DSS - demokrate ili ne? + Malo i o DSS u.........

DSS je:

  • proevropska i demokratska

  • antievropska i nacionalistička

  • nisam sigurna/siguran


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

uus srebro

Zainteresovan član
Poruka
228
-sabotaža demokratske revolucije i sprečavanje lustracije
-izolacija zemlje i prekid pregovora sa EU
-otvorena saradnja sa SPS-om zarad opstanka na vlasti
-haos u državi i ponovno cvetanje kriminala
-kontinuitet sa politikom Slobodana Miloševića
-uvodjenje JUL/SPS kadrova na najviše državne funkcije
-sveopšta apatija i nezainteresovanost za politiku
-nova poniženja gradjana i nemilosrdna pljačka države...


Zanima me da li posle svega smatrate da stranka Vojislava Koštunice pripada demokratskom bloku?

Dakle,po vašem mišljenju,DSS je:
 
Не верујем да су антиевропски....Али имају екстремисте у својим редовима...Као онај којчић, она сировина шормаз....Ипак би се определио за прву опцију....Мада у србији ништа не може са сигурношћу да се дефинише...
 
Zarathustra:
Сребро, још једном те најнормалније питам зашто се толико бавиш Србијом кад не живиш у њој ?

Па научио потурица још за време Броза да му је главни "политички задатак" да поткопава Србију.
Жалосна је чињеница да постоји све већи број људи којима је једина интелектуална и стваралачка енергија - МРЖЊА ПРЕМА СРБИМА И СРБИЈИ... какви болиди, као да ће
њима бити боље ако Србима буде горе.

Јадник........он ће да ми прича о ДСС-у и Коштуници. Па ми немамо бољег човека који би могао да буде премијер или председник Србије.

А ови плаћеници шиптарског и других лобија - добиће своје на првим изборима !
 
Oximoron:
Potrebno je reci da je DS dobio za manje od godinu dana preko 20% glasaca DSS-a...

A narocito je potrebno reci da je do 5. Oktobra , DSS bio u pravom smislu reci "Kombi partija", koja se nikada ozbiljnije nije suprostavila Milosevicevom rezimu, i koja je narasla kao kvasac kada su se u nju, nakon petooktobarskih izbora slili luzeri iz svih ostalih partija, i oni koji su do tada bili kvazi-apoliticni.

Tada je DSS sa 2-7% podrske , u roku od nedelju dana postala partija sa ogromnim brojem novopridoslih clanova, koji su naglo dobili napad DSSoljublja.

Ali, kao i sve ostalo, sto je brzo, i biracko telo DSSa je kuso. Tako se sada i desava, da ta partija nezadrzivo srlja prema svojih 2 % biraca. To joj je i mera. Za vise i nije!
 
Zarathustra:
Сребро, још једном те најнормалније питам зашто се толико бавиш Србијом кад не живиш у њој ?

Kada si baš toliko ljubopitljiv u vezi moje osobe,reći ću ti da sam student na razmeni,da sam u Srbiji bio od 1994. do 2004. i da sam zvanično još uvek student jednog beogradskog fakulteta (naravno da neću reći kojeg)...

A Srbiju ne mrzim i želim da poštenim ljudima u njoj bude bolje..
 
Шта смо ми доживели да нам потурице попут сребре кроје политику.
Ужас
srbija.gif
 
eremita:
Па научио потурица још за време Броза да му је главни "политички задатак" да поткопава Србију.
Жалосна је чињеница да постоји све већи број људи којима је једина интелектуална и стваралачка енергија - МРЖЊА ПРЕМА СРБИМА И СРБИЈИ... какви болиди, као да ће
њима бити боље ако Србима буде горе.

Јадник........он ће да ми прича о ДСС-у и Коштуници. Па ми немамо бољег човека који би могао да буде премијер или председник Србије.

А ови плаћеници шиптарског и других лобија - добиће своје на првим изборима !
Ja sam rekla da je Kostunica jedini covek kojem verujem u DSS-u, da on ima demokratske potencijale, da je nacionalista u najlepsem smislu te reci, i da znam da je posten covek.
Oko njega su oni neposteni (da ne kazem nesto gore) ali, Dulicku mu necu oprostiti.
Moje simpatije je zaradio i kad je na Bozic nenajavljen skoro, stigao na Kosovo (secam se da je Bozicnu liturgiju sluzio nas Patrijarh Pavle), to me je toliko odusevilo da sam skoro zaplakala.
Haha, kad je jednom rekao" Da mi je jedno jutro ustati a da ne cuje HAG":)
Mislim da je pristao da udje u koaliciju sa Radikalima, danas ne bismo bili gde smo, ali, Dulickom je ubo u oko i gradjane Srbije i Radikale. Naravno, ovo je iznudjen potez, zasto, ne znam, ili znam, ali me mrzi da pisem u "ovaj kasni bezimeni sat":)
 
uus srebro:
Kada si baš toliko ljubopitljiv u vezi moje osobe,reći ću ti da sam student na razmeni,da sam u Srbiji bio od 1994. do 2004. i da sam zvanično još uvek student jednog beogradskog fakulteta (naravno da neću reći kojeg)...

A Srbiju ne mrzim i želim da poštenim ljudima u njoj bude bolje..

Хвала на одговору !
Кад се враћаш да ме мало научиш фински, а ја тебе мало кинески ? :cool:

Опасна нека конекција, Сзабатка-Вихти ! ;)
Поздрав шефе, и поздрави ми Суомију !
 
Гласао сам за "нисам сигуран" јер ми је анкета безвезе. Што не би могло "недемократски и антинационалистички" или "националистички и демократски"?!?
А и шта је сад па демократија вредност по себи. Видесмо да Белорусија има плате као и Србија, а више него Украјина. Кина боље прошла од Русије које је одабрала Јелцинову "демократију". Сад кад Путин решава тамо ствари одмах није демократа.
Ма заболе ме бре за демократију!!!

п.с. Ах ти наши "пријатељи" који су тако забринути за нас :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Demokratska izrazito, i nacionalno orijentisana, ......
Onaj ili ona, ko ima u svom narodu kome pripada izjednacenost nacionalnog osecaja sa nacionalistickim, nema pravo da i drugom narodu to namece, ovaj narod u vecini ima osecaj nacionalne pripadnosti i nacionalnog ponosa, za razliku od nacionalistickog, koji ovom narodu ne pripada......
 
uus srebro:
-sabotaža demokratske revolucije i sprečavanje lustracije
-izolacija zemlje i prekid pregovora sa EU
-otvorena saradnja sa SPS-om zarad opstanka na vlasti
-haos u državi i ponovno cvetanje kriminala
-kontinuitet sa politikom Slobodana Miloševića
-uvodjenje JUL/SPS kadrova na najviše državne funkcije
-sveopšta apatija i nezainteresovanost za politiku
-nova poniženja gradjana i nemilosrdna pljačka države...


Zanima me da li posle svega smatrate da stranka Vojislava Koštunice pripada demokratskom bloku?

Dakle,po vašem mišljenju,DSS je:

- NAJVAŽNIJE: Ukidanje Darvinizma zarad jedne verske struje kod nas najraširenije
Ako igde ima više majmunisanja onda je to baš u DSS, DS SRS i LDP-u
SPS je evoluirao i pošto su počeli da razmišljaju - ćute ko zaliveni.
 
uus srebro:
Kada si baš toliko ljubopitljiv u vezi moje osobe,reći ću ti da sam student na razmeni,da sam u Srbiji bio od 1994. do 2004. i da sam zvanično još uvek student jednog beogradskog fakulteta (naravno da neću reći kojeg)...

A Srbiju ne mrzim i želim da poštenim ljudima u njoj bude bolje..

Бл:
Шта смо ми доживели да нам потурице попут сребре кроје политику.
Ужас
srbija.gif

POLAKO!
sound2.gif
Brat je mio ma koje vere bio! 68Kb, za korisnike sa jeftinijom konekcijom!
:mrgreen:

audio.GIF
Брат је мио ма које вере био!125Kb, за кориснике са скупљом конекцијом!
:twisted:

п.с. јединица мере за дужину фајла МОРА латиничним словима
 

Back
Top