Vasi bolesni tripovi.....

kad gledam TV, uvek pogledam koliko piše da je sati, i obavezno računam da li su brojevi u proporciji... oduzimam brojeve na registarskim tablicama i uglavnom poludim ako je rezultat u minusu... onda se žešće iznerviram i budem sje.bana neko vreme..
uvek gledam kako su ljudi obučeni, da li imaju dugu kosu, koje patike nose, šta bi mogli da slušaju....
ako na primer ležim na krevetu i vidim neku knjigu da krivo stoji, momentalno se iznerviram i pitam se što ne dođe neko da je pomeri... kada shvatim da to niko neće uraditi, onda moram se opet iznerviram i ustanem da je sama pomerim... i tako za svaku sitnicu.....
i naravno, ono da ne zgazim liniju.... to me izluđuje....
ima toga još, al' ne mogu sada da se setim....
 
jao imam tripova brete.....pr.za dobar provod oblacim jedne sarene tange koje mi donose srecu....kupam se sa krem kupkom dove koja mi takodje donesse dobar provod,pa stavim caletov parfem chanel-egoist!eto.....gotovo svake subote to uradim jer sam posle toga kao mirna i sto je najveca tragedija stvarno se EXTRA provedem!
 
proveravam 5 puta da li sam zakljucala vrata, i to poksavam da udjem i guram ih kao luda iako znam da su zakljucana. kada je neko prisutan cudno me gleda, a kada mi je tu brat on me zeza u stilu: "aj deder proveri jos jednom mozda su ostala otkljucana"
to radim i na poslu i kuci, s tim sto se na poslu kada izadjem iz zgrade jos jednom vratim u istu da proverim jel mi zakljucana kancelarija... :roll:

takodje se premestam na drugu stranu kada mi ne odgovara sa koje strane mi je saputnik...pravilo koje vazi je isti covek-ista strana...

uvek navijam po dva budilnika sa snooze-om, zvone sve dok ne udjem u autobus kada ih gasim...
 
ja sam ranije imala trip da svaki put kada slucajno udarim u nesto moram jos jednom POTPUNO ISTO da udarim to, a ako ne uspem, onda moram opet, a ako ni tad nije isto, onda taj drugi put moram potpuno isto da ponovim...i ako mi ne uspeva, pocnem da se preznojavam i pocinje da mi se vrti u glavi.....ponekad bih i zaplakala od nervoze..a ta nervoza pri silnim pokusajima izgleda kao da mi nesto prolazi kroz kosti i to ne mogu da izbacim.....odvratan osecaj u svakom slucaju...kao bolest...sva sreca, jedva sam se odvikla od toga...

moja drugarica ima trip da svaki put kad prodje pored ruzne osobe sakom predje preko lica i onda to kao baci :confused: i sve radi 3 puta....
 
sve je vec zauzeto:
to za ucenje nije tacno, dokazano je upravo suprotno tj. da kad ucis pa spavas bolje naucis!
i ja uvek-ponekad mislim da me neko posmatra, to nije prijatno..
kad mi vade krv kao da mi vuku iz mozga direktno..
mislim da su svi ljudi dobri!!!
uzasno me nerviraju otvorena vrata cak i od ormana..
i ja isto mislim da me neko nonstop gleda i isto me nerviraju otvorena vrata pa cak i otvorene fioke :shock:
 

Back
Top