Vasi bolesni tripovi.....

Pomjeram se s mjesta kad god mi kroz glavu prodje neka ruzna misao.
Kroz glavu mi cesto prolaze ruzne misli tj. slike, isceniram situaciju kako neko pada s neke visine ili se ubada na ekser, ili se lomi...U tim scenama i sebe zamisljam i sve me to uzasava, ali ne mogu da ih se rijesim.
Kad mi takve stvari dodju u glavu, takodje i pokusavam sto prije da ih otjeram, da ne bih izbaksuzirala.
Kad idem ulicom a dosadno mi je, pokusavam da ne stanem na linije, ili npr. kad idem Knez Mihajlovom da ne stanem na ivicu kocke.
kad se vozim autom, "provlacim izuvijanu liniju" izmedju bijelih crtica na putu, nekad sam ih i brojala.
Nekad pratim kapi po prozoru.
Nekad pazim pogledom da mi neka mushica sa stakla ne dodirne recimo liniju na putu.
Gledam oblake i trazim (i nalazim) oblike u njima.
Ne volim da kazem Nikad jer tripujem da ce mi se onda to dogoditi.
Grickam usne, grickam nokte.
Pretjerano cesto perem ruke.
Izbjegavam da placem da mi oci ne budu podbule.
Bojim se u noci dugo da gledam u jednu tacku, da se na tom mjestu ne bi pojavilo nesto cudno(sablasno, misticno).
And so on...
 
Posle zakljucavanja stana proveravam tri puta dal je zakljucano,posle cega ponovo odkljucavam i odlazim da pogledam da nisam slucajno ostavila ringlu ukljucenu..
Pre sam se cesto tripovala da ako nesto ne uradim (u pitanju su neke banalne stvari...tipa,da pomerim olovku sa jednog mesta na drugo)da ce da mi umre neko...itd,itd...
 
kad sam bio klinac vadio bih sve semenke iz lubenice pa tek onda jeo.

danas kad jedem suncokretove ili bundevine semenke umesto da ih grickam kao svi normalni ja ga jedem sa sve ljuskom.

ja kad pisam izvadim ga, pustim da krene da tece onda stavim obe ruke na ledja kao da su svezane lisicama i pustam ga da slobodno visi u vazduhu i tako sve dok pisanje ne pocne da prestaje onda ga spakujem nazad okrenem se i odem.

Kad sam kuci pisam u lavabo umesto u solju jer je redovno promasujem.
 
Ovako vam je to bilo:ako pomislim nesto ruzno ili se setim necega takvog uradim sledece:tri puta duvam u desnu ruku(prvo svih pet prstiju,pa prva tri),pa u levu ruku isto tako,onda duvam(nekako) u usne,prevrcem ocima,a glava mi je okrenuta ka gore...Vise ljudi je mislilo da imam napad epilepsije...
Srecom to vise neradim...
 
Autobus 88:
kad sam bio klinac vadio bih sve semenke iz lubenice pa tek onda jeo.

danas kad jedem suncokretove ili bundevine semenke umesto da ih grickam kao svi normalni ja ga jedem sa sve ljuskom.

ja kad pisam izvadim ga, pustim da krene da tece onda stavim obe ruke na ledja kao da su svezane lisicama i pustam ga da slobodno visi u vazduhu i tako sve dok pisanje ne pocne da prestaje onda ga spakujem nazad okrenem se i odem.

Kad sam kuci pisam u lavabo umesto u solju jer je redovno promasujem.

Moli Boga da tvoji ukucani ne svracaju na forum... :D
 
Ponekad, nije cesto, kroz glavu mi proleti film nekog dogadjaja, obicno neke nesrece, nekoliko scena, realisticnih, sa puno detalja.
Mrzim kada mi se to desi, narocito sto ne bra ni mesto ni vreme...:-?
Od ostalih stvari, nista cega mogu da se setim. A, da, kada sam nervozna a treba da slusam neko izlaganje, uvek, vec 20 gdina, crtam na papiru jedan te isti oblik... Snop linija razlicite dizine, cije vrhove onda spajam talasastim lukovima, pa nakon toga bojim svaku drugu trouglastu povrsinu... :roll:
 
Imam onu blesavu naviku, krajnje tripoznu, da liznem cigaru pre nego sto je zapalim.
Iz vocnog jogurta povadim samo jagode. Do duse to nije trip, to je bezobrazluk...
Vratim se tri koraka unazad kad mi crna maca predje put.
A bilo je i pravih tripova, eh....Na brdascu kod Julinog brda gledala sam koncert Doorsa, sa drugaricom. Boze, Boze kako smo nezdravo zivele..:)
 
Ja uvek gasim komp istim redosledom.
Ne mogu da zaspim nikako drugačije osim na stomaku.
Kada legnem da spavam uvek prvo okrenem glavu na desno prem zidu, pa levo, pa opet desno i tako dok ne zaspem, ne nekoj od te 2 strane.
 
Ne mogu da zaspem na ledjima (doduse desilo mi se to jednom sad na moru, kad sam bila zaista premorena).
Ima ona jedna gatka s stranim registracijama, sabiras pa koji broj ispadne izbrojis to slovo azbuke i neko na to slovo misli na tebe. e to cesto radim.
i ono kad mi nesto ispadne, onda neko cije ime pocinje sa pocetnim slovom te stvari misli na mene.
Bode mi usi kad neko konstantno koristi neku rijec nepravilno.
Volim da daljinski stalno drzim u ruci kad gledam TV, a ako ih ima vise, onda je drugi pored mene i stalno ga gubim.
 
E, i ja imam taj trip sa daljinskim:) Svi moraju da mi budu na dohvat ruke, smorim se kad nije u blizini ili moram da ustajem po njega!
P.S. Tako je moj jadni tata za vreme bombardovanja - daljinski na stomaku, baterijska lampa u jednoj ruci, tranzistor u drugoj :)
 
Pussycat:
Sad mi nesto pade na pamet - jeste provalili sta rade ljudi u kolima dok cekaju zeleno svetlo???
-CACKAJU NOS!!! :D


Evo ja sam ga temeljno iscackao citajuci tvoju temu...
Odlicna ti je tema za cackanje nosa, sutra cu nastaviti ako veceras ne stignem...
Da, ne mogu primetiti da imam neke opsesije... osim sto visim na forumu i isterujem sajber inat sa kojekakvima... mada, cesto pomislim da sam ruzna i glup, odbacen i nezanimljiv... onda dodjem ovde i sve bude lepo... pokusavam da uhvatim redosled desavanja oko sebe, tipa gradacije dogadjaja i pokusaj da ih povezem sa nekim stvarima koje su prosle i li nekima koje se ocekuju... i onda dodjem ovde... i opet... pa sve je lepo...

"Cackamo se" kasnije...
 
Ja se secam dok sam bila manja kada sam isla u osnovnu skolu kada treba neko stivo,pesmicu,recitaciju da se nauci napamet ja naucim sve i stavim ispod jastuka gde spavam i tako sam cula da preko noci to necete zaboraviti i to je bila moja navika...Ili kada sam bila manja kad god nesto dodirnem sto ja mislim da nije cisto odmah trcim da perem ruke...To su vise bili neki deciji tripovi ali nisu bili bolesni.Danas mi se to vise ne desava...Sve je odlicno... :D
 
Kad mogu da biram mesto, uvek sednem tako da je zid iza mene, ako je moguce.
Non-stop kada hodam sa bliskim ljudima ili onima koji mi se dopadaju, gurkam se u njih, i onda ih saplicem (uzas).
Mrzim stepenice (ako nekad budem mogla da imam svoju kucu, koju cu projektovati bice sigurno bez istih).
Moram da uvek nosim mindjuse (osecam ce lose bez njih) i da imam lepo nalakirane nokte.
I ono za 3 papira u WC-u.
 

Back
Top