je još sasvim nova, posle je shit.
 
mi smo jednom oborili ortaka u srednjoj na fizickom
nesto se zajebavali i on reko yebite me samo me ne terajte da vam pusim
meni je jedna ortakinja u osnovnoj zabola prstenac
onako preko farmerkama i ja sam je prijavio razrednom staresini
posle smo ta ortakinja i ja otisli kod mene i vacarili smo se preko farmerkama
 
Nikada nisam vacario devojcice u osnvnoj skoli. To mi je uvek bilo trulo.
A ko se kako druzio ne secam se...a i boleo me qurac...promenio sam vise skoli...tako da...
Iz osnove skole imam samo par ortaka sa kojima sam i dan danas u kontaktu. Od devojaka iz osnovne...cini mi se ni sa jednom (a imao sam extra drugarica iz osnovne,sve su bile lujke)...ne mogu sad ad razimsljam ko je isao samnom, a ko ne...zabole me tuki.
 
pa zavisi za shta.... trulex i magichna imaju sasvim razlichitu namenu........ :shock:

a vacjarili su.... vacjarili su i mene dok jednom nisam sloochajno nekom liq polomila nogu.... mislim... bilo je refleksno..... vishe me niko nije dirao.... i da separatisalo se po ekonomskim mogucjnostima..... u vrlo male grupice..... :?
 
Lexa:
I da, jednom se lik smorio i odlučio da izbaci klupu sa drugog sprata :roll: kroz prozor.
Ja sam jednom izbacio stolicu kroz prozor od ucionice...sa treceg ili cetvrtog sprata... A pichkice su bacale tudje torbe. Uglavnom onih slabijih ili malo ruznihij devojaka iz odeljenja.
Ja nisma bacao tudje nista,a ni moje niko nista nije smeo da dira...tacno bih pola odeljenja izbacio kroz prozer sa cetrvtog sprata.
Jednom se Igor posrao na sred katedre. Par puta je i obijao skolu...uvek sam se pitao koji je **** obijao skolu? :lol:
Postavio sam nastavnici iz domacinstva slomenju stolicu za katedrom...i slomila se kao pichka...umalo nisam crkao od smeha. Upisivao sam ocene u dnevnik,opravdavao casove...jednom u srednjoj doduse...bacio dimnu bombu u hodnik skosle zgrade.
U srednjoj sam direktno prozivao profesore preko radija...bio neki strajk...onaj sto je bio u emisiji me pitao,da li posle takvih reci planiram da se vratim u skolu. Hehehehe! Da naravno! Ja volim skolu! :D
Jednom su me cimali za sopstveni zlatnu narukvicu( dobijenu na rodjenju),koju sam izgubio,a to se desilo uporedo sa kradjom nekih para iz tasne neke tetkice-cistacice...pa su i mene povezivali...nisam ni znao da sam "pod istragom". Somovi glupi. Naravno da nisam imao veze sa yebenim novchanikom neke yebene tetkice.
I tako...ima tog dosta.
Devojke nisam maltretirao nikada. To mi je bilo ispod nivoa. Ali sam se zato uvek krvio sa profesorima. Visio sam i kod direktora,pedagoga,psihologa...kao da sam u bolnici (sto bi rekao Chegovic). :D
 
Bilo je pipkanja i biće ga valjda uvek.
Ja se time nisam mnogo bavio, bilo mi glupo. :-?
Ali sećam se jedne devojčice, posle smo zajedno bili i u srednjoj, nju kad uštineš za guzu, ode kući i ne dolazi tri dana u školu, kao potrese se, pa onda dovede i mamu da se zajedno žale i da joj opravda. To je radila i u srednjoj. Naravno da su je onda vaćarili svi živi. Mislim da je ona jedina koju sam čak i ja štipkao i pipkao.
U svemu ostalom bila je OK devojka...
 
jaoj,u osnovnoj je bila jedna socijalna riba(prvoj joj porasle sise u razredu)..i mi smo je svi,kao stipali..to nam je bila fora..kao stipnesh je za stomak,uvatish na brzaka za sisu..nije se bunila nesto..do osmog nam je vec bila svima nepristupacna jer je pocela da ide sa "starijima"...a i evojcice su je vec prozvale kurvom,znate te fazone..posle ti,kao osnovcu bude i glupo
 
ja nisam dirala devojchice u osnovnoj :mrgreen:

a dechaci su se vacarili , kao fora na fizichkom trchimo svi u krug po sali , i onda lik udari sprint i izvata koga je isplanirao i otrchi nazad do svog mesta
debilana
pa kao ko te uhvati za pozadinu zakazuje ti sastanak posle shkole, to je bilo simpa :)
nego vacarili se oni tako i jednom ja zviznem jednog dechaka da je zvezde prebrojao, kad ono medjutim... zhilav mali, kad je doshao sebi dodje i nokautira me :lol:
u choveche sva sam krvava bila i mislim da mi je i danas nos malo nakrivo od toga :lol:

ne secam se da su se posle tog incidenta josh neshto vacarili :lol:
 
Ja kad se setim moje osnovne skole i vremena u kome sam zivala pomislim koliko sam srecna sto sam ostala 'normalna' ....
Mislim da je takvo stanje bilo sa svim beogradskim osnovnim skolama u to vreme sankcija i ratova...Secam se da su na ulici ljudima skidali patike i trenerke....ili pak svaku stvar koja fino izgleda.. To su radili decaci .....oni malo opasniji...Bila je jedna grupica navijaca Partizana koja je maltretirala po skoli sve decake koji im nisu pripadali. Secam se na jednom velikom odmoru uhvatili su jednog Pedju (nekog mrsavog dolesljivog decka) i terali su ga pred celom skolom da radi sklekove.....
Bila je jedna "Bilja Triperasica" (tako su je zvali), koja je izgubila nevinost jos u 4. razredu osnovne (tata joj nasao musteriju) i onda je ona bezala sa casova kad smo u popodnevnoj smeni i odlazila u obdaniste preko puta skole , taman kad deca odu kucama...Ucionica likovnog je gledala tacno na zadnji ulaz obdanista i secam se jednom na casu likovnog svi smo zgranuto buljili kroz prozor posmatrajuci red decaka koji stoji ispred Bilje.....
Kod nas u razredu nije bilo takvih probisveta , u stvari bio je jedan ali su ga poslali u popravni dom......Ovi nasi decaci su bili relativno mirni i uglavnom je njih neko maltretirao...
Mene niko nije dirao , jer mi je prvi komsija bio jedan od tih navijaca i kao klinka sam se druzila sa njegovom sestrom pa me je on kao uvek branio...
Mislim da je najgore bilo kada su se skole tukle medjusobno i tada bi na sred velikog odmora u nasu skolu dolazila rulja kretena iz druge skole, nosili su bejzbolke i razna ko zna kakva oruzja.....Uglavnom kreteni su se medjusobno tukli , a mi ostali smo bili unutar skole.....Bilo je teskih povreda posle takvih tuca...
Secam se jednom kada sam bila dezurna , cula sam da neko place u skolskom wc-u i odem da vidim sta se desava ...Uglavnom unutra je bila jedna devojka koja je prethodno silovana od strane druga iz razreda...Ne mogu vam opisati koja je to trauma za mene bila, a mogu zamisliti kako se tek ona osecala...Nikada nikome nije prijavila.
Taj momak je sada u nekom nemackom zatvoru zbog ubistva.
 
raindog:
ja nisam dirala devojchice u osnovnoj :mrgreen:

a dechaci su se vacarili , kao fora na fizichkom trchimo svi u krug po sali , i onda lik udari sprint i izvata koga je isplanirao i otrchi nazad do svog mesta
debilana
pa kao ko te uhvati za pozadinu zakazuje ti sastanak posle shkole, to je bilo simpa :)
nego vacarili se oni tako i jednom ja zviznem jednog dechaka da je zvezde prebrojao, kad ono medjutim... zhilav mali, kad je doshao sebi dodje i nokautira me :lol:
u choveche sva sam krvava bila i mislim da mi je i danas nos malo nakrivo od toga :lol:

ne secam se da su se posle tog incidenta josh neshto vacarili :lol:
.
Treba si da mu pucas u kolena...za pocetak. :lol:
 
Јели Лекса...јеси ти то ишла у Бранка Рад. на НБГ?:lol:

...ја јесам ваћарио мало...али сам био онако фин, културан...у ствари бре ја сам био уверен да су све оне асексуална бића...много касније сам провалио колико су неке уживале у свему томе. Сећам се да је једна и мене изваћарила...које изненађење јбт...готово да сам се увредио :shock: :lol: Чуо сам да сам јој се свиђао касније, а и ја се ложио на њу ненормално...али сам био много стидљив...ништа нисам урадио...:roll:

...а било је стварно ненормалних кретена...велики број је сад по затворима широм земље (и иностранства)...значи буквално је мало фалило да силују неке...:evil:...организовали се родитељски због тога.

Да не причам о тучама...пеглали смо се као ненормални. А пошто сам онако правдољубив, а темпераментан (па и прзница онако :lol:)...3 или 4 пута сам долазио кући са шљивом испод ока зато што сам се заузео за некога...мислим све је то сад прошлост...али објективно то нису нимало безазлене повреде биле...
 

Back
Top