zadaci iz genetike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja_licno:
sta upisujes?molekularnu?ja sam upisala ove godine.... ma otvori novu knjigu za IV god i imas tamo nekij pitanja...e,da, ima i u zbirci za prijemni za medicinu puuuuno pitanja.............
pa...volela bih molekularnu,jer mi genetika ide...ali ne znam da li da gubim vreme,jer sam cula da samo prvih 50 bira smer...to je glupo...
"mrzim te" sto si upsala molekularnu :)
 
moze, ali tako da ocisti celu I god na smeru koji je uzela, pa da posle toga ide opet u I molekularne. Mislim da je jeftinije onda platiti za samof nego gubiti toliko vremena, uviti bezveze......... Ali ako upadnes na opstu imas razlicite izborne predmete i postdiplomske studije, izmedju ostalog i genetiku............. samo se dobro spremi za prijemni i obavezno pogledaj one od prethodnih godina, ponavljaju se pitanja. E, da, i mi smo spremali iz novih knjiga.Obrati paznju na alge i na redove, rodove itd kod protozoa :) i na tipove cvasti i cvetova.........
 
i za biranje smerova... ne bas tako, nego prvi sa liste hoce molekularnu... pa i nije glupo, logicno je da ako dobro uradis prijemni mozes da biras smer..ako losije uradis, e, onda sta ti preostane. Samo se dobro spremi, uopste nije bilo toliko strasno :) ja sam spremala prijemni 15 dana i ne savetujem da to radis jer umalo da mi izmakne mesto. Mada ne verujem da bih ga bolje spremila ni da sam ranije krenula. Smorila me bre biologija. Jedino sam u genetici uzivala :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top