Obozavaoci Rajka Horizonta javite se

djoni123

Zainteresovan član
Poruka
204
Mozete posetiti njegovu web stranicu www.rajkohorizont.com .Ne znam zasto su stavili ovako malo pesama na download sekciji iz prvog albuma ali najbolja pesma mu je Ustaj sine . Rajko mnoge poznate pesme uredjuje i dodaje svoj jedinstveni zvuk jednostavno morate ga voleti . Nemojte suditi o njemu dok ga ne preslusate . Sa drugog albuma imam video spot Mis i macka sniman u klubu Golden Hamer[popularno nazvan Cekic iz Valjeva].
Postanite obozavalac ovog jedinstvenog pevaca
 
Nikodim kome ti to kazes da je narkoman, ako Rajka ne volis nemoj da se javljas on je najbolji pevac . Ne znam zasto ljude jednostavno mozes da prozoves narkomanom ja bih rekao da je to neko ko slusa rock , rep itd . Kazem svako ima pravo da slusa onu muziku koju voli prvo treba da ga cujes uzivo pa onda da sudis o njemu.Ovu temu sam otvorio prvenstveno zbog ljudi koji nisu culi dobru pesmu duze vreme
 
djoni123:
Nikodim kome ti to kazes da je narkoman, ako Rajka ne volis nemoj da se javljas on je najbolji pevac . Ne znam zasto ljude jednostavno mozes da prozoves narkomanom ja bih rekao da je to neko ko slusa rock , rep itd . Kazem svako ima pravo da slusa onu muziku koju voli prvo treba da ga cujes uzivo pa onda da sudis o njemu.Ovu temu sam otvorio prvenstveno zbog ljudi koji nisu culi dobru pesmu duze vreme


Sta ga cini dobrim pevacem?
Glas... stas...? Dede pojasni...

Ma loknice 100%.... :confused:

A on nije narkoman? :shock: Nemam pojma, lici mi na drogerasa...
 
djoni123:
Nikodim kome ti to kazes da je narkoman, ako Rajka ne volis nemoj da se javljas on je najbolji pevac . Ne znam zasto ljude jednostavno mozes da prozoves narkomanom ja bih rekao da je to neko ko slusa rock , rep itd . Kazem svako ima pravo da slusa onu muziku koju voli prvo treba da ga cujes uzivo pa onda da sudis o njemu.Ovu temu sam otvorio prvenstveno zbog ljudi koji nisu culi dobru pesmu duze vreme
pa koja je razlika izmedju vas pijandura sto se nalivate rakijom i nekog ko zavija dzointe,nemoj da si licemeran,pa vi ste najveci narkosi na svetu
 
@Nikodim
Rajko je za mene dobar pevac jer samom svojom pojavom uveseljava mnoge ljude i jedno pitanje da li si poslusao njegove pesme , i ako ga ne volis ovde ima ljudi koji ga vole .Ja licno Rajka poznajem vise godina . Da li znas kada on nastupa taj lokal je dupke pun on prica sa ljudima , zeza se .
@Makijaveli
Ljudi se zabavljaju slusajuci Rajka , ok mora i neka da se popije . Ja licno verovao ili ne verovao ne pijem ne pusim[dzointi, cigare itd.] i mogu da se zabavim bez alkohola .
 
djoni123:
@Nikodim
Rajko je za mene dobar pevac jer samom svojom pojavom uveseljava mnoge ljude i jedno pitanje da li si poslusao njegove pesme , i ako ga ne volis ovde ima ljudi koji ga vole .Ja licno Rajka poznajem vise godina . Da li znas kada on nastupa taj lokal je dupke pun on prica sa ljudima , zeza se .
@Makijaveli
Ljudi se zabavljaju slusajuci Rajka , ok mora i neka da se popije . Ja licno verovao ili ne verovao ne pijem ne pusim[dzointi, cigare itd.] i mogu da se zabavim bez alkohola .

E tu si u pravu brale
 

Back
Top