Ovi danasnji klinci...

Lucky_Charm

Domaćin
Poruka
3.869
Upravo sam se vratila kuci iz izlaska... I jos uvek ne mogu da verujem!! Upravo sam prisustvovala velikoj tucnjavi (koja je samo jedna u nizu) na sred veliko bul oslobodjenja (Novi Sad je u pitanju). E sad tucnjava ko tucnjava, ali sto su to sve bila deca od 11, 12 god!!!!!! Njih 50 na trojicu!! I to trojicu starijih ocigledno jer je jedan uleteo u kola i nekako pobegao...
Ne mogu da verujem sta sam videla... Kako je to bilo krvnicki!!! Pa to ni u filmovima nema!!! Flasama u glavu (ni manje ni vise), rukama, nogama, mobilnim telefonima, cime god su stigli...
Znam da je ovo nista, da se to desava svako vece tj svaki vikend, pa i gore stvari ali daaaaj....
Da li ste vi prisustvovali ovakvoj tuci (ili bili ucesnik)? Da li je tako i u ostalim gradovima? Gde se to krece Novi Sad takozvani grad kulture??????

Ja da imam brata tih godina i da ga samo jednom vidim ili cujem da je tako nesto uradio, pa ja bih ga ubila od batina!!!\

Komentari??
 
Biva toga, ali ne posmatraj previše LIČNO !!!
I meni su se to, na pomenutoj lokaciji, u narečno vreme, dešavale te i takve neprijatnosti, kada sam vodio psa u šetnju, po principu " ... 'šššša je, bre, mat ... a jel' JAKO težak SA TIM KOMPENZATOROM ?!? "
 
MinM_4Life:
Upravo sam se vratila kuci iz izlaska... I jos uvek ne mogu da verujem!! Upravo sam prisustvovala velikoj tucnjavi (koja je samo jedna u nizu) na sred veliko bul oslobodjenja (Novi Sad je u pitanju). E sad tucnjava ko tucnjava, ali sto su to sve bila deca od 11, 12 god!!!!!! Njih 50 na trojicu!! I to trojicu starijih ocigledno jer je jedan uleteo u kola i nekako pobegao...
Ne mogu da verujem sta sam videla... Kako je to bilo krvnicki!!! Pa to ni u filmovima nema!!! Flasama u glavu (ni manje ni vise), rukama, nogama, mobilnim telefonima, cime god su stigli...
Znam da je ovo nista, da se to desava svako vece tj svaki vikend, pa i gore stvari ali daaaaj....
Da li ste vi prisustvovali ovakvoj tuci (ili bili ucesnik)? Da li je tako i u ostalim gradovima? Gde se to krece Novi Sad takozvani grad kulture??????

Ja da imam brata tih godina i da ga samo jednom vidim ili cujem da je tako nesto uradio, pa ja bih ga ubila od batina!!!\

Komentari??



PA ne bi bilo zgodno da sam tvoj brat, vidim ja.....



Ja sma jednom GLEDAO kako se neki klinci od 16-17g tako iso masovno tuku.

Neki IZ OKOLNIH SELA dosli ovde na zuraju, pa zajebavali neke ribe, a onda naisli njohvi drugari koji su bas bili nadr.kani jer su malopre ispred TIMESa dobili po pic.ki (sticajem okolnosti i tu sam bio i video, isli da muvamo neke klinke) i onda udri po ovim oklnim seljacima... :D:D:D

Sve u svemu tuce su u oba slucaja nastale zbog riba i to nekih prsklaica kao ove nase...


Sto je smesno klinci dodju kod nas svi ratoborni i pitaju "jeste vi sa njiham" hahahaha i mi kazemo da nismo i oni "aha dobro onda" i odu.... :roll:





U svakom slucaju, davno su klinci prestali da budu normalni...... Znaci nemaju ni malo rspekta za starije, mislim starije od njih nekoliko godina... JA u njihovim godinama ipak nisam bio takav a i retko ko od mojih vrsnjaka. Znaci kada smo videli nekoga ko ima >20g ne smes mu nesto lose reci jbt ipak je stariji... A danas??? Strasno. Zato za ne prastam. Samo ako mi neko nesto prisere, ima da ima se nayebem kevi!! :evil:


Sve bih ja to motkom po ledjima.... (znam da ovu stavovi nisu prihvaceni...)


KLincima treba samo podeliti samare, makar i da ih je vise da vidis kako se smire u momentu.
 
Pretpostavljam da je tuchnjava kombinacija tuche i pucnjave... :) Prvi put chujem.. :shock: :p

Shala.. :)
LM... imala sam priliku da par puta naletim na slichnu situaciju i znam kako se osecash,ali vremenom cesh se pomiriti sa chinjenicom da ne mozhesh nishta da uradish.. Bar da smo mushko pa da se umeshamo..a ovako... :?
 
Ma nije meni zbog TUCHE ;)... Nisam prvi put videla tuchu... nego sto su to bila deca od 11, 12 godina!!! Pa koji je to razred bre? 4? 5? Nisu jos ni iz pelena izasli a vec se takoo ponasaju........ na to se necu navici pa sve i da hocu!!
 
Aleksej_BASO:
Neki IZ OKOLNIH SELA dosli ovde na zuraju, pa zajebavali neke ribe, a onda naisli njohvi drugari koji su bas bili nadr.kani jer su malopre ispred TIMESa dobili po pic.ki (sticajem okolnosti i tu sam bio i video, isli da muvamo neke klinke) i onda udri po ovim oklnim seljacima...

Geacka je ruka teza od gradske ... a i biju na pokvaren nacin :-)

Inace, skoro sam gledao jednu klinacku tucu u VA. Tuca nekih momaka od 17-tak godina, nist' specijalno, gurkanje i lupanje flasa (o beton ili o glavu kome se zalomilo). Na kraju sam se tako smorio da mi je doslo da zovem muriju i da gledam njih kako "hlade" klincadiju.

Medjutim, glupi su razlozi zbog kojih se mlate, da ne kazem TUPAVI!
 
Hahahaha, nije lose! :D

Jes ali ovi gradski momci su bili u vecini tako da su se ovi drugi ipak razbezali! :)

A da im je blup razlog bio, jeste. Tukli se zbog nekih prskalica koje su na kraju otisle sa trecim likom (na skuteru) ;)
 
Aleksej_BASO:
Hahahaha, nije lose! :D

Jes ali ovi gradski momci su bili u vecini tako da su se ovi drugi ipak razbezali! :)

A da im je blup razlog bio, jeste. Tukli se zbog nekih prskalica koje su na kraju otisle sa trecim likom (na skuteru) ;)
Da to nisam slucajno bila ja na skuteru??? 8-) Znaci ipak si me video :shock: Mada vise volim nesto brze i prave motore, narvno kad me voze pravi ljudi koji su ludji od mene po pitanju brzine, to je vrh filing
 
Tuča ... pa šta...
Uobičajena pojava u procesu odrstanja... tek kasnije shavtiš da ujutro ne mor ad ate boli ruka i da ne treba da imaš ožiljke na ruci ako da si bravar... kupiš CZ ili Beretu ili S&V ... i prvog koji te iznervira opališ drškom u glavu a ostali ga samo pokupe i kažu :
"... izvinite- popiJo je malo više...! :-)

Onda taj klinac isto kupi utoku ... i eto početka "Vidimo se u čitulji" "Rane" "Do koske" ....
 
cat_k2x:
Da to nisam slucajno bila ja na skuteru??? 8-) Znaci ipak si me video :shock: Mada vise volim nesto brze i prave motore, narvno kad me voze pravi ljudi koji su ludji od mene po pitanju brzine, to je vrh filing


Ne znam! Pravo da ti kazem meni su sve te plavuse na skuterima ISTE :lol: Ne razlikujem ih mnogo... ;)
 
DOKONI UM:
Tuča ... pa šta...
Uobičajena pojava u procesu odrstanja... tek kasnije shavtiš da ujutro ne mor ad ate boli ruka i da ne treba da imaš ožiljke na ruci ako da si bravar... kupiš CZ ili Beretu ili S&V ... i prvog koji te iznervira opališ drškom u glavu a ostali ga samo pokupe i kažu :
"... izvinite- popiJo je malo više...! :-)

Onda taj klinac isto kupi utoku ... i eto početka "Vidimo se u čitulji" "Rane" "Do koske" ....


Stotine i stotine sklekova... HIljade i hiljade trebusnjaka....


I dok su oni trenirali u teretani, ja sam vezbao u streljani ;)
 
cat_k2x:
Da to nisam slucajno bila ja na skuteru??? 8-) Znaci ipak si me video :shock: Mada vise volim nesto brze i prave motore, narvno kad me voze pravi ljudi koji su ludji od mene po pitanju brzine, to je vrh filing

Postoje SAMO DVE RIBE na tim tzv. motorima (skuterima:!: ) :
1. Jedan plava riba koja vozi enduro KTM
2. Jedna plava klinka koja ima lepu ogrebotinu na lepoj levoj nozi koja je očigledna posledica pada jer je i lepi skuter izgreban na istoj strani ;-)

SAMO njih dve su IN ... ostalo umišljene klinke koje nikad ne postanu motorašice :idea:
 
DOKONI UM:
Postoje SAMO DVE RIBE na tim tzv. motorima (skuterima:!: ) :
1. Jedan plava riba koja vozi enduro KTM
2. Jedna plava klinka koja ima lepu ogrebotinu na lepoj levoj nozi koja je očigledna posledica pada jer je i lepi skuter izgreban na istoj strani ;-)

SAMO njih dve su IN ... ostalo umišljene klinke koje nikad ne postanu motorašice :idea:


a sta je sa Pepom?
Intruder ili Drag Star, vise se i ne secam....
 

Back
Top