Ko nosi vrecu od 100 kila ceo zivot? Moze zamena?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene kakve muskarce vise volite?

Da on radi a vi lezite kuci i ocekujete od njega sve ili da vi radite a on da cuva decu.

Prica se o emancipaciji a kad god dodje do toga ko je duzan da potegne uvek padne na muskarca da je on taj koji treba potegnuti vise ako ne i sav teret zivota.
Meni totalno odgovara varijanta da cuvam decu i pijem pivkan dok zena radi.
 
uvek padne na muskarca da je on taj koji treba potegnuti vise ako ne i sav teret zivota.

Немам такво искуство, нити у својој близини имам неки баш тако драстичан пример.
Моји родитељи су равноправно и заједнички ''теглили сав терет''......у мојој кући сам то била ја....
Значи, теза не стоји.
 
Evo ja se prijavljujem za obostrano tegljenje ...!
samo da razjasnimo nesto ... kad su pitali kocijasa zasto kad zaprega zastane on bije onog jaceg konja koj ionako vise vuce, on im odgovori " kad bi poceo da bijem slabijeg nebi izdrzao dugo i crko bi , a onda bi imao samo jednog konja"
i tako vam je to u zivotu uvek jedan vise nastrada , ali to ne znaci da se oba ne trude maksimalno...
e sada kakve ovo veze ima ... pa nikakve samo tek da napisem nesto :roll:
 
Pa kod mene u kuci su radili i keva i cale,imali su raspored obaveza........u mom slucaju trenutno,ja sam ta koja brine o svemu,posto sam samohrana majka,ali mi bivsi muz dosta finansijski pomaze.Mada po meni je najbolje da rade oboje-iako je super kada mama moze da se posveti u poptunosti malom detetu.Bolje je da oboje rade i zaradjuju,nego da bude ja tebe izdrzavam..........
 

Back
Top