СТРАНАЧКА ОМЛАДИНА

Pih ima tu od svega pomalo...Ali ne vidim ja bas njihovu svrhu...Sta kao pomazemo ideju i ostalo tako sto idemo i prelepljujemo jedni drugima plakate?Nisam sigurna...Kada bi oni radili nesto korisno, tipa pisali neke projekte, kao ono mladi ljudi se dkupili pa pomognu nekoj deci, npr, kupe racunare za decu bez roditelja ili tako nesto...mozda bi bili korisni...Ovako su samo jeftina fizicka snaga (besplatna zapravo)...Niko ih nista ne pita i sve sem deljenja flajera i lepljenja plakata moze bez njih...
 
L.1:
prema tome demamogija na delu.
Ne dozvoliti mladima da steknu svoje mišljenje.
Kako onda kombi partije "vrbuju" made?


1) Party sa super ribama iz kraja, pozivaju se odabrani (a super ribe ne dodju)
2) Obećanje da će sutra pričati sa "tatom" lično
3) Naučno fantastične pripovetke o kolicima i gajbi bez da šljaka samo "da bude tu"
4) Napiši nešto za stranačke novine, dobićeš dopunu za mobilni
5) Ako oblepite zgradu naših protivnika dobijate funkcionersko mesto u omladinskom odboru (ili besplatan tretman u urgentnom)
 
Iron Lord:
1) Party sa super ribama iz kraja, pozivaju se odabrani (a super ribe ne dodju)
2) Obećanje da će sutra pričati sa "tatom" lično
3) Naučno fantastične pripovetke o kolicima i gajbi bez da šljaka samo "da bude tu"
4) Napiši nešto za stranačke novine, dobićeš dopunu za mobilni
5) Ako oblepite zgradu naših protivnika dobijate funkcionersko mesto u omladinskom odboru (ili besplatan tretman u urgentnom)

Sto bi drug Lenjin rekao pre 80 godina - korisne budale!
585.gif
 
L.1:
Prvo da se razumemo,teško da bih mogao biti vrbovan u omladince.......
Postao bih član stranke isključivo kada bih imao ličnu korist od toga....ili ako bi se pojavila PRAVA monarhistička stranka.


Molimo stranke sa "viškom kinte" da udome ovog omladinca u godinama.
Mlad u srcu i svuda gde treba.
Prednost imaju monarhisti (ne znam kako se piše za ženski rod).

ŠIFRA:Ko ponudi više - taj je u pravu.
 
Da, ali ja sam izgleda pogresno postavila pitanje...trebalo jje da glasi da li bi se uclanio u neku omladinu...
E sad iz tvog prethodnog odgovora rekla bih da ne bi, tako da samo zamisli da neko ne zna to sto ti znas, da od uclanjavanja nema nikakve svrhe i da nema nikakvih povlastica...
Vec svi ti koji se uclane se vode logikom da ce imati neku korist, a zaboravljaju da je hijerarhija u stranci i te kako ozbiljna....Ovo ti je odgovor za kombi stranke,,,manje ljudi pa misle da ce odmah doci na red za tu svoju korist , a i ako je nema, kada je bude bilo oni su prvi na redu...
Ili prosto ima jako malo onih koji stvarno veruju u nesto...

A ima i slucajeva da se ljudi uclane jer nemaju drustvo, momka, devojku, jer u stranci mogu da popiju kafu, popricaju sa nekim, posalju mail...ili sta vec...
 
pilgrim_kg:
Da, ali ja sam izgleda pogresno postavila pitanje...trebalo jje da glasi da li bi se uclanio u neku omladinu...
E sad iz tvog prethodnog odgovora rekla bih da ne bi, tako da samo zamisli da neko ne zna to sto ti znas, da od uclanjavanja nema nikakve svrhe i da nema nikakvih povlastica...
Vec svi ti koji se uclane se vode logikom da ce imati neku korist, a zaboravljaju da je hijerarhija u stranci i te kako ozbiljna....Ovo ti je odgovor za kombi stranke,,,manje ljudi pa misle da ce odmah doci na red za tu svoju korist , a i ako je nema, kada je bude bilo oni su prvi na redu...
Ili prosto ima jako malo onih koji stvarno veruju u nesto...

A ima i slucajeva da se ljudi uclane jer nemaju drustvo, momka, devojku, jer u stranci mogu da popiju kafu, popricaju sa nekim, posalju mail...ili sta vec...

Iz toga proizilazi da kvalitet nije bitan.
Bitno je šlihtati se predsedniku odbora...opštine ili nekom višem funkcioneru....
Šta je sa mladim talentovanim političarima na kojima leži budućnost stranke?
Odnos prema mladima je kao u 17. veku
 

Back
Top