za celave

Ajzak

Zainteresovan član
Poruka
152
ova tema nije za ribe i za likove sto imaju kosu i nemaju zaliske.... aj paljba na neku drugu
ako si celav ili imas tu tendenciju ili imas zaliske nastavi da citas

zanima me kako se nosite sa time sto celavite ili ste vec ocelavili al sa psiholoske strane posto leka nema za to
vi iskusniji sto ste se vec oprostili sa kosom kako ste promenili stanje uma pa da vas to ne bedachi?

eto meni nekad dodje da se roknem kad se vidim u ogledalce... aj pisite nesto
 
ohohohoh napokon neko ko je down...ahaha moja kosa preko ramena...kovrdzava ahahha


"udri svinju dok je u blatu"....maaalo zdravog sadizma nikad nije na odmet...
 
a zamisli da imash tumor neki...maligni!!!...paaaa braaateeee...pre par dana umro jedan momak tu zi grada...znao sam ga druzhili smo se jedno vreme...preeee 7-8god al nisam mu bio na gajbi i ne znam mu matore i te stvari...al dosho chovek s qpanja i umro...hop izliv krvi na mooozaaak...tako da je tjelavost tooootalno fina i ugodna...ako ti je to jedini problem - uzhivaj choveche...evo vish calimeru se chak i svidja shto tje nagoniti masu da chupa kosu s glave...e problem ti je jadan i ne se.ri da se bedachish jer zamisli da imash neki hematom na chelu il negde...il da si debeo i shepash na jednu nogu...hah...novajlije su super kad su iskreni...
 
AJzace barabcino sa tom rimom stani!!


Ajzak:
ova tema nije za ribe i za likove sto imaju kosu i nemaju zaliske.... aj paljba na neku drugu
ako si celav ili imas tu tendenciju ili imas zaliske nastavi da citas

zanima me kako se nosite sa time sto celavite ili ste vec ocelavili al sa psiholoske strane posto leka nema za to
vi iskusniji sto ste se vec oprostili sa kosom kako ste promenili stanje uma pa da vas to ne bedachi?

eto meni nekad dodje da se roknem kad se vidim u ogledalce... aj pisite nesto


Znas kako, ima nekih zena koje su se natripovale da celavi bolje yebu! Valjda ima neke veze sa testeninom (testosteronom) koji opet ima neke veze sa opadanjem kose....


E sada vazno je da nadjes i startujes takve ribe a ako nije takva onda joj prodaj pricu ;)!!!


(eto besplatni savet za svaleraciju!)
 
UH da je samo nos.... (koji je poveliki, ali zato dame imaju dvostruki uzitak u nekim situacijama...:lol: )


JA sam svestran i zato ZNAM ZNANJE pa pokusavam da pomognem coveku.



NISAM se zezao, ono sam cuo od nekih RIBA!! ;)
 
Ajzak:
ova tema nije za ribe i za likove sto imaju kosu i nemaju zaliske.... aj paljba na neku drugu
ako si celav ili imas tu tendenciju ili imas zaliske nastavi da citas

zanima me kako se nosite sa time sto celavite ili ste vec ocelavili al sa psiholoske strane posto leka nema za to
vi iskusniji sto ste se vec oprostili sa kosom kako ste promenili stanje uma pa da vas to ne bedachi?

eto meni nekad dodje da se roknem kad se vidim u ogledalce... aj pisite nesto


MENI je mnogo puta bilo doslo da se roknem....vene nisam znao kako treba da isechem....pa sam hteo jednom da se opijem i odem pod voz......ali sam otishao u "SEGA" klub,sa slucajnim ....poznanikom-prolaznikom...pita gde ces a ja,ja....idem...nigde ..

---------Ja sam se brio do glave 2 puta u zivotu....imao sam neki bes i morao sam ,nesto da yradim...pa na sebi...pustio sam kosu 18 meseci posle 15 godina....vec me gyshi a ja odlazem do sledeceg leta...
1. pranje kose je lakse kad nemas kose--->TACNO! 8-)
2.NIKO ne voli da brije(pogotovo mladji!!!---nije u modi,kuci treba taj krsh od dlaka pochistiti....) ----stariji,nesto me i sramota,ali zbog pranja i leti je syper imati kratku lakse podnosim vrucinu.... :roll:
3.ostaje da kupim mashinicu,imam vitrine na ogledalu....ali opet je bolje da te neko "nadgleda"..sta keva...ne bih joj dao makaze,aa likovi sa kojima se znam su nesposobni.....jedino NEKI koje znam povrsno rade sebi to....ali onda bi rekli "dryze ti si nash"....a ja to i ne volem!
---------------I IMAM ZALIZAK :idea:
---I CVET....ali nisam sheki!....xaxaxaxax... :roll: :arrow: :arrow: :twisted:
 
I Collina je tjelav, pa je ipak lep.
521353collina150ja6.jpg
 
Ja sam skroz suprotan slucaj. Voleo bih da budem celav ali nisam. Kosu sisam kosa opet raste. I nemam izgleda nikakve sanse za to. Gusta je i ostra kao cetka i brzo raste.
Stalno se sisam do glave. Nebih da je brijem ziletima tripujem se da se ne iskasapim i upropastim glavu oziljcima.
 
Ajzace care celave glave
dok god imas sprave
ribe ce da blajve

Yo man

Celav gore ili dole
k'o Monika il' k'o Stole
za plajvaz ce da mole
i oko tebe da se bore
dok te ne smore

And

Bicarke traze safta u usta
Na zube ili grlo
bio Saban ili Kusta
Zapamti prvo
zvekni u drvo
a onda bicarke smuv'o
i vikao im "*****"

Yo Man

Narodnjaci i pozeri
ribe im jebi
jel' sto nebi?
Jer to je ono sto treba tebi
zapali Dzok
uradi skok
iz ovog
zi vo ta
jer to nije
sra mo ta

And

zato nemoj biti tuzan
Bio i jesi ruzan
ali ribe se pitaju
i nece da se smaraju
nego da blajvaju
zato se opusti
i bicarkama prepusti

Yo Man

Seci dlake i gore i dole
neka vide da nisi iz ove skole
a onda nek te za k***c mole
dok im ti svrsavas po
si si
pokazi da p***a
ni si
i da najjaci
ti si

And Yo Man

Ajzace care celave glave
dok god imas sprave
ribe ce da blajve
 
hehe... golotinja.... :D
ja sam jednom davno bila cjelava..... :D i bash mi je bilo dobro :lol:
mama je plakala kad sam se "oshishala".... al dobro.... moja mama je ostljiva umetnichka dusha.... nema pojma shta je INDIVIDUALNI FAZON :lol:
 
prijatelju, to jeste bedak.
možda jedan od većih u životu.
tako ti život drmne šamar i kaže "prošla mladost !".
verovatno ti dođe da se negde odseliš gde te niko ne zna.
verovatno ti dođe da više ne vidiš nikoga ko te je znao pre gubljenja kose.
ako si sa kosom bio lepotan, ljudi će te sa sažaljenjem ogovarati: "sećaš se kako je bio lep..."
ti sam ćeš, gledajući stare fotke uviđati koliko si stvarno bio mlad i lep, iako je slika od pre samo par godina.
kad sretneš nekog ko te je znao pre ćelavosti, njegov/njen pogled će odmah preći preko tvoje glave i ti ćeš to primećivati, i taj pogled će ti biti kao udarac, svaki put.

U nokdaunu si, ponižen. Pogledaš oko sebe, ne vidiš protivnika ali osećaš njegov
pakosan podsmeh, jer u ovom slučaju protivnik je život.
Znaš da njemu ne možeš da uzvratiš, lagano ustaješ jer od ležanja u prašini
nema ništa.

Hodaš dalje.
 
hehe dobar si bobe dobar

pazi sad jo

yebes kosu koji ce mi racku
kojoj se nesvidja dobice packu
po klici a mozda i po guzi
dok mi guta seme u obliku sluzi
nema vise sampona ni gelova za kose
nema zurka kao bekam idem glave bose
vise kesha ce mi ostati za sprave
a gde su sprave tu su rave prave
***** samo krem nikad nafurane krave
koje puse govnjav racku za pola keta trave

jou
 
Autobus 88:
Ja sam skroz suprotan slucaj. Voleo bih da budem celav ali nisam. Kosu sisam kosa opet raste. I nemam izgleda nikakve sanse za to. Gusta je i ostra kao cetka i brzo raste.
Stalno se sisam do glave. Nebih da je brijem ziletima tripujem se da se ne iskasapim i upropastim glavu oziljcima.
Da bre brate, kosa je zla...
 
centar za napredna socioloshka istrazhivanja "figlio di puttana" iz rima...sproveo je opsezhno istrazhivanje na vishe od 100 000 zhena od 2000 do 2005...izmedju ostalog istrazhivanje ukljuchuje i tjelave mushkarce kao i mushkarce sa govornim manama...za vetjinu nas zanimljiv podatak je da su zhene u vetjini sluchajeva rekle da su tjelavi mushkarci sexy...dok npr vetjina njih je rekla da smatraju da su maljavi mushkarci ruzhni...dakle

obrij malje i teraj dalje...
 
Moj decko je procelav na temenu,ima svetlu kosu pa se to manje vidi.
Nikad nisam volela celave,procelave,sa proredjenim kosama,gusta kosa je,nevezano za testosteron,simbol muskosti.
Sada mi,eto,ne smeta stanje njegove glave jer sve ostalo sto cini njega toliko baca u senku njegovu kosu da ona postaje nebitan detalj u proceni.
Mada,telo mu je savrseno.
Znaci,da ti pojasnim,ako imas druge kvalitete koji se cene u zenskom svetu,ni jedna nece toliko obracati paznju na tvoju celu,ali ako nemas,bices jednostavno samo =CELAV

Savet : pobrini se da imas sto guscu mrezu neurona
 
Ajzak:
ova tema nije za ribe i za likove sto imaju kosu i nemaju zaliske.... aj paljba na neku drugu
ako si celav ili imas tu tendenciju ili imas zaliske nastavi da citas

zanima me kako se nosite sa time sto celavite ili ste vec ocelavili al sa psiholoske strane posto leka nema za to
vi iskusniji sto ste se vec oprostili sa kosom kako ste promenili stanje uma pa da vas to ne bedachi?

eto meni nekad dodje da se roknem kad se vidim u ogledalce... aj pisite nesto
Meni to nikad nije bilo problem.
Nemoj da se tripuješ - ako si ružan, bićeš ružan i kao ćelav.
Ako si (bio) lep, vreme je da vidiš i kako je to kad nisi lep, u životu sve treba probati.
Izgled nije bitan.
Bitno je da se ženama svidjaš...
Ako su te volele čupavog, voleće te i kao ćelavog
 

Back
Top