Super liga Srbije 2021/2022

b_tCQ8wpSAyVRmxvr5wlGQ.png


:mrgreen:
 
Sto volem ove qrcevite koji jos nemaju nijedno preznojavanje u njima voljenim dresovima:
Novi gazda Humske ulice - Saša Zdjelar: Kad je Zvezda zvala rekao sam - NE!
"Novi gazda humske" :rotf: A kako i ne bio kada izvali ovako nesto:
"Jagoš Vuković sedi pored mene na klupi, dok pevam himnu Partizana, to sam ja"
:worth:
To je on,tatatata,od malena "ispusten" u bure ljubavi crno bele boje:
"Bilo je poziva iz Zvezde letos, međutim, svi dobro znaju da sam odmah rekao "NE". Moja deviza je bila: "ako nema poziva Partizana, ne idem u Zvezdu"
dalje ovaj ultra-grobar kaze:
"Letos mi nije bilo prijatno na zagrevanju, prozivali su me da sam zvezdaš. Kako da kažem ljudima: "ej, pa ja navijam za ovaj klub"
Ne moras nista da kazes,teleportacija ljubavi izmedju navijaca i buducih malih sampiona humske ulice je ovih godina aktuelna u humskoj 1.
Ima tu jos nekih bubuljicarskih izjava o Benu i njegovom dolasku u Zvezdu ("Kad se pojavila informacija da ga Zvezda želi, rekao sam Benu da je bolje da ide negde gde će računati na njega...Poštujem ga, odličan je fudbaler, zato nisam srećan što je došao u Zvezdu. Pre neki dan smo se dopisivali, rekao sam mu da više nismo prijatelji")
Od raznosaca peskira po plazama Pireja do novog gazde humske - Zdjelica bebi-kashe je dovoljna ;)
 
Sto volem ove qrcevite koji jos nemaju nijedno preznojavanje u njima voljenim dresovima:
Novi gazda Humske ulice - Saša Zdjelar: Kad je Zvezda zvala rekao sam - NE!
"Novi gazda humske" :rotf: A kako i ne bio kada izvali ovako nesto:
:worth:
To je on,tatatata,od malena "ispusten" u bure ljubavi crno bele boje:

dalje ovaj ultra-grobar kaze:

Ne moras nista da kazes,teleportacija ljubavi izmedju navijaca i buducih malih sampiona humske ulice je ovih godina aktuelna u humskoj 1.
Ima tu jos nekih bubuljicarskih izjava o Benu i njegovom dolasku u Zvezdu ("Kad se pojavila informacija da ga Zvezda želi, rekao sam Benu da je bolje da ide negde gde će računati na njega...Poštujem ga, odličan je fudbaler, zato nisam srećan što je došao u Zvezdu. Pre neki dan smo se dopisivali, rekao sam mu da više nismo prijatelji")
Od raznosaca peskira po plazama Pireja do novog gazde humske - Zdjelica bebi-kashe je dovoljna ;)

Vidis to je argument koji ustvari ide vise u korist Grobarima..znaci i navijaci i fudbaleri koji su voleli Zvezdu rado dolaze u Partizan a obrnuto gotovo da i ne postoji,ovi tzv 'navijaci' prelaze zbog boljih dilova s drogom a Zvezda i Partizan su im tek sekundarni interes,ali fudbaleri....Dovoljno govori o doslednosti Zvezdasa i njihovom karakteru ..ne svih da se ogradim...Ti si vec rekao da vise cenis zadrtog grobara nego objektivnog ciganina i tu se slazem u potpunosti jer i ja isto gledam na to samo iz drugacije persepktive...Nekad deklarisani Grobari tako nesto nikad nisu pricali o Partizanu
 
Nisam bas razumeo zbog cega da im skinemo kapu ovde?

Mozda jer je FS Albanije otkrio i prijavio namestanje UEFI.

Danas je poceo drugi deo sezone Superlige Srbije! Odigrana je utakmica izmedju Krusevackog Napretka i Subotickog Spartaka.
Nisam gledao ali po rezultatu bih rekao da je utakmica bila sjajna. 4:3 je krajnji rezultat a prvi je poveo Spartak da bi Carapani brzo preokrenuli a onda umalo i prosuli pobedu. Imali su 3:2 i penal u '82 minutu koji su promasili da bi u '91 minutu primili gol za 3:3 a onda u sledecem napadu postigli pobedonosni.
 
Mozda jer je FS Albanije otkrio i prijavio namestanje UEFI.

Danas je poceo drugi deo sezone Superlige Srbije! Odigrana je utakmica izmedju Krusevackog Napretka i Subotickog Spartaka.
Nisam gledao ali po rezultatu bih rekao da je utakmica bila sjajna. 4:3 je krajnji rezultat a prvi je poveo Spartak da bi Carapani brzo preokrenuli a onda umalo i prosuli pobedu. Imali su 3:2 i penal u '82 minutu koji su promasili da bi u '91 minutu primili gol za 3:3 a onda u sledecem napadu postigli pobedonosni.

Pogledaj skraćeni snimak, ja ono u životu nisam video na našim terenima :hahaha: Nerealna utakmica potpuno...
 
OHRABRUJUĆI REZULTATI Evo kako izgleda koeficijent Srbije posle izdanja Zvezde i Partizana u Evropi

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana završili su ovosezonsko učešće u šesnaestini finala Lige Evrope, ali je njihovo odlično izdanje na inostranoj sceni pozitivno uticalo na koeficijent Srbije u UEFA, pošto je zabeležen veliki skok u odnosu na prethodnu sezonu.


https://sport.blic.rs/fudbal/evrops...icijent-srbije-posle-izdanja-zvezde-i/m4tt951
 
FK Zemun: Dosta torture Zvezde i Partizana!
http://mondo.rs/a1084701/Sport/Fudbal/Saopstenje-FK-Zemun-posle-meca-sa-Partizanom-1-1.html

Odlično saopštenje! Maltene kao da sam ga ja pisao sa tim što bih ja bio još oštriji.
Da i ostali klubovi imaju onu stvar pa da stanu iza saopštenja.
Bukvalno jedno kolo ne može da prođe, a da blizanci nisu umešani u neki cirkus.
Ili ih sudija gura sa penalima i crvenim kartonima ili ih je obavezno oštetio.Treće izgleda da nema.

Nadam se da će ostali klubovi dobijati sve više na hrabrosti i biti sve glasniji, pa na kraju ako treba i istupiti iz lige.

Ova blizanačka tortura i iživljavanje su prešli svaku granicu. Koja je poenta igranje ove lige uopšte? A posle se neko pita zašto nema publike na stadionima i zašto deca navijaju samo za blizance.

Imaju najviše para i najbolje uslove, a večito se nešto žale. Tako je to kada si razmažen od rođenja.
 
FK Zemun: Dosta torture Zvezde i Partizana!
http://mondo.rs/a1084701/Sport/Fudbal/Saopstenje-FK-Zemun-posle-meca-sa-Partizanom-1-1.html

Odlično saopštenje! Maltene kao da sam ga ja pisao sa tim što bih ja bio još oštriji.
Da i ostali klubovi imaju onu stvar pa da stanu iza saopštenja.
Bukvalno jedno kolo ne može da prođe, a da blizanci nisu umešani u neki cirkus.
Ili ih sudija gura sa penalima i crvenim kartonima ili ih je obavezno oštetio.Treće izgleda da nema.

Nadam se da će ostali klubovi dobijati sve više na hrabrosti i biti sve glasniji, pa na kraju ako treba i istupiti iz lige.

Ova blizanačka tortura i iživljavanje su prešli svaku granicu. Koja je poenta igranje ove lige uopšte? A posle se neko pita zašto nema publike na stadionima i zašto deca navijaju samo za blizance.

Imaju najviše para i najbolje uslove, a večito se nešto žale. Tako je to kada si razmažen od rođenja.

Ne opravdavam ono kukumavcenje jer nismo ni zasluzili 3 boda i igrali smo ko babe ali ono sudjeno Zemunu je klasican zvezdanaesterac
 

Back
Top