Super liga Srbije 2021/2022

Evo i izveshtaja:

04/08/2006 | Izvor: B92
MSL: OFK Beograd pobedio u Zemunu
Beta


Prvu utakmicu u novom fudbalskom šampionatu i prvu u istoriji prvenstava Srbije dobili su fudbaleri OFK Beograda. 'Romantičari' su u prvom kolu Meridijan Superlige slavili u Zemunu, 2:1 (2:0).

Oba tima za goste postigao je Đorđe Rakić a meč je igran dan ranije zbog obaveza fudbalera OFK Beograda u kvalifikacijama za Kup UEFA.

Četiri utakmcie prvog kola igraju se u subotu, a jedna u nedelju.
 
68Charger440:
Prvo kolo i vec je proradio novcanik Bjekovica.
Ne razumem baš dobro šta si hteo da kažeš, ali ako sam dobro razumeo ti hoćeš da kažeš da je Partizan kupio utakmicu. Ako je tako onda si nepopravljiv po tom pitanju nedokazanosti. Ništa nije bilo sumnjivo kad je Bežanija vodila 3-1, a sumnjivo je kad je Partizan poveo sa 4-3. Yebi ga ne razumem tu tvoju mržnju prema Partizanu pa taman da me ubiješ. :mad:
 
Ako je nameštena može samo da bude nameštena za kladionice! To je i Zvezda uradila protiv OFK Beograda u finalu Kupa prošle sezone.
A ako tebi deluje neverovatno da Partizan da 4 gola Bežaniji ili 3 gola za 20 minuta igre onda stvarno imaš neki problem. Možda čak i više njih.
 
Utakmica uopste nije bila na kladionici (pitam se zasto?). Na Serbian Cafe su i juce mnogo njih rekli da ce utakmica da ide iz 1 u 2. I stvarno tako bi.

Ako ti verujes da je ovo fer pobeda, to je tvoja stvar, ja ti ne branim da to radis. Ali mene neces moci ubediti da utakmica nije bila namestena.
 
Koji si ti paraniok, to je čudo neviđeno! Je l' pročitaš ono što napišeš? Pričaš da se pričalo da će utakmica iz 1 u 2, a nije uvrštena u kladionicama. Onda povrh svega kažeš da je nameštena da Partizan pobedi. Pa ko bi nameštao na način iz 1 u 2 (ako već nije u kladionicama) kada može da se namesti mnogo jednostavnije jer je Partizan, naravno, bio favorit. Što bi uopšte vodila Bežanija čak sa 3-1 da bi bilo namešteno da Partizan pobedi? Hehehehe :lol: E, stvarno umeš da me nasmeješ.
 
Zaboravio sam napomenuti da je utakmica bila na kladionicama, ali je skinuta jutros.

Ti si jedan od retkih grobara koji mislis da Partizan pobedjuje fer i da Bjekovic ne namesta utakmice.

Evo ti jedan komentar sa Serbian Cafe. Decko je juce ceo dan tvrdio da utakmica ide iz 1 u 2.

b-64 (@@@) - 5. avgust 2006. u 13.08 (registrovani član)
Brate verovao ili ne reko mi je ortak da je iz 1 u 2 još juče ujutru.Doduse radi u kladionici i još mi reko da stavim pare jer će jako brzo da je skinu sa liste ja budala nisam hteo.
 
E, koji si ti demagog... Pa ti sad ponavljaš sve u krug i govoriš nepovezano. Ako je namešteno za kladionicu ne mora da znači da je namešteno da bi Partizan pobedio. To sam rekao odmah, ali tebi ne vredi pričati. Već moram da napišem 68 posta da bi mi na kraju rekao ono čime sam ja počeo.
 
Tvrdim da bi Partizan pobedio i ovako i onako i da nije plaćena pobeda. Ako se radi o nameštanju onda je namešteno za sa obe strane za kladionice.

Evo slušam na radiju gde je Ješić bio na konferenciji za štampu. Kažu da ga treba čuti na televiziji gde je rekao mnogo teške reči i da neki igrači ne zaslužuju da uopšte igraju. A na poluvremenu su zamenjeni Saveljić i Radonjić. S obzirom na Ješićevu reakciju može i to nameštanje za kladionicu da se uzme sa rezervom. Uostalom pogledajmo snimak pa prosudimo prema toj reakciji.
 
Dobro brate, to je tvoje misljenje i ja postujem to. Ne mogu, a i ne zelim, da te ubedim u suprotno.

Samo da te podsetim da ste ovako i prosle godine igrali i sumnjivo i tesko pobedjivali utakmice (dali su namestene ili ne, nije vazno, necemo o tome) pa sam znas kako ste prosli u derbiju i kako ste zavrsili sezonu.
 
68Charger440:
Dobro brate, to je tvoje misljenje i ja postujem to. Ne mogu, a i ne zelim, da te ubedim u suprotno.

Samo da te podsetim da ste ovako i prosle godine igrali i sumnjivo i tesko pobedjivali utakmice (dali su namestene ili ne, nije vazno, necemo o tome) pa sam znas kako ste prosli u derbiju i kako ste zavrsili sezonu.
I ja tebe ne ubeđujem ni u šta. Samo sagledavam realno. Što bi neko nameštao iz 1 u 2 ako nije za kladionicu? Ako kažeš da je Partizan morao da plati Bežaniji za pobedu onda ajmo svi zajedno da pratimo domine. Tu je sve poznato.
A to kako smo mi prošli ne treba da te brine, već uživaj u onome kako ste vi prošli.
 
Stvarno ovi grobari nemaju obraza.Pa mogli su bar da sacekaju par kola da prodju a ne odmah u prvom iz 1-2 i 7+.Inace igra im je tragikomicna.Bezaniju necu ni da komentarisem jer tragedija je sama cinjenica da oni igraju u prvoj ligi.I posle zasto nema gledalaca!? U ligi gde su prvoligasi Vozdovac i Bezanija i ne treba ocekivati vise od 100 gledalaca po mecu.
 

Back
Top