Super liga Srbije 2021/2022

PLESsitnihDEMONA:
Trente...svaka ti je kao u Njegosha! :D :D
Zjape prazni stadioni po KGu,KSu,SU,Nisu,ZRu...itd
To su stadioni sa po 10-15 000 mesta...a ne livade na kojima igra Bezanija i Vozdovac...
Normalno da zjape prazni kad igraju u drugoj i ko zna kojoj ligi.
Bilo bi punije da tamo gostuju Zvezda,Partizan,Vojvodina..
Ali na zalost fudbalski centri po Srbiji se gase.Pa Napredak,Sloboda Uzice,Proleter,Spartak Subotica,Radnicki Nis su bili standardni prvoligasi jos i u vreme cele Jugoslavije.
Sada su na zalost tu uleteli mafijaski klubovi tipa..Obilic,Zeleznik,Vozdovac,Bezanija,Hajduk Lion i slicni koji su nekada bili u beogradskoj zoni.Zato fudbal i jeste ovde na tako jadnom nivou i sasvim je normalno sto ljudi ne idu na utakmice.Jer treba biti u teskom deficitu sa IQ da bi otisao na stadion i gledao mec "meridian super lige"
 
Klubovi u unutrasnjosti imaju isto problema jer igraju tatini ili sponzorovi sinovi i kod njih se peru pare. umro sam od smeha kad sam video da je FK Macva iz Sapca dovela neke Kineze da igraju dok gomila dece ne moze da dodje do izrazaja zbog loseg i nesavesnog rada trenera koji su obicno neke lokalne barabe, propali lokalni igraci i alkosi. a Macva je u staroj Jugi bila uvek u sredini tabele one druge lige a sad vise ne znam ni gde je
 
Hehehe...ma znam da CE da igraju...ali ce stadion da zvrlji prazan. Kapiras?
Bice prazan jer ce u goste da vam dolaze,Kula,Bezanija,Vozdovac,sada vec potpuno raspali Zemun...i tako te ekipe. Ovde je Kula jos i dobar tim.
Jel se ex Proleter fusionirao sa Buducnoscu BD? Jel to renoviraju stadion,pa igraju tek od septembra,oktobra? Sta se desava uopste...vrlo me zanima.
 
PLESsitnihDEMONA:
Hehehe...ma znam da CE da igraju...ali ce stadion da zvrlji prazan. Kapiras?
Bice prazan jer ce u goste da vam dolaze,Kula,Bezanija,Vozdovac,sada vec potpuno raspali Zemun...i tako te ekipe. Ovde je Kula jos i dobar tim.
Jel se ex Proleter fusionirao sa Buducnoscu BD? Jel to renoviraju stadion,pa igraju tek od septembra,oktobra? Sta se desava uopste...vrlo me zanima.
sve prostorije kluba je kupila bud na 20 god.e, sad stadion se popravlja i kažu da bi trebalo biti gotovo do septembra.jbg,kadsu u proleteru u uprvai bili bjekini ljudi.a i vučuruvić iz bd isto.
 
U Češkoj nema ni jedna. Bilo je pre četiri godine pa su naglo ukinuli. A ja se nervirao, mislio da je to iz političkih razloga pa im yebo mater naninu. A ono, posle godinu dana negde pročitam da smo ukinuti baš zbog lažiranja.
I rekoše nam "Bye,bye"
byebye.gif
 
ma raspitivao sam se po londonu,nemackoj,italiji....
a u nase nesto ne verujem kad ih malo odvalis ,
mislim ,znam par vlasnika ;)

a kao grobar imam neke info :D
zezam se,
imao sam u cetvrtak potvrdjenu ''analizu''
za smederevo iz 1-2,pa ono .... :lol:
 
Ma sve ti je to sredjeno.Grobari dobiju Bezaniju a zatim im uzvrate tako sto su sredili da Bezanija dobije Banat u gostima.Inace zanimljiv nam pocetak prvenstva.
Banat prvi mec dobio u gostima,drugi pukao kuci od Bezanije koja je prvi pukla kod kuce.Dok Borac koji je pukao kuci od Banata sada u gostima dobija Vojvodinu.
Zanimljiva ova nasa liga ,a? ;)
 
torrente_bg:
Ma sve ti je to sredjeno.Grobari dobiju Bezaniju a zatim im uzvrate tako sto su sredili da Bezanija dobije Banat u gostima.Inace zanimljiv nam pocetak prvenstva.
Banat prvi mec dobio u gostima,drugi pukao kuci od Bezanije koja je prvi pukla kod kuce.Dok Borac koji je pukao kuci od Banata sada u gostima dobija Vojvodinu.
Zanimljiva ova nasa liga ,a? ;)
:shock: :shock: :shock: Ne, ne mogu da verujem. Dajte ljudi probudite me da vidi da li ovo stvarno čitam ili mi se javlja. Možda sam postao vidovit.

Ti momak očigledno imaš paranoju od Partizana. Sad i kad drugi pobeđuju i kad gube namešta Partizan. Čudi me da nisi okrivio Partizan da je namestio da Milan pobedi Zvezdu u sred Milana. A moguće je, pazi! Neprijatelj nikad ne spava! Ne dozvoli da neprijatelj poljulja tvoju veru u njegovu svemoćnost. Uvek sumnjaj čak i kada nema sumnje. Neće tebe niko prevariti.

Sačuvala Božija majka šta sve neću da pročitam ovde. Hehehe... dobijam napad smeha. :lol: :lol: :lol:
 
moguce da igraju 3za3 , ali hajduk je ove sezone jedan od jacih klubova u ligi , mada ja Usketa ne cenim kao trenera uopste imaju dobru ekipu i oni su kandidat za 3 mesto , ali kod nas moze i babe da igraju pa da taj tim osvoji prvo mesto , samo pogledajte ko vodi fudbal i sve je jasno , sada mi da se skupimo sa foruma i Terza , Bjekovic ,Bulic i ostali mogu da napakuju da budemo prvi
 
FLUID:
:shock: :shock: :shock: Ne, ne mogu da verujem. Dajte ljudi probudite me da vidi da li ovo stvarno čitam ili mi se javlja. Možda sam postao vidovit.
Čudi me da nisi okrivio Partizan da je namestio da Milan pobedi Zvezdu u sred Milana. A moguće je, pazi!
A sta kao nije!!!???
Pa Mijatovic je predsednik Reala koji hoce da kupi Kaku.Real je sredio da Milan dobije Zvezdu a za uzvrat ovi ce Realu prodati Kaku.Zar to nije ocigledno :)

Iskreno zabole me za nas fudbal.Teme o nasem fudbalu smatram cistom zaje-banci-jom.Dok je bila cela YU navijao sam za C.Z. isao na utakmice itd,ali od raspada nase prvenstvo je vise nego smesno.Razlog tome je sto su u nasem fudbalu sve sami kriminalci i ni jedno prvenstvo od 90-e pa na dalje nije regularno.
Ni jedna titula Partizana i Zvezde,a o Obilicevoj i da ne pricam.To garantujem.
U ostalom da nije tako sigurno bi mnogo vise ljudi islo na utakmice a FSJ ili sad FSS ne bi trazio zabranu prenosenja utakmica drugih liga u terminu odigravanja nasih utakmica.Kao to ce vratiti gledaoce na stadione..Ne razumem ljude koji pod ovim uslovima idu na utakmice i gledaju nasu ligu.
 

Back
Top