Vasi bolesni tripovi.....

Ma nova knjiga, aj da je stara, cutao bi.
Strasno, pisu jedno uce drugo. Od kad to ima smisla
a014.gif
 
- Mislila sam da svi likovi iz crtanih filmova zive na marsu i ono kad vidim vatru u crtacima znala sam da su to ustvari neke zute krpe... HaHaHaHa
- Kad sam saznala gde je srce stalno sam vikala da me boli, onda su mi rekli da srce ne moze da boli, onda sam pitala jer zeludac moze.... e onda sam shvatila da ja umesto srca imam zeludac. ccccc
- Nisam volela levu stranu i neparne brojeve
- Od rodjenih brace i sestara uvek je najstarije dete najpametnije, a najmladje najlepse
- Najgori trip je bio da brojim korake....
Ne mogu sad svega da se setim... ustala sam pre pola sata, ali ima toga jos (verovali ili ne) HeHeHeHe
 
MarijA`:
- Mislila sam da svi likovi iz crtanih filmova zive na marsu i ono kad vidim vatru u crtacima znala sam da su to ustvari neke zute krpe... HaHaHaHa
- Kad sam saznala gde je srce stalno sam vikala da me boli, onda su mi rekli da srce ne moze da boli, onda sam pitala jer zeludac moze.... e onda sam shvatila da ja umesto srca imam zeludac. ccccc
- Nisam volela levu stranu i neparne brojeve
- Od rodjenih brace i sestara uvek je najstarije dete najpametnije, a najmladje najlepse
- Najgori trip je bio da brojim korake....
Ne mogu sad svega da se setim... ustala sam pre pola sata, ali ima toga jos (verovali ili ne) HeHeHeHe
Eeeee...bolesti teska li si.I ja sam tu negde,ova stvar sa koracima me i dan danas ubi!!!Imam neki trip da sve mora da se zavrsi se pet...npr.idem ulicom i na svakih pet koraka da ide pet onih stvarcica pored trotoara ili tako nesto nebulozno..
Onda postavim neki cilj,zamislim zelju..desi mi se da kao sumanuta jurcam za nekim autom ..Ponavljam Eeee bolesti teska li si...
 
bufla:
Ja to nebi radio. Nikad nemoj posle ucenja da ides da spavas tako se brze zaboravlja. Uzmi radi nesto drugo, pa onda lezi.

Da vidimo tripovi, tripovi ....
Uvek mislim da me neko posmatra, cak i sada. Odoh da spustim roletnu

ye*** sta da radim u 3h ujutru a radim od 8:30, si normalan hihi, salim se ne ucim uvek tako kasno i obicno stvarno idem negde da proluftiram mozak, ali kada legnem jednostavno mi nadolaze misli i kada neceg ne mogu da se setim ja ustajem.Tako i kada mi neka glupost padne na pamet u stanju sam mamu da zovem i da je priupitam pa makar to bila i ponoc. :shock: :lol: :lol: :lol:
 
tanjapajic:
Eeeee...bolesti teska li si.I ja sam tu negde,ova stvar sa koracima me i dan danas ubi!!!Imam neki trip da sve mora da se zavrsi se pet...npr.idem ulicom i na svakih pet koraka da ide pet onih stvarcica pored trotoara ili tako nesto nebulozno..
Onda postavim neki cilj,zamislim zelju..desi mi se da kao sumanuta jurcam za nekim autom ..Ponavljam Eeee bolesti teska li si...


Eeeeee, taj trip trkanja sa kolima ima i moj drug:) Nisi jedina!
Sad sam se setila da cesto imam potrebu da bilo sta sto mi pada na pamet predstavljam procentualno! Nesto me privlaci ta statistika i sve dok to mogu da odradim u glavi - ok je... E kad treba da uzmem papir i olovku tu vec stajem... delujem sama sebi nekako spooky :)
 
Ja imam trip da stalno u sebi moram da pevam neku pesmu. ALi stalno. To pocinje vec da me nervira. A kad sam na ulici uvek gledam na sve strane da bih znala koja osoba se gde nalazi da slucajno ne naletim na nekoga (ili je to posledica paranoje).
 
saki8050:
:shock:
meni isto...:shock: uvek mi se neka pesma vrti u glavi...
ih da ne gazim linije i gledam ljudima u kutje kada im roletna nije spushtena,ili kada su vrata otvorena :mrgreen:...buflo chuvaj se :lol:

Ma to voajerisanje meni dodje ko neka klasika:) Nije to zabrinjavajuce!
Strasnije mi je kad namerno golisav setas pored prozora a znas da ce te neko videti :)
 
Jao pa meni smeta kada idem pored još jedne osobe i kada naglo promenimo strane, ali to sam već negde pisala. Nego, zanimljivo je ako naglo promenimo i smer, opet moram da idem tom istom "trakom", dakle nije fora da sam uvek sa leve ili desne strane, strana je nebitna. Tripujem da ću se zamrsiti i kada tako promenimo mesta moram da ga obiđem tačno onako kako je i došlo do promene. A dok se to dešava ja sve vreme nesvesno skeniram kako me je ta osoba obišla da bih "znala da se vratim".
Da se ne bih blamirala uglavnom to trpim (pravim se da ne primećujem) ali ljudi koje duže poznajem uglavnom trpe taj moj trip.
Neke stvari moram da uradim tačno određen broj puta (da dva puta promuljam vodu kada perem zube) i uvek gasim uređaje istim redosledom.
Jao, takođe moram da "vizualizujem" momenat zaključavanja kuće, i vrlo često ždraknem (ponovo otključam kuću :roll: ) ka šporetu da vidim da li je možda gas ostao odvrnut. Ček', mora da ima još...
Ne volim veš mašine uvek tripujem da će da se zapale. Ne volim ni čunkove niti lustere kada se klate, mada sam to ipak prerasla :mrgreen: I tako to... Jao, jedno vreme sam uvek morala da prebacim na 3K pre nego što ugasim TV. A onda su ukinuli 3K... :(
E, da, mogu da se izgubim u najmanjem selu.
 

Back
Top