ne znam da li je bila ova tema...nemojte me odma napasti:-)

PUKLAmiSTIKLA

Obećava
Poruka
87
ko sto rekoh..ne znam da li je vec bila ova tema....i nemojte me odma napasti,kritikovati i slicno..ako hocete..pomozite....:-)
naime....imam 20 god i nevina sam ....imam decka...tek smo poceli vezu(mesec dana).
ovo nije pitanje da li da spavam s njim i kada...

nemojte da dodje do zabune.......
..vec..pricala sam sa njim i jasno mi je dao do znanja da ne voli nevine devojke......

moje pitanje je:kako da se ja sad postavim?sta da radim?

i..zbog cega momci ne vole nevine devojke?

nije meni bila namera da ostanem nevina i bla,bla..nije mi bila nikakva namera..jednostavno se tako desilo...htela sam da mi prvi put bude s nekim do koga ce mi biti stalo.....a eto....
imala sam ja dosta veza....(ako se tako mogu nazvati)....
to su bile vezice po dve ,tri nedelje do mesec,dva..nista posebno...i niko nije bio dovoljno bitan..
.....svi su bili..ajd cisto onako za gluvarenje....
ovaj decko mi se bas,bas svidja....
..i pocinjem da se zaljubljujem u njega....al...
 
Rain pa nemoj tako...vish da je devojka bash fina.:)

Ako se tip ne folira ima mnogo razloga zbog kojih bi mogao da zauzme stav"ne volim nevine"...mozda je imao loshe iskustvo sa nevinom ili ima predubedjenje u vezi neiskustva i tripova u glavi nevine da "daje" ne znam ni ja shta i da treba da se tip postavi specjalno spram te nevine...itd.,itd.
Koliko sam ja shvatio iz tvoje priche on ne zna da si ti nevina?
Pa mozesh da mu kazesh ili pretjutish...tvoj izbor.Ako je neki bilde pa te ostavi zbog toga josh bolje- saznala si na vreme,a ako je iole normalan dechko ne bi trebalo da bude toliki problem.
 
raindog:
e ali meni je to potpuna debilana " ja ne volim nevine devojke"
pa koji **** neko treba da voli nechiju nevinost ili ne ako su u vezi koja se pretpostavljam zasniva na nekim emocijama :confused:

ok ako je u pitanju neko ******* ali normalna veza... misi'm bezveze :roll:

ja bi to sve izudarala malo :twisted:

yebala ih cenzura :!:
Slazem se-oklagiju u ruke pa po glavi..........da,da po glavi-da se opameti!!!!!! :evil:
 
..pricala sam sa njim i jasno mi je dao do znanja da ne voli nevine devojke..



ovo je tesko razumeti, :shock:
nesto mislim da je i on nevin,pa je problem sta da se radi kad padne mrak?
zezam se :D ,nemoj da se ljutis

sad kao ozbiljno, ;-)
kad uradis to prvi put,mnogo emocija potrosis na tu osobu,
sve je 100 puta jace nego kasnije sa drugima,to je problem,
jer mi izgledas kao taj tip ribe koja treba da se mnogo zaljubi da bi to uradila,a momak posle te izjave i nije neki koji ce da ceni to,drugi problem.
pa posle bude klasicna zenska prica,tuga,razocaranje,bol,mrznja...

mozda je najbolje 4-5 votke sa obe strane i ujutru se probudis i sve gotovo,
ovako mnogo razmisljas,..opusteno

ps.moram da pisem za neki tinedjerski list ,dobro mi ide :)
 
Stikla nije mi jasan taj tvoj dečko definitivno,ja mislim da mali hoće samo da ubode i da nastavi dalje pa zato izmišlja neke razloge da se ne bi previše vezala za njega :lol: pametno nema šta a što ne izgubiš tu nevinost sa nekim drugim i onda nek vaša veza nastavi dalje(šta ja pišem, o kako je čudan svet postao) a odakle ti to da momci ne vole nevine devojke ;-)
 

Back
Top