Pefkohori

da li neko ko je vec posetio pefkohori može da da odrednice tipa da li je bolje biti smešten u centru ili perifernim delovima mesta, pre ili posle magistrale, koliko je potrebno da se prepešači grad, koja plaža je najbolja...
 
Pefkohori je malo mesto i svejedno je na kom kraju ste smesteni, ali je svakako bolje ispod magistrale, jer svakodnevni prelazak iste prilikom odlaska na plazu nije ni malo prijatan. Plaza je dugacka i ima delova gde mozete zabosti svoj suncobran i gde nije guzva, kao i delova sa beach barovima gde su uglavnom mladi i gde je vrlo zivo. Nama je najlepse bilo na Fiki plazi.
 
Moja preporuka je takodje smestaj ispod magistrale ako mozete da birate onda onaj deo koji vodi ka Xsenija plazi koja je ujedno i najlepsi deo Kasandre. Pozdrav i lep provod
 
Da li je neko bio u vilama Kula ili Zizis u Pefkohoriju i kakve su?
Ili u apartmanima kuća Athi i Gatos takodje u Pefkohoriju?

I dvoumim se izmedju Pefkohorija i Tasosa(Potos), cena je priblizna, pa sta bi vi izabrali? Inace idem sa devojkom i bitno mi je da su plaze ok, da ima kafica, restorana...
 
Da li je neko bio u vilama Kula ili Zizis u Pefkohoriju i kakve su?
Ili u apartmanima kuća Athi i Gatos takodje u Pefkohoriju?

I dvoumim se izmedju Pefkohorija i Tasosa(Potos), cena je priblizna, pa sta bi vi izabrali? Inace idem sa devojkom i bitno mi je da su plaze ok, da ima kafica, restorana...

U tom slucaju Pefkohori :ok:
 
Sta god izabrao od ta dva mesta neces pogresiti ako se odlucis za Pefkohori nemoj ici u vilu Kula ocajna je a Zizis je negde zavucena da je ja prosle godine nisam nasla /trazila sam je jer su nasi prijatelji hteli u tu vilu/. Ako cujes nesto za Gatos javni mi jer ja idem tamo. Pozdrav
 
Ljudi zanima me jos samo da li je neko bio u ovim vilama: Takis, Aleksandros, Foula, Maria, Stavros i Aris???

Koja je od njih najbolja, kakvi su utisci...?

Svaka pomoc je dobrodosla!!:D
 
Takis, Aleksandros i ostale pa i Maria koja je ocajna su vile odredjene agencije za koju nemam reci hvale, jer upravo tu vazi koliko para toliko muzike znaci u njih samo ako vam smestaj stvarno nije bitan. Moji rodjaci su bili u Mariji i kazu osim sto se nalazi na magistralnom putu bukvalno na samom putu sto je jako bucno ima puno memle i vlage, plocice u kupatilu otpadaju a tus stoji iznad WC solje tako da se tusirate sedeci ili sajuci na istoj. Pozdrav
 
Takis, Aleksandros i ostale pa i Maria koja je ocajna su vile odredjene agencije za koju nemam reci hvale, jer upravo tu vazi koliko para toliko muzike znaci u njih samo ako vam smestaj stvarno nije bitan. Moji rodjaci su bili u Mariji i kazu osim sto se nalazi na magistralnom putu bukvalno na samom putu sto je jako bucno ima puno memle i vlage, plocice u kupatilu otpadaju a tus stoji iznad WC solje tako da se tusirate sedeci ili sajuci na istoj. Pozdrav

Zar su bas tako lose?
Da li je neka bar malo bolja? Po slikama bih rekao da je Aleksandros nesto bolja...
 
Da li neko zna ima li u Pefkohoriju neki smestaj-studio u julu, blizu plaze(do 200 m), a da nije jako skup, i da izgleda pristojno....(takva mi se ucinila vila Maria, ali je ljudi ovde ocrnise :) ) ???
Argus nudi neke vile ali su uglavnom preko magistrale (400 m od plaze)!
 
Idem u julu mesecu na odmor u Pefkohori preko Argus toursa, uzela sam smestaj u vili Aleksandros, pa bih zamolila one koji su vec bili da mi napisu iskustva i posalju po neku slicicu.Najvise me interesuju utisci o samoj vili pošto se sa slika u agenciji ne vidi baš.......hvala unapred!
bye::bye:
 
Idem u Pefkohori u julu mesecu...uplatila sam samo smestaj...sta mislite koliko je para dovoljno da se ponese za trosak...ako je neko bio prosle godine kakve su cene?Gde je najbolje hraniti se?
 
Po meni vam je najbolje da uzmete studio u vili Stavros nije to tako daleko ako bas morate da idete preko te agencije, znam da su najpovoljniji ali su i najlosiji no nemojte da date da vam neko pokvari odmor organizujte se sami i bice dobro. Sto se hrane tice ima je svuda na svakom koraku u supermarketima na ulasku u Pefkohori mozete naci sve pa i kuvana tj vec spremljena jela. Preporucujem piceriju CAPRI za picu, lazanje, spagete i ostala testa.Pozdrav i lep provod
 
:(:(:(:(
Po meni vam je najbolje da uzmete studio u vili Stavros nije to tako daleko ako bas morate da idete preko te agencije, znam da su najpovoljniji ali su i najlosiji no nemojte da date da vam neko pokvari odmor organizujte se sami i bice dobro. Sto se hrane tice ima je svuda na svakom koraku u supermarketima na ulasku u Pefkohori mozete naci sve pa i kuvana tj vec spremljena jela. Preporucujem piceriju CAPRI za picu, lazanje, spagete i ostala testa.Pozdrav i lep provod

HVALA!
A smeštaj smo već uplatili......nadam se da nije baš toliko užasan:)
 
Moji uplatili neke Korale u Pefkohoriju

2cmlont.jpg

t9gjv6.jpg
 

Back
Top